Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промоция на Ми рутер
#76

Вчера получих моят htc one m7 от алито софтуерно е перфектен никакви проблеми и с обхвата абе пушка си е доволен съм Smile

MEIZU M1 NOTE
Цитирай
Аксесоари
#77

Към колеги, позващи вече рутера - как стои въпроса с пускането, след като всичко е на китайски, проблеми с настройки, сам човек може ли да се оправи? Ако е нещо по-сложно, може и стъпка по стъпка да драсне някой ред. Че се навих да си го взимам и аз. Намерих го на съвсем прилична цена - на $29.99. Visslar

 
Цитирай
#78

http://www.mediafire.com/view/ac2anich5c...guage.docx

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#79

На моя рутер няма английски,с последния дев ром съм.Да не говориш за превода на Марк?
Цитирай
#80

Сигурен ли си, че няма. Щото имат китайски и английски, както е при телефоните.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#81

На dev ROMa определено има английски.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#82

Дай шот къде е точно че не го намирам
Цитирай
#83

Няма английски и на дев рома, има английски в апа.
Цитирай
#84

И аз така смятам и за това искам доказателство,а колкото до линка горе според мен става дума за преведения FW на Марк
Цитирай
#85

Имам проблем с лаптопа, изписва ми доста често Windows can`t find log to certificate to your locale и т.н. Намерих някаква настройка в мрежите, нямаше чек на една опция която уж е за тоя сертификат. Имам таблети и телефони които не спират. Тоест явно проблема е в самият лаптоп но как да му махна тази настройка. Рестартирвам мрежата и се оправя до следващият път.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#86

Случайно да не ти е точен календара или часовника на лаптопа?
Цитирай
#87

Той точен, ама ако има връзка с това, нали на рутера пише друга локация. Да не би да трябва да пиша, че съм в Китай Smile То остава и от това да е...

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#88

На 11 ноември на Али се очаква промоция на рутера на цена от $26.96 - английска версия.Smile

 
Цитирай
#89

И за 21.68 го мярнах, пак на 11.11

п.п. Грешка, има и 7 долара доставка

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#90

Мисля да поръчвам английската версия, имам и купон за $5....

 
Цитирай
#91

Английската версия просто не е с оригинален Rom, а сменен от продавача.
Има една 2.2.100, неофициална, продавачите я пляскат както на телефоните. Няма ъпдейт.
Но ако ти сложат WRT, тогава печелиш, че няма да се занимаваш.
Цитирай
#92

Откъде това инфо за ъпдейта?  OS: MiWiFi ROM based on OpenWRT. Проблем ли е да се вземе или не, защото много не ми се занимава после с него.

 
Цитирай
#93

[Изображение: image.jpg]

Код:
На данный момент существует 3 рабочие прошивки для нашего с вами зверька:
1. Стоковая прошивка:
Плюсы:
• Предустановлена и работает;
• Имеет возможность управления через приложение на смартфон.
Минусы:
• Китайская и только китайская;
• Нет поддержки USB модемов;
• Нет нормальной поддержки L2TP;
• Нет поддержки IGMP (IPTV);
• Сильно нагружает процессор.

2. OpenWRT (PandoraBox)
Плюсы:
• Гибкая и при наличии терпения может быть допилена с помощью установки дополнительных пакетов.
Минусы:
• Требует получения доступа по SSH, и некоторой настройки.

3. XRMWRT (Padavan)
Плюсы:
• Прекрасно работает и легко настраивается;
• Отличная скорость и стабильность;
• Всё идёт сразу в комплекте;
• Изначально на русском.
Минусы:
• Не распространяется в открытом доступе, требует самостоятельной сборки;
• Требует получения доступа по SSH.
Цитирай
#94

Няма ъпдейт да се чете, че няма да ти предложи, иначе можеш да си сложиш какъвто искаш. В официалния ром няма Английски, има в апа за андроид, но не е на 100% преведени.
Цитирай
#95

@milstan, да разбирам ли, че въпросния рутер отговаря на т.2.? А и в описанието е посочена опция за връзка със смартфон. А в посоченото от тебе описание за т.2 тази опция не е посочена. Някъде нещо се разминава. Давайте акъл, това се харатеристиките на рутера :

[Official English Version] Xiaomi Mini WIFI Router 11AC WiFi Roteador Dual Band 2.4G/5G 1167Mbps USB with Smartphone APP Control

Products Status:Stock  
With Modem Function:No
Brand Name:XiaoMi
WAN Ports:1
Supports WDS:No
Firewall:Yes

Supports WPS:Yes
LAN Ports:2
Max. LAN Data Rate:100Mbs
Supports VPN:No
Type:Wireless
Wi-Fi Transmission Rate:1200 Mbps
VPN:No
Built-in Firewall:No
Package:No
Wi-Fi Transmission Standard:802.11ac
Application:Soho
Function:QoS,VOIP
Standards And Protocols:Wi-Fi 802.11g,Wi-Fi 802.11b,Wi-Fi 802.11n,Wi-Fi 802.11a
Number of USB Interfaces:1
Wi-Fi Supported Frequency:2.4G & 5G
Model Number:Xiaomi Mini
Firmware:English
OS:MiWiFi ROM based on OpenWRT
Model:R05EN

 
Цитирай
#96

Общо казано да, но той има три разновидности, питай продавача дали е точно Pandora. Мисля, че на алито един продавач беше пуснал скриншоти от менюто, ако е тази офертата, може да погледнеш и там. Или питай продавача.
Не съм работил с тях и не знам какви са, и как се държат. Май и в този форум имаше отзиви.
Цитирай
#97

@milstan, така без линк ще ми е трудно да да го намеря, тези рутери много търговци предлагат, но ще поровиме. До сряда трябва да се определя, защото промоцията за този рутер е само тогава. Visslar

 
Цитирай
#98

Гледай при търговците, които ти си избрал какво пише. Аз бях влязъл да ровя след твоя пост за промоциите, и ми попадна някаква оферта свързана с 11.11, там имаше картинки на менюто, но не съм я запомнил. Аз моя го поръчах още началото на октомври, намерих го за 27.99$.
Цитирай
#99

@milstan, имаш ЛС.Smile

 
Цитирай

Ако си гледал тази оферта, там 99.99% е с оригиналния китайски ROM.
http://www.aliexpress.com/********
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)