Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезна notification bar meizu mx4
#1

Здравейте!
Изчена ми notification bar-а и отникъде немога да го изкарам, не съ правил update 
Някой има ли идея пък си е доста полезно нещо
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с рестарт на устройството като за начало.

 
Цитирай
#3

Беше първото което опитахWink



Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).


сега ъпдейтнах flyme os 4.5.4l
android 5.0.1
но не се оправи
таска със задачите също немога да го извадя с преплъзването, не ми дава и процент на батт макар че съм го чекнал в настройките да го показва Angry
Цитирай
#4

Колеги, аз пък тръгнах да качвам видео във фейса, но понеже заби и в нотификейшън бара остана прогрес бар-а, че се качва видео и не можех да го изчистя. Дадох настрани и ми се появи едно като камбанка и без да искам дадох disable и забраних всякакви известия от това приложение. Сега каквито и известия да имам ги виждам само ако вляза в приложението, но не и във лентата горе. Търсих в насторйките на телефона, но така и не намерих как да го оправя?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#5

Settings, apps, намираш приложението, permission management и от позеоляваш alert и notification.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#6

(2015-08-14, 17:07:10)e34v8 написа:  Settings, apps, намираш приложението, permission management и от позеоляваш alert и notification.

Леле....това ли било...жив и здрав колега! Smile))

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)