Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при включването на телефона
#1
Information 

След като го пусна стига до началния екран и да ми дава Добре дошли знака. Остава заседнал на Htc бял екран с Beats Audio. Това е, моля за помощ, защото не знам какво да правя ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефонът със стоков софтуер ли е?
Или с къстъм ром, къстъм рикавъри и т.н. къстъм неща?
Цитирай
#3

Имам същия проблем, телефона е със стоков ром
Цитирай
#4

@traykov91
Единственото, което ми идва наум, е да направиш hard reset и да видиш дали ще помогне. Може би има и не толкова краен начин, но аз поне не знам за такъв.
Извади microSD картата, ако имаш такава, защото при ресета може да загубиш данните от нея. И следвай тези институции в частта Performing a factory reset using hardware buttons.

Ако това не помогне, значи е за сервиз.
Цитирай
#5

Пробвах и с Hard Reset, но пак не стана и май ще ходи към сервиза. Добре, че има още малко от гаранцията. Мерси за помоща все пка Smile
Цитирай
#6

Няма нужда от сервиз,моето htc desire 310 беше зациклило на bootloop и даже не можех да влезна в recovery mode.Рефлашнах го с mtk6xxx tools или нещо такова.Интересува ме,какъв е модела,за да потърся начин за фикс.
EDIT:Та чак ся видях че пише desire 500...
Линк за stock rom:
https://docs.google.com/uc?id=0By_O2YTZ7...t=download
Линк как да се отключи bootloader и след това да се инсталне custom recovery
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=54359

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

@MeRtYy, че е възможно телефона да не е за сервиз, е възможно.Само че, мога ли да попитам, как точно ще го флашнеш с mtk6xxx tools след като е стоков?!
Единствения вариант да флашне нещо е само с RUU, и то при заключен bootloader.
Иначе е хубаво, че искаш да помогнеш....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#8

@vlaf
Не съм казвал че телефона ще се оправи със mtk6xxx tools-а,пък и тои е направен само за медиатек чипсета на моя телефон.Иначе до сега също съм оправял брикнат galaxy y gts 5360 със stock firmware,baseband и тн. + один.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#9

Мерси за съветите, но пробвах всичко и пак не стана.И сега телефона пътува към сервиз.
Цитирай
#10

Аз си го получих от сервиза със сменен дисплей и дънна платка Smile Затова не съжалявам, че го пратих на сервиз и го чаках 1 месец Smile
Цитирай
#11

Здравейте! Не знам дали тук трябва да пиша или да помоля за помощ! Имам HTC desire 500 dual sim и след като го включа в зарядното ми излиза Boot menu и до там. Какво ли не пробвах, и рековър и фактори ресет, тоест с факторито е до там, все едно е умрял. Та въпросът ми е и ако някой може да ми помогне е как да оправя този проблем? Какво мога да направя за да си върна андроида в оригиналните настройки Smile. Благодаря предварително на всеки, който ми даде отговор!
Цитирай
#12
Video 

Здравейте, телефона не беше пускан около 5 месеца вчера го пуснах и ми дава това на снимката, всичко пробвах и все това дава, някой има ли идея?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)