Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 626G
#26

G-то е 2 симов,да има шанс за ъпдейт

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
Аксесоари
#27

Да попитам собствениците- това , че е с 1ГБ Рам памет отразявали му се на производителността. Като се поотворят повечко приложения, усеща ли се забавяне или липсата на още рам?
Поздрави.

                                                                    
Цитирай
#28

Здравеите имам телефончето от 2 месеца и работи без проблем само с wi fi ме дразни че е супер слаб има ли такова нещо и при вас или на моя нещо му има
Цитирай
#29

Здравейте...
аз нямам проблем нито с обхвата на Wi-Fi,нито с едногигабайтовата рам...за сега телефона е супер...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#30

Здравейте колеги, и аз отскоро съм със гореспоменатия телефон, изключително бърз за 1гб рам до сега никакъв лаг не съм забелязал, при положение че бях с леново к3 ноут който е с2 рам и същия 8ядрен процесор.

Имам едно питане - защо камерата я дават 13мп а в настойките на менюто опциите за нея са 1---5 - 8- и 10мп?
Иначе като цяло телефона е свеж пъграв но със не добра камера. И леко постен от към менюта и функции сравнение с леновото.

Lenovo k3 note  HTC 626G
Цитирай
#31

При някой модели, максималната резолюция на камерата е налична само при съотношение 4:3 на снимката. При 16:9 максимума е 10МР. Това поне са моите наблюдения при няколко модела с 13МР камери. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#32

Разбирам благодаря, другото което ме дразни е че не мога да изключвам някои приложения, например феисбук месинджър или вайбър, дори да съм ги килнал от менюто ако някои ми пише пак се активират и излиза всичко. как се справяте. пробвах с различни таск килъри но не става

Lenovo k3 note  HTC 626G
Цитирай
#33

(2015-12-25, 10:45:48)Sofeto88 написа:  Здравейте колеги, и аз отскоро съм със гореспоменатия телефон, изключително бърз за 1гб рам до сега никакъв лаг не съм забелязал, при положение че бях с леново к3 ноут който е с2 рам и същия 8ядрен процесор.

Имам едно питане - защо камерата я дават 13мп а в настойките на менюто опциите за нея са 1---5 - 8- и 10мп?
Иначе като цяло телефона е свеж пъграв но със не добра камера. И леко постен от към менюта и функции сравнение с леновото.

Здравейте колеги от много скоро съм с този телефон, почти всичко ми харесва  в телефончето с изключение , че не мога да си разделя тоновете за входящо повикване на различните карти,но се свиква.По голямата болка ми е, че го залях с вода. И след хубаво подсушаване телефончето тръгна ,но ми изчезна бутона за смяна на камерата от предна на задна, и сега ми работи само предната. Ако някои знае какво да направя ще съм много благодарен.Поздрави
Цитирай
#34

Едва ли се дължи на заливането,поогледай се...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#35

(2015-12-29, 20:30:35)todorki написа:  Едва ли се дължи на заливането,поогледай се...

Гледах го , рестартирах го няколко пъти  ,но уви само предната камера работи. Не ми дава въобще да вкл. задна камера. Също така не работи и светкавицата . Свалих няколко други камери  както и фенерчета , и резултат нямаше. Занесох го  в сервиз защото след заливането с вода предположих че гаранцията му е отпаднала, и след хубаво почистване и изсушаване ми казаха че камера няма да имам . Лентовият кабел бил разложен.Ако може някой да ми каже от къде да си взема камера ще съм много благодарен защото никъде не намирам .
Цитирай
#36

(2015-08-14, 11:21:13)todorki написа:  Мен пък друго ме дразни,и се чудя,дали и при Вас е така?!?
При набиране,след като отсрещната страна "вдигне" се чува едно гадно вибриране и тогава разговора...на предните ми модели това ставаше,само ако телефона не е на ухото ми,а в ръката ми,но на този модел вибрира и в 2-ра случая,което е адски дразнещо.
При Вас така ли е също?

