Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промоция на Ми рутер
#1

Ще има в алиекспрес след 2 дена промоция на мирутера за 26-27 долара. Реших да споделя ако има желаещи.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Благодаря, възползвах се Smile
На 10.09 ще има промоции на MiBand, MiPad, MiScale, SmartHome.



Цитирай
#3

Къде? И аз поръчах рутера, но още не е пратен. Дано не се обърка нещо. Един час като пуснаха промоцията и имаше 1900 бройки останали, направо хвърчат поръчките. Smile

п.с. Този смарт хоум, е пакета с лампата и датчиците ли. Интересно изглежда. На каква цена ще е. Много интересни неща мислят от Хиаоми. Браво, доволен съм от телефона, имам и гривната. Дано и рутера си струва.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#4

Пак там ще е, като изтече времето изкараха информацията за следващата промоция. Общо над 10000 бройки от рутерчето имаше поръчани...



Цитирай
#5

Хм, на мен ми изкарва някакви плеъри за кола, огледала с камера. Както и да е, ще чакам. Ако е на изгодна цена хоум сета, може да го изпробваме. Лошото е,че се поръчва към 1-2 през ноща и нямам хубав нет тук където съм сега.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#6

Малко оффтопик.
Хора как смеете да поръчвате от алиекспреса? Аз съм доста скептично настроен към този сайт.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#7

Имаш право - скъпи неща са рискови, но по-дребни периферии - при наличие на позитивни коментари че стоката е оригинална - става, досега всичко ми е било оригинално (стискам палци и за в бъдеще да е така).



Цитирай
#8

Че кво му има на алиекспреса. Не разбрахте ли, че ако е менте, няма да пише Xiaomi. То все едно да не поръчваме от олх.бг.Пише си същите характеристики, има си уж и няква защита като ибей.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#9

Ето от тук можете да поръчвате направо Wink

http://www.xiaomiforsale.com/en

Само доставката е малко ....  Visslar

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#10

rijiq, ама дай да уточним че там цената е 43Е а колегата беше споменал за промоцията от 27 долара Wink Разликата мисля, че е огромна Wink Макар, че аз също не бих рискувал с али-то Smile
Цитирай
#11

Съгласен съм, но поне си сигурен, че не е менте Smile .. а и нямаш предвид конкретната промоция, а че има директна доставка от производителя до България Smile

Пробвах да си поръчам метален захват за камерата и ми дадоха 3-5 дена доставка .. което е по-добре от около месец за А******** ... нали??? :]

Заслужава си ако се вземе някакво сериозно устройство .. примерно в момента има промо на телевизор .. и според мен си е много добра оферта Smile

.. само дето не гледам телевизия  Dance

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#12

Сега си прегледах профила в алито и имам 17 поръчки за общо 250$ и не съм имал никакви проблеми. Включително няколко mi band-a, една yi камера и една външна батерия на xiaomi. Не виждам какво толкова му се плашите..
Цитирай
#13

Има го и за по-малко дори. http://www.aliexpress.com/item/Original-...21214.html
От този търговец съм поръчвал доста неща, включително ... май станаха 5-6 смал антс камери, всеки път е с бърза доставка и без проблеми, без ментета. Рутер си имам, ама на тая цена, се чудя дали да не взема и за офиса един.

Едит: Тоя пък сега иска пари за доставка, ууу само дето го хвалих толкова  Big Grin
Цитирай
#14

Я споделете предимства и като цяло впечатления от този рутер. 
За вкъщи близу не искат да си сменят техния боклук а вече не хваща в най-далечната стая.

Иначе от алито си поръчах Ми Банд и си е оригинална. Доста търсих подходящия продавач(в случая имаше само много на брой добри мнения и хора които са си снимали пристигналия пакет).

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#15

Ами засега като смятам излиза около $31 от алито с доставката, което значи, че ддс не ми мърда да го платя като дойде на пощата?

 
Цитирай
#16

В Гиърбест е $29. Току що поръчах един, за офиса. Рутера си е ОК, ползвам вкъщи такъв от ... май станаха 3-4 месеца. Не съм доволен единствено от медиа функциите му, може да се включи хард диск, обаче примерно не поддържа ext 3/4 и т. н. Линукски файлои системи. Поддържа НТФС ... аз имам един външен хард с 3 дяла, един ФАТ, един НТФС и един екст 3, екст-а не го вижда. Като е включен харда от време на време трябва да го рестартирам, може да е от диска ми, но не ми се форматира да пробвам.
Цитирай
#17

Аз си ги поръчвам до Гърция(тъй като съм тук) и идват за точно 15-16 дена от алито. В България поръчвам 2 калъфа от различни продавачи, единият дойде след месец, другият направи 2 месеца и нагоре. Нямам си на идея защо. До Гърция имам поръчани над 10 пъти и идват за 15 дена. Виж за ддс-то не бях се сетил. Но тези пишат други цени на устройството. Надявам се да няма проблеми. А вярно ли е, че има по-силен обхват, и по-бърз пренос рутера.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#18

@s_l_a_d_u_r_, да пишат и друга стойност, при съмнение от тяхна страна могат да ти поискат копие-разпечатка от платената сума и тогава....Smile

 
Цитирай
#19

(2015-08-05, 16:10:55)s_l_a_d_u_r_ написа:  А вярно ли е, че има по-силен обхват, и по-бърз пренос рутера.
И мен ме интересува това.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#20

(2015-08-05, 16:26:06)mita6ki9 написа:  
(2015-08-05, 16:10:55)s_l_a_d_u_r_ написа:  А вярно ли е, че има по-силен обхват, и по-бърз пренос рутера.
И мен ме интересува това.

