Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 5.1
#51

Значи си ъпдейтнал успешно!
Цитирай
Аксесоари
#52

Моя грешка! Версията в момента на телефона ми е 14.6.А.0.368, а тази за която излиза съобщение, но с неуспешната проверка е 14.6.А.1.236 .
Цитирай
#53

Някой с Мтелски апарат получил ли е ъпдеит?
Цитирай
#54

Няма и няма да има, Мтел се изложиха.
Цитирай
#55

От Мтел твъдят че са одобрили 5.1.1 и от Sony трябвало да го пуснат към нас.
Цитирай
#56

Доживях ме го и този ъпдейт от Мтел!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#57

А Виваком къде останаха с този ъпдейт?
Цитирай
#58

@b.gogov, тук си написал, че вече си със същата компилация, тоест с .236, която е последната.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1214956

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#59

(2015-12-10, 14:31:50)b.gogov написа:  Моя грешка! Версията в момента на телефона ми е 14.6.А.0.368, а тази за която излиза съобщение, но с неуспешната проверка е 14.6.А.1.236 .
После се поправих. И сега си дава съобщение за неуспешна проверка.
Цитирай
#60

Най-после и при Мтел, не мога да повервам, за сега се държи по добре.
Цитирай
#61

Скоро ъпдейтнах и още ми е прясно, но нещо не мога да си обясня:
Има ли я все още опцията като натиснеш volume up/down бутон да излезе прозорче за настройка колко време да продължи тихия режим (примерно ако го активираш него)?
Гледам снимки от 5.1 има я тази опция, а при мен е по старо му, от преди близалката - мога да променям силата на звука и да превключвам директно на вибрация

Android Huawei P30
Цитирай
#62

@orelcho, Опитай след като ти се появи настройката за звука, да натиснеш веднъж камбанката, което трябва да приведе телефона само към вибрация.
Натисни иконката за вибрация и трябва да ти се промени към това (иконка със знак забранено и опции за задаване на време за ограничение), което мисля търсиш с въпроса си.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#63

Да тази настройка търся.
Мерси!

Сега го включих да се зарежда. С 5.0 на заключен екран ми излизаше текст "зареждане" и пишеше колко време остава до пълно зареждане. Сега това липсва.
Докато се ровех в настройките не намерих една опция, която беше налична в 5.0 - можеше да напишеш текст, който се вижда при заключен екран. Това не ми липсва, просто се чудя дали времето до пълно зареждане е настройка, която не намирам или е премахнато

Android Huawei P30
Цитирай
#64

Провери за възможност за вмъкване на твой текст на заключен екран в -  Настройки / Защита / Информация за собственика (Owner info).
За информацията за времето на зареждане,  не е до настройка,  а е премахнато при Андроид 5.1.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#65

(2016-01-06, 19:13:30)Monipeev написа:  За информацията за времето на зареждане,  не е до настройка,  а е премахнато при Андроид 5.1.

Премахнато е само за Sony Z1 Compact или?
Понеже видях на Sony Z3 Compact  и на Z5 Compact и двата са с 5.1.1 и имат показание за зареждане на заключен екран

Android Huawei P30
Цитирай
#66

@orelcho, Да, имаше подобни коментари, за това, че при някои компилации отново е налична тази информация на заключен екран.
Мисля бе коментирано и в раздела за Xperia Z3 също.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#67

OK. Не съм попадал на тях. Стана ми интересно защо при мен го няма, а в андроида си го има

Android Huawei P30
Цитирай
#68

Колеги излезе ми ъпдейт на софтуера 14.6.А.1.236(Lollipop). Какво е новото в него? Телефона си върви перфектно за сега с 14.6.А.0.368 и не мисля да го бърникам. Има ли начин горе в notification bar-а да премахна известието за актуализация, на по-старите андроиди го спирах но на този не мога.

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай
#69

(2016-01-22, 16:48:14)Sony_07 написа:  Има ли начин горе в notification bar-а да премахна известието за актуализация, на по-старите андроиди го спирах но на този не мога.

И тук се спираше нещо. Моя е на сервиз и не мога да видя какво.
Тук не е update center. Беше нещо от рода на Актуализация (на български интерфейс съм).

Android Huawei P30
Цитирай
#70

Намерих го "Актуализация на софтуера", мерси Smile

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)