Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ИГРА... / ТЪРСЯ ИГРА ОТ ТИПА НА...
#76

Знаете ли някой готин футбол или като цяло спортни игри. Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

shogiqta написа:Знаете ли някой готин футбол или като цяло спортни игри. Smile
Зависи с каква машинка си , аз на мойта щайга цъкам PES 2012 , FIFA12 също е яка , но нямам място за нея , щот' кеша е 1гб и отгоре .... ;хх



Линк за Dungeon Hunter II за HVGA (xperia x8) моляя !! Smile
Цитирай
#78

Така,пичове,търся тази игра - https://market.android.com/details?id=co...nRORkhNIl0. Пише,че е безплатна,но не е :/ Някой ако намери кракнато apk. , може ли да даде линк ?! Blush

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx 
Цитирай
#79

Търся NBA , NHL или някаква подобна на Colin McRae? :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Samsung Galaxy S4 Black Mist
Цитирай
#80

Сина ми беше играл една стрелба с самолет на айфон. В Началото доста лесна такава като за него прегледах игрите за андроид но не можах да намеря подобна. Може ли да препоръчате игри с стрелба от рода на air strike solo
Цитирай
#81

Здравейте,
търся игра от типа на magic alchemist xmas, но класическата версия т.е да изчезват, а не на тяхмо място да се появява нов елемент
Цитирай
#82

Търся някаква подобна игра на Shine Runner или Raptide GP ?
Цитирай
#83

Здравейте!Търся някой аркадни игри (може и с коли), които да вървят на samsung galaxy ACE

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#84

Здравейте.Искам да попитам дали има Mike V: Skateboard Party за HVGA дисплеи.Благодаря Android

LG G3 32GB & Google Nexus 7 (2013)
Цитирай
#85

Препоръчайте ми някоя игра която да се играе чрез блутут от 2ма или повече играчи и да не е Bloby Volley или там как беше че тая я играем с едни фр от класа от няколко дена но незнам дали има няква друга за през блутута Smile

..:: Crookers - Dr. Gonzo ::..
Цитирай
#86

Здравейте.Можете ли да ми предложите някоя игра като фингърборд?
Цитирай
#87

https://www.androidbg.com/forum/topic207...v-121.html Ето тази е ,но линка не работи.Можете ли да ми дадете работещ Smile Big Grin
Цитирай
#88

Здравейте колеги, имах тази игра на име Amnesia на iPhona ми, но версия за Android не съществува :unknw: Има ли подобна игра за Андроид, ще съм много благодарен да имам подобна игра отново :thumbup:
Цитирай
#89

Някой ако не е играл тази нека я пробва, от жанра "Tower Deffence"
Аз лично съм фен на "Field Runners" (играл съм я на PSP, Nokia 5800, SE P1i), ама тая ме изкърти!!!

[video]http://www.youtube.com/watch?v=aCzp9VSk3hQ[/video]

Sentinel 3: Homeworld
Цитирай
#90

Пичове,да знаете дали има белот за андроид,но да не е е онзи френския в маркета?
Цитирай
#91

ceci95manund написа:Пичове,да знаете дали има белот за андроид,но да не е е онзи френския в маркета?

До колкото знам няма свестен белот за андроид, но ако имаш флаш плеър винаги можеш да си цъкаш през браузъра от някой сайт като fortegames.com например Tongue

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#92

Френския е готин от Маркета, защото има мултиплейър. Можеш да играеш с още трима приятели.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#93

Да попитам Shadow Gun-а има ли отделна версия за 3D телефони или "обикновената" версия поддържа 3D? : :huh2:

HTC Desire -> HTC Evo 3D -> LG G3 -> Samsung Galaxy S8
Цитирай
#94

Колеги , препоръчайте няк'ва RPG игра подобна на Destinia , DH 1/2 , абе няк'в0 RPG с герой , левели , умения и т.н .... Евентуално ако е с кеш , да е по-малък от 1гб ;дд
Цитирай
#95

Хора някой може ли да ми намери NFS Shift пълната версия за предпочитане да не се тегли от Megaupload. :cheers:
Цитирай
#96

Е, че в темата й е пълната версия и има линк за MegaUpload, друг е въпроса, че MegaUpload е спрян перманентно.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#97

SkRilLeXxX написа:Хора някой може ли да ми намери NFS Shift пълната версия за предпочитане да не се тегли от Megaupload. :cheers:


www.androidbg.com/forum/topic2448-need-for-speed-shift-full-version-p23.html !!!
Цитирай
#98

Armand0alejandro написа:
SkRilLeXxX написа:Хора някой може ли да ми намери NFS Shift пълната версия за предпочитане да не се тегли от Megaupload. :cheers:


www.androidbg.com/forum/topic2448-need-for-speed-shift-full-version-p23.html !!!
Абе човек пробвай да изтеглиш архива от Докс и Апк-то което е прикачил и ако ги изтеглиш ще ти купя
XPERIA ARC S Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Цитирай
#99

pavelvasilev написа:https://www.androidbg.com/forum/topic207...v-121.html Ето тази е ,но линка не работи.Можете ли да ми дадете работещ Smile Big Grin
E какво му има на линка? Аз си я изтеглих чрез него. Big Grin
Цитирай

SkRilLeXxX написа:
Armand0alejandro написа:
SkRilLeXxX написа:Хора някой може ли да ми намери NFS Shift пълната версия за предпочитане да не се тегли от Megaupload. :cheers:


www.androidbg.com/forum/topic2448-need-for-speed-shift-full-version-p23.html !!!
Абе човек пробвай да изтеглиш архива от Докс и Апк-то което е прикачил и ако ги изтеглиш ще ти купя
XPERIA ARC S Lol Lol Lol Lol Lol Lol

Страница 23 , 564 мнение има прикачено апк !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)