Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stock rom за alcatel 6016x или full backup
#1

Здравейте,
Имам нужда от помощ. Имам телефон alcatel 6016x но няма български език. Някой може ли да ми предостави линк към сток ром с български език или изчетен бакъп от такъв?
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей ако ти трябва още ром с бг език пиши
Цитирай
#3

И аз имам нужда от същото.
Мога да предоставя софтуер и инструкции как се прави бекъп при нужда
Цитирай
#4

anonimov Здр. Аз имам нужда от такъв стоков ром за алкател 6016Х. Имам проблем с микрофона явно, щото отсреща не ме чуват добре. Надявам се с един стоков ром да се оправи. Тела е към Виваком, ако има значение. Поздрави!
Цитирай
#5

https://4pda.ru Това е мястото където да търсите !

Alcatel One Touch  Idol3 4.7
Цитирай
#6

Намерих две версии на РОМ-ве, съответно 01002 и 01003 в руския сайт. Изтеглих ги , които са с разширение- IMGC, ако не греша! С програмата HDD Row Copy си направих Backup на моята ОС. За да кача новия РОМ /примерно 01003 от руския сайт/ , пак със HDD Row Copy направо качвам на моя телефон. Това ли е процедурата, или има и други стъпки, преди да премина към флашването /качването/ на новия РОМ. Телефона не е рутнат, не са му отключвани Bootloader и прочие, а бе нищо не му е пипано. Причината, поради която се реших на тази стъпка е, че радиомодула нещо се сгъбясва и отсреща при разговор, не ме чуват, или шуми. Поздрави!

  П.С. Ако нещо се обърка, би трябвало да мога да си кача моя Backup по същия начин предполагам. Твърде лесно изглежда всичко, а от опит знам, че простите неща създават големи трудности понякога, особено, като не си в час с нещата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)