Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплей, тъчскрийн...
#1

Здравейте.
Синът ми счупи телефона на негово приятелче. И сега на мен се пада "удоволствието" да го отремонтирам. 
Предполагам тъч, дисплей и там каквото се полага.
За момента удрям на камък от няколко сервиза - не могат да открият нужните части или няма доставка и т.н.
Някой сблъсквал ли се е с този проблем  или да ми предложите читав сервиз или магазин за тези части.
Телефона е HTC 816 с две сим карти.
Цитирай
Аксесоари
#2

@krfidanov, в Мост не става ли?Smile

 
Цитирай
#3

На Оборище 1 има сервиз. Говорих с един приятел и каза, че могат да го поправят. Магазина GSM One от към музея e техен магазин, питай там, ако не го намериш.
Цитирай
#4

Колега всички казват че могат. Проблема е в доставката на дисплея.
Цитирай
#5

Като говорих казах, че дисплея е счупен. Едва ли от сервиза очакват сам да си носиш частите за подмяна, друг е въпроса, че винаги в последствие могат да излязат с репликата "ние мислехме, ама ...." , но се надявам моят познат да не ме е подвел и да свършите работа. Успех!
Цитирай
#6

От aliexpress дисплея заедно с тъчскийна е около 100 лева
http://www.aliexpress.com/item/100-Origi...47999.html
а в youtube има инструкция как да си го отремонтираш
https://www.youtube.com/results?search_q...eplacement+
Цитирай
#7

Благодаря на всички. Намери се сервиз в Пловдив. Очаквам телефона в сряда. Само че от тъмносин ще стане сив. Дано всичко е наред.
А иначе офертата от алиекспрес ми се струва добра.
Цитирай
#8

За да не създавам нова тема ще питам тук , така наскоро строших Хтс-то и трябва да го оправям . Поръчах си от ebay тъча + дисплея заедно с рамката ,че съм сакат в лепеното . Та ако някой е сменял дисплея и тъча да ми даде някое съветче , защото гледам под капака има едни дълги флекс кабели ,които не ми харесват , как се раглабя като цяло гледах disassemble клипчее и ги гледах как паласпурката ги махат ,така че реших да се посъветвам с вас по опитните за някоя "фатка" . И още нещо как седи въпроса с сензора за близост при този телефон , тъй като при нексуса ми рязах едни гумички и с поялник и игла ги оформях , тук ще се налагат ли подобни гимнастики .

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
#9

Здравейте, имам телефончето Dual Sim е обаче му се пукна екрана. А никъде не мога да намеря екран, защото не искам да ми го сменят в сервиз щото цената е 1/2 от телефона и ще се бават мн. И пак може да има някъв дефект. Търся само екран а аз ще си го сложа но не мога да намеря само екрана.

Предварително Благодаря.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#10

@BGDropche, поръчай си оттук :

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)