Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android M за Lenovo K910
#1

Както и предполагах, вече имаме официално потвърждение от morphic:

Цитат:Most likely when full M source is released it will be merged to CM.

If CM doesn’t merge it, we might even build AOSP Wink

Браво на момчетата, така поне имаме някаква алтернатива на VibeUI. И даже най-актуалния софтуер по възможно най-бързия начин.
Цитирай
Аксесоари
#2

Дано в М си оправят бъгиите, които създадоха с Лолипоп-а и най-вече издържливостта на батерията. Карам на ЦМ11 предимно заради това, че не трябва да си зареждам батерията на всеки 10-12 часа. Иначе тайно се надявах да има М за К910 и ето че ще има! \\m//


Цитирай
#3

Като цяло Google с Lollipop доста осраха положението с батерията, та и аз се надявам да го оправят в M версията, която уж се концентрира върху изчистване на бъговете в близалката.
Цитирай
#4

Абе по мои наблюдения Близалката си е ОК, пейзажа се осира с Гугъл сървисите и фейсбук шитнята. Я ползвайте чиста близалка да видите...
Цитирай
#5

За фейса съм съгласен можем да се простим с него, ама има гугъл услуги към които вече сме вързани/пристрастени и ще е доста трудничко да се откажем от тях....

OnePlus 3T
Цитирай
#6

Като цяло наистина май проблема е в сървисите - откакто последно ми се ъпдейтнаха и телефона си черпи по 3-4% през нощта, дори на Power save режим...А дори съм ги ограничил да не държат телефона буден... Да се надяваме, че с М ще подобрят и изгладят всичко Smile
Цитирай
#7

Аз проблема със сървисите съм го оправял, но ползвам предимно мобилен интернет, защото съм с 10 гигабайта план и когато съм с мобилния и точенето е жестоко. С ЦМ11 не е така.


Цитирай
#8

Вместо Google play ползвам 4pda, контактите с експорт-импорт, gmail си е независим и го свалям от 4pda... Фейсшита го отварям през Огнената лисица...
Цитирай
#9

Преди да пуснат М, ще видим Paranoid Android v5.1  - което е много добра новина!
Цитирай
#10

Евала, че съпортвате превода Smile
Цитирай
#11

Да, но за жалост замразиха проекта за момента... Явно работят по нещо друго. Дано не са започнали работа по друг телефон :/
Цитирай
#12

Не се ли местят от CM към Paranoid Android ROM-a?
Цитирай
#13

Може би са почнали работа по М версията, не знам - пише само, че временно го спират Paranoid Android...
Но пък вчера са пуснали CM12.1 от стабилния клон, в момента го качвам. Ще пиша после как е в другата тема.
Цитирай
#14

Пропуснал съм го поста, че спират Paranoid Android, бях останал с впечатление, че са почти готови с него и ще го засилват за сваляне близките дни...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)