Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 626G
#1

Здравейте приятели,
от 2 дни съм собственик на гореспоменатия телефон.
Трето HTC-ми е...и честно да си кажа,купих го с много желание,но се разочаровах...:

Ето и няколко думи за апарата:
2-симов
8-ядрен
5-инчов

[Изображение: 2334496_3.jpg]
Ще се радвам да се съберем повече собственици на апарата,че да можем да обсъждаме,коментираме и представяме телефончето...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да изкаже мнение за телефона, плюсове и минуси. Търся да купя телефон за мултитаскинг, няма да играя игри на него, искам да е бърз и да е с хубава камера, ако е възможно батерията да държи. Насочих се към HTC-тата но не е нужно да е HTC. Предпочитам андроид, затова не искам нокиа. Бюджета е до 450.

 За гореупоменатия телефон четох че камерата била много лоша.
Цитирай
#3

И аз съм му хвърлил око... има го в Техномаркет за 386 лева. Кажете дали си заслужава?
Цитирай
#4

В техномаркет е на промоция 429 лева,точно този модел...
Струва си парите...макар на мен да ми е 3-тото ХТЦ,както вече казах,но в него не виждам нищо от това,което харесвах в предишните модели...Демек,можеше да купя всеки друг телефон,но оставам верен на марката.
Камерата е хубава,екрана също,с живи и наситени цветове...13Мегапиксела е...
Батерията кара при нон-стоп 3г ден и половина при мен без проблем...
8 ядрен е,няма как да не е бърз...

Задавайте конкретни въпроси,за да Ви дам конкретни отговори...

В технополис подаряват кърпа с всяко ХТЦ....хихихи,или друг подарък,зависи от модела.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#5

http://www.technomarket.bg/products/0914...l-sim-blue ако го вземеш онлайн е 386.
Цитирай
#6

Ок,а ше го вземеш ли,или само се каниш...?
Хайде нека сме повече собствениците...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#7

И аз от няколко дни съм с това ХТС. Впечатленията ми са много добри, даже е с подарък селфи стик от Технополис. Единственото нещо, което не мога да разбера е как да си направя бутона за звука да е и бутон за заснемане на снимки. В настройките не  откривам нищо, така че ще се радвам на малко помощ ?
Цитирай
#8

Виж дали нямаш такава опция в настройките на камерата...


Иначе, когато ти е пусната камерата, след като натиснеш бутон за звука за пръв път, би трябвало да те пита за какво искаш да го използваш.
Но това е при мен. При 626G може и да е различно.
Цитирай
#9

Въобще нямам такова нещо в настройките, нито ме е питало за бутона за звука...... Много странна работа, цяла сутрин търся инфо в нета, но за този модел на ХТЦ не ми изкарва нищо...


P.S. Говорих със съпорта на ХТЦ и се оказва, че този модел няма такава опция, така че това е доста голям минус за телефона поне според мен, но въпреки това всичко друго е на 6.
Цитирай
#10

Мен пък друго ме дразни,и се чудя,дали и при Вас е така?!?
При набиране,след като отсрещната страна "вдигне" се чува едно гадно вибриране и тогава разговора...на предните ми модели това ставаше,само ако телефона не е на ухото ми,а в ръката ми,но на този модел вибрира и в 2-ра случая,което е адски дразнещо.
При Вас така ли е също?

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#11

Честно казано не ми е правело впечатление, но сега ще обърна внимание дали е така. Smile
Цитирай
#12

Сега ще погледна отнема вече 3ти ден

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#13

Съжалявам, може би нямам време да пиша. Относно темата при мен няма проблем с вибрирането.
Цитирай
#14

Ужас,при мен след вяко набиране,вдигне ли ми отсрещната страна,и телефона извибрирва...и тогава започва разговора...а сензора за близост си работи...дразнещо е.
Друг може ли да каже при него как е?

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#15

Аз съм с 526g и при мен е така. Направо ме побърква тази вибрация. Опитах се да я изключа но не успях. ще се радвам ако някой помогне.
Цитирай
#16

Мисля, че е стокова функция и няма такава възможност.

 
Цитирай
#17

Здравейте,от една седмица съм с НТС 626г и сам доста доволен.Звук,картина,камера,всичко е идеално за момента.Имам малак проблем,в началото можех да местя снимки от една папка в друга.Имах опция премести.Сега тази опция ми е няма.Не знам как изчезна,но е няма.Как мога да си е върна?
Цитирай
#18

Здравей колега,
от години не ползвам вградените "галерии" на телефоните си,а ползвам "quick pic",според мен една много по-добра галерия.
Днес заради теб погледнах вградената на апарата и о да,не е проблема само при теб...и при мен няма опция "премести"...самото преместване обаче може да стане от файловия мениджър.
Успех.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#19

Благодаря,ще го проверя това с файлов мениджър и "quick pic".
Цитирай
#20

Колега,свалих "quck pick" но не ми показва снимките който съм свалил от нета.Как мога да го оправя това?
Цитирай
#21

Разгледай настройките,няма причини да не ти показва,които и да било снимки...даже само си го прави на папки...ще го разучиш...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#22

Здравейте, как се държи телефончето след няколко месеца ползване?

Доволни ли сте?

Възнамерявам тези дни да взема един такъв, та за това се интересувам.
Цитирай
#23

Здрасти...не е мръднал...държи се прекрасно,като изключим гореспоменатите дразнители...Smile
"голям" телефона на "средна" цена,струва си

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#24

Онзи ден и аз си купих 626g харесва ми много,но имам един въпрос.. очаква ли се ъпдейт на андроида ?

SAMSUNG GALAXY Ace Plus CyanogenMod 10.1
Цитирай
#25

Информация за предстоящи ъпдейти:

[Изображение: index.png]


Нищо не пише за 626g, само за 626. Не знам точно каква им е разликата. Колкото е по-малка, толкова вероятността и двата да получат ъпдейт е по-голяма Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)