Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Подобрения и бъгове при Asus Fonepad 7 FE170CG след update до Android 5.0 Lollipop
#1

Здравейте колеги. Предполагам повечето от вас вече са получили официален ъпдейт до 5.0 и са го инсталирали. В тази тема можем да пишем за проблемите и подобренията които сме забелязали след ъпдейта до 5.0.  
Аз днес получих ъпдейта след ръчна проверка през Wi-Fi и след около 10 минути изтегляне и 45 минути обновяване вече съм с новия робот. Засега това което ми хареса като подобрение спрямо 4.4.2 е диспечера за автостартиращи приложения. Недостатъци все още не съм намерил, но предполагам с времето ще изскочат разни изненади Big Grin
Какви са Вашите впечатления, какви бъгове или подобрения забелязвате при новата версия ?

Lenovo Tab 3 7 LTE TB3-730X Android 6.0 stock + Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320FN Android 5.1.1 stock
Цитирай
Аксесоари
#2

Няколко месеца след ъпдейта и вече със сигурност мога да кажа, че батерията кара доста по-дълго спрямо 4.4.2.

Lenovo Tab 3 7 LTE TB3-730X Android 6.0 stock + Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320FN Android 5.1.1 stock
Цитирай
#3

Защо звукът при говорене по телефон, Вайбър и през Скайп е много слаб? Направих тест с 12345+= и звукът си е добър. Но като разговарям през телефон, Вайбър или Скайп, много слабо се чува.
Цитирай
#4

(2016-05-05, 10:28:25)tandree написа:  Защо звукът при говорене по телефон, Вайбър и през Скайп е много слаб? Направих тест с 12345+= и звукът си е добър. Но като разговарям през телефон, Вайбър или Скайп, много слабо се чува.
И при мен е така.  Да не говорим, че ако беше само това ще го преглъчна, но след ъпдейта почна един лаг за чудо и приказ....
Цитирай
#5

За съжаление лага който се появи след ъпдейта до 5.0 за който споменава и колегата над мен, стана много голям и дразнещ. Вече обмислям downgrade до 4.4.2 или някакъв root.

Lenovo Tab 3 7 LTE TB3-730X Android 6.0 stock + Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320FN Android 5.1.1 stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)