Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получено на ЛС предупреждение
#1

Здравейте,
На 04.08.2015 г. в 21.42 ч., получавам на ЛС предупреждение от MyBB Engine със следния текст:
Цитат:
Уважаеми mpk_1000



Получихте предупреждение от екипа на AndroidBG.

--



10. Всякакъв спам или офф топик е абсолютно забранен. Такива мнения ще бъдат изтривани и авторът ще бъде незабавно предупреден. Личните дискусии във форума се правят само с лични съобщения. 

--

Би могъл да бъде полезен даден потребител, вместо да изявява публикации с насмешка, кой какво не е виждал или пробвал. 

Бих оценил мнението ти, ако се бе обосновал във връзка с проблема на колегата от форума, като съдействаш с информация за решаване, а не подигравка. 
Надявам се на разбиране от ваша страна.
Край на цитата.
Лично аз съм леко учуден, поради факта, че като човек, който участва във различни форуми от доста години и ползва интернет още от времето на dial up модемите, НИКОГА не съм си позволявал подобни волности! Годинките ми са вече над 40, ползвам един и същ ник (mpk_1000) нявсякъде и никога не съм крил истинската си самоличност! Поради спецификата на работата ми, влизам от различни IP адрси, но само от 2 устройства.
Има само още един човек (14 годишен, начинаещ "хакер"), който макар и рядко, има достъп до лаптопа ми.
В този смисъл, моля модератор или администратор, да ме уведоми по начон, който намери за правилен, в коя тема и кой точно "мой" пост е предизвикал това предупреждение, за да мога да взема съответните мерки!
Уверявам Ви, че твърдо не съм бил АЗ!
Благодаря за разбирането.
С Голямо Уважение към екипа:
Мартин Касабов
Аксесоари
#2

Това е темата - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76064.

А това е мнението, за което си получил предупреждение:

(2015-08-04, 20:19:41)mpk_1000 написа:  Добре де, за първи път ли виждате HotSpot портал?

D_coffee
#3

И за това нещо толкова "пара", хора, вкарвате се в някакви филми, излизайте повече навън!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#4

Колега, Ивайло - за мен лично това е проблем. Може би неголям, но все пак си е нещо, което ме притеснява.
Благодаря на модератора за бързия отговор. По това време, във вторник, твърдо съм бил някъде на бира в квартала, но довечера Pfsensa-a  ще си каже всичко Smile
Приемам забележката.
С това смятам темата за приключена!
#5

Потребител е публикувал тема с конкретен проблем или въпрос.
Колегата Rado_8 е дал необходимият отговор за изясняване на ситуацията към автора на темата, който отговор от колегата в действителност се оказва полезна информация за пусналият темата, а и не само за него, както се вижда в последствие и в отговорът му.
Съгласете се с това, че всяко друго подобно мнение, като това, което се коментира в случая като неодобрено, би било с липса на информация в полза на автора и останалите потребители на форума.

Нека наистина това да се счита за приключване на темата.
Благодаря.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)