Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ИГРА... / ТЪРСЯ ИГРА ОТ ТИПА НА...
#51

Моля ви, препоръчайте ми някое рали. Виваз имат една много готина игра Rally master PRO много ми допадна геймплея, но за андроид я няма Cry Cry Cry Много ще се радвам да играя игра тип РАЛИ, а не просто състезание.

Търся си неработещи скенери!!! За връзка пишете на лично съобщение.
Цитирай
Аксесоари
#52

Искам нещо като Colin Mcrea Rally,да върви на Х8 Smile

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#53

Всички Асфалт Tongue Need for speed :proud:

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx 
Цитирай
#54

нямах това предвид.искам истинско рали,като cmr 05

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#55

Търся Bejeweled Twist Smile
[Изображение: 2____108912.png]

Sony Ericsson Xperia x8, Android 2.1 Android
Цитирай
#56

kaloianxxx написа:Тази е подобна, на играта която търсиш.
Jewel Battle HD
[Изображение: 57c0bdf01fba2d39.jpeg]

Apk
[Изображение: 1e2tfp.gif]

Мерси :thumbup: Ще я пробвам

Sony Ericsson Xperia x8, Android 2.1 Android
Цитирай
#57

sashebalchev написа:Здравейте, търся няколко типа игри:

1) Сантасе
2) Игри от типа намери предмети на картинка (тип Агата Кристи за ПЦ)
3) Игри, които се колекционира нещо (за айфон/айпад имаше едно, където събираш марки)

Благодаря =)

https://market.android.com/details?id=si...FudGFzZSJd
Цитирай
#58

Търся нещо зверски яко като miniSquadrom.
Да е динамично, екшънче.
Не FPS!

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#59

Тъкмо нейната тема гледах.
Мерси, ще я пробвам.

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#60

RG_PankO написа:Търся нещо зверски яко като miniSquadrom.
Да е динамично, екшънче.
Не FPS!
Все още съм отворен за предложения ;р
С танковете играта е с неудобно управление.

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#61

Незнам дали мнението е за тук,но ако може да помогнете.Гледах един клип на игра, в която едно в космоса кара ски ,или нещо подобно,и трябва да му чертаеш пътя и събираш разни бонуси.Много ще съм благодарен ако кажете как се казва играта.Весело посрещане на новата година. Christmas .

[colour=Blue]Xperia Neo[/colour] | [colour=Green]KA20.1 + NightElf Kernel[/colour]| [colour=purple]Galaxy Note 10.1[/colour] | [colour=Black] PsP 3k 5.03 Hacked[/colour] |[colour=Red] Ps3 60GB fat 3.55 kmeaw[/colour]
Цитирай
#62

Пичове има ли нещо подобно на Heroes за дроид.. със ходове пак

| Device: Gigabyte GSmart Sierra S1
Цитирай
#63

tzolov написа:Пичове има ли нещо подобно на Heroes за дроид.. със ходове пак
Аз също бих бил благодарен , ако някой каже някаква така игрица стил Heroes , да развиваш армия и герой и да е на ходове.....
Другото което е , търся някакво RPG примерно като Emissary of War , ама да е с touch button за навигация и бой .
3тото - няк'во яко рали , стил NFS Shift , ама по-трудно , че шифта я врътна много лесно ....
Цитирай
#64

Dungeon Hunter 2 е доста добро рпг

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#65

тази я знам , мисля , че не ми беше тръгнала .. забравих да информирам , че съм със стокова Х8 .... трябва ми нещо за малка резулюция (320х480) ако не се лъжа ...
Цитирай
#66

Здравейте и честита нова година на всички! Christmas
Аз съм нов при андроидите и лесно може да се каже че нищо не разбирам! Имам LG GT540 Optimus и си търся някакви игри стил Demon Hunter / Hero of Sparta / тамагоче / FPS съвместими с моят телефон.
Ще съм безкрайно благодарен ако някой отдели нужното време Smile :cheers:

Samsung Google Nexus S
Цитирай
#67

Този коментар е изтрит поради нарушение на т.4 от правилата на форума.
Цитирай
#68

Търся си Dungeon Defence за LG GT540 Optimus ако някой може да ми даде линк ще съм благодарен ! :tease: Smile

Samsung Google Nexus S
Цитирай
#69

Здравейте.Аз търся Sprinkle за LG GT540 или за Xperia X8.

LG G3 32GB & Google Nexus 7 (2013)
Цитирай
#70

Темата с игрите за Блейд я знам , ама само Dungeon Hunter ме интересува .... като седна на комп ще я дръпня , че тоя 150mb rar файл ще го тегля цял ден , ако не и цяла нощ ... Мобилния нет на Глобул не много бърз ...
Цитирай
#71

kaloianxxx написа:
Cokich написа:Незнам дали мнението е за тук,но ако може да помогнете.Гледах един клип на игра, в която едно в космоса кара ски ,или нещо подобно,и трябва да му чертаеш пътя и събираш разни бонуси.Много ще съм благодарен ако кажете как се казва играта.Весело посрещане на новата година. Christmas .
Тази ли търсиш?
[box]https://market.android.com/details?id=co...mxpZ2h0Il0.
[/box]
Не е тази,но ще я пробвам.Играта която търся мисля,че някой беше постнал рекорд на нея,но не мога да го намеря.
Едит-Намерих я ,играта се казва Solipskier.

[colour=Blue]Xperia Neo[/colour] | [colour=Green]KA20.1 + NightElf Kernel[/colour]| [colour=purple]Galaxy Note 10.1[/colour] | [colour=Black] PsP 3k 5.03 Hacked[/colour] |[colour=Red] Ps3 60GB fat 3.55 kmeaw[/colour]
Цитирай
#72

Здравейте, търся игра от типа на тетрис. Но преди имаше цветен тетрис - тетколор (виждала съм я и с микробчета вместо с кубчета) (целта е да направиш 3 или повече от един цвят за да изчезнат, иначе си е като нормален тетрис, но целта не е да правиш цели редове, а да ги подреждаш по цветове Smile)
Цитирай
#73

Здравейте за пореден път ! Някой може ли да даде линк за Dungeon Hunter 2 HD , който да бачка на Xperia X8 , пробвам тука е една версия Snapdragon , но кеша се тегли СУПЕР БАВНО за 1 час изтеглих 20тина мб , някой ако може да даде линк за HVGA (XPERIA X8) ще му бъда много благодарен !
Цитирай
#74

Има ли някакъв начин играта Galaxy on Fire 2 да се подкара на неТегра и неСЕПлей телефон ?

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай
#75

ЗдравейтИ, търся игри от колекцията игри на Sid Meiers ( Railroad Tycoon, Civilizations и пр.) :coffee:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)