С кое искаш да го сравня? Радиото му е по-добро от на микротика ми. И като обхват и като скорост. Съответно като способности микротика е къде по-напред (951G-2HnD). Ми рутера е с постно меню, няма много функции, всъщност интерфейса е пипнато openwrt с luci, има дори вариант да му се сложи openwrt който иска.


[Изображение: 8316a5b87b4e91687a8b97ace2100682.jpg]
[Изображение: 554012eff6ceb133a1abf0f788c3733e.jpg]
[Изображение: 043fc8d92b7480c8612147e5fa7c6b10.jpg]
[Изображение: 274fe2ab0c762c18d993764baf864b7b.jpg]
[Изображение: 41d5211274968b0be7d35cbac399dffc.jpg]
[Изображение: 181cb5fb64228296c77e3188139cd6c0.jpg]
Цитирай
#21

(2015-08-05, 16:16:21)NoMaD написа:  @s_l_a_d_u_r_, да пишат и друга стойност, при съмнение от тяхна страна могат да ти поискат копие-разпечатка от платената сума и тогава....Smile
Прав си, ама сега се сетих, че рутера е 27 долара. Няма да има проблем. Относно скороста и обхвата имам предвид с масовите тп-линк и т.н. Някой беше писал в форума, че след като сменил тп-линк с 2 антени с мирутер. На определено място с първият хващал една черта с ми рутера 4 или 5.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#22

E чак такава разлика няма, преди това на мястото на МиМини-то беше тплинк 841 (пак с двете антени) и вършеше работа, но на Ми-то е по добре обхвата. Все пак тплинка са си добри машини, на много добри пари не си кривя душата, но пък Мито е 5 гигахерца АЦ рутер на 1000 мегабита за ... 54 лева, няма по изгодно предложение.
Цитирай
#23

С тези стойности съм скаран. Взех тплинка пак на промоция за 21 лв. И в другата стая имам 1 чертичка в апартамента, верно има доста бетон, но все пак. След 2 месеца ще видя и мирутера как е. А за този смарт хоум, какво точно е. Има някви датчици, лампа, не разбрах само когато натисне някой звънеца и звъни телефона ти ли. И когато искаш да извикаш децата, пак на телефона ли се появява. Много умни неща и не сме свикнали . Имам мерак и за камерата YI. Абе въобще добри са момчетата от Хиаоми. Всичките ми приятели гледат с насмешка на телефона ми, ама какво ми пука. Smile

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#24

Вземай камерта @s_l_a_d_u_r_, няма да съжаляваш Wink

И аз се чудих преди да я взема ... и като я взех се чудих защо съм се чудил толкова (2-3 дена) време Lol

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#25

(2015-08-06, 10:34:18)s_l_a_d_u_r_ написа:  С тези стойности съм скаран. Взех тплинка пак на промоция за 21 лв. И в другата стая имам 1 чертичка в апартамента, верно има доста бетон, но все пак. След 2 месеца ще видя и мирутера как е. А за този смарт хоум, какво точно е. Има някви датчици, лампа, не разбрах само когато натисне някой звънеца и звъни телефона ти ли. И когато искаш да извикаш децата, пак на телефона ли се появява. Много умни неща и не сме свикнали . Имам мерак и за камерата YI. Абе въобще добри са момчетата от Хиаоми. Всичките ми приятели гледат с насмешка на телефона ми, ама какво ми пука. Smile

Какви 2 месеца? Нали си го поръчал вече? Въобще съветвам ви, да не сте толкова солидарни с китайците, те все си мрънкат и се обясняват да чакаш и т. н. Нормалната доставка с пощите е 2-3 седмици, да не говорим, че и за 6-7 дни идва понякога. Винаги започвам да ги тормозя на третата седмица и да си искам парите, стане ли месец вече си пускам диспут и ми ги връщат. Ако после дойде - дойде, културно е да му пишеш, че е дошло и ако си го иска да ти изпрати пари да му го изпратиш, понеже вече не ти е нужно, по принцип даже и не ти отговарят на тези съобщения. Такива продавачи, които ги чакаш по 2 месеца по-добре да не са на пазара, как едните ги получаваш на време, а другите преди да ти го пратят ти пускат съобщение, да не се притесняваш, че е нормално да се чака 90 дни  Bu подготвят те един вид ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)