Така беше, но може да се оправи. Отиваш на настройки-аудио профили-общи- срещу него има три чертички пресечени, кликате там и махате отметката от call connect vibrate.  Smile
Цитирай
#37

(2016-01-01, 16:08:18)Vyara написа:  Така беше, но може да се оправи. Отиваш на настройки-аудио профили-общи- срещу него има три чертички пресечени, кликате там и махате отметката от call connect vibrate.  Smile

На въпросния модел няма подобно меню и отметка...Sad

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#38

Здравейте, 
да се включа и аз - от седмица имам телефончето - добър е , харесва ми , идеален за нуждите ми.
Всичко си му работи, но имам следния проблем- подариха ми селфи стик.
Прочетох че трябва се промени от настройките на камерата от зуум на пауър бутон
е такова чудо нямам - свалих десет вида камери и там в настройките не откривам нищо подобно.

Някой ако може сподели мнение ще съм благодарен! 
Цитирай
#39

(2015-08-14, 11:21:13)todorki написа:  Мен пък друго ме дразни,и се чудя,дали и при Вас е така?!?
При набиране,след като отсрещната страна "вдигне" се чува едно гадно вибриране и тогава разговора...на предните ми модели това ставаше,само ако телефона не е на ухото ми,а в ръката ми,но на този модел вибрира и в 2-ра случая,което е адски дразнещо.
При Вас така ли е също?
И на модел htc desire 526g е същото отначало дразни, но после се свиква.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#40

Здравейте, ако мястото на темата не е тук, моля да се премести в правилния раздел. Благодаря !

Имам два въпроса, и те са: 

1. Купих си 16 GB карта с памет, може ли приложенията да се запазват в картата с памет или само в паметта на телефона. 
2. Днес си върнах заводските настройки на телефона и не мога да изкл. гласовото търсене, много е досадно ръчках навсякъде но не видях нищо.
Цитирай
#41

(2016-01-19, 15:37:56)nZero написа:  Здравейте, ако мястото на темата не е тук, моля да се премести в правилния раздел. Благодаря !

Имам два въпроса, и те са: 

1. Купих си 16 GB карта с памет, може ли приложенията да се запазват в картата с памет или само в паметта на телефона. 
2. Днес си върнах заводските настройки на телефона и не мога да изкл. гласовото търсене, много е досадно ръчках навсякъде но не видях нищо.
За въпрос 1 - Трябва ти руут достъп, ако не се лъжа.
За въпрос 2 - Не се сещам за какво гласово търсене говориш, колега. Но ако трябва да гадая - "Settings", "Language & Input" -> "Voice Search" then disable "Ok Google".

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#42

Здравейте! Имам следния проблем. При всяко рестартиране на телефона (HTC Desire 626G dual sim) ми се връща стандартната мелодия Sence ,нещо аз ли бъркам или е дефект. Благодаря предварително!
Цитирай
#43

Здравейте, излезна ми съобщение за ъпдейт, 1.06.401.1 - някой пробвал ли го е, малко ме е страх защото преди години след ъпдейт (официален) на една експерия имах доста бъгове... в момента телефона ми е безупречен и не ми се иска да се занимавам с проблеми, но това съобщене не може да се махне от лентата и дразни...

Lenovo k3 note  HTC 626G
Цитирай
#44

Здравейте , искам да попитам дали се очаква скоро ъпдейт на Лолипоп за HTC D626g?
Цитирай
#45
Exclamation 

AgentChristian P.
"I'm afraid that this phone will not get any further version than the one it currently has."
Отговор от online support-a.
Grater
Цитирай
#46

Здравейте, имам от към началото на декември HTC Desire 626g и от тогава андроида ми е 4.4.2 и искам да го ъпдейтна поне на 5.0
Един приятел вчера ъпдейтна до най новия 6.0 със ХТЦ 816. Гледам за системни актуализации, но няма нищо. А пък и искам да попитам, не съм много наясно с тези ъпдейти, снощи гледах ревюта на моя телефон (626) и виждам падащото им меню си е на ХТЦ, а моето е едно такова мизерно като на леново. Явно се дължи на версята ма андройда.
Цитирай
#47

HTC Desire 816 и HTC Desire 626g са доста различни телефони - това, че за единия има някаква по-нова версия на Андроид, не значи, че ще има и за другия.
Също така 626 е съвсем различен от 626g, така че ревютата, които си гледал на 626, не могат да ти дадат никаква насока за това кое как изглежда при 626g.
HTC Desire 626g е с много орязан, почти липсващ HTC Sense и затова изглежда толкова различно. Много близо до стоков 4.4.2. И според мен ще си остане с такъв.

---------

Освен това...:
(2016-03-21, 17:13:50)koki4a написа:  AgentChristian P.
"I'm afraid that this phone will not get any further version than the one it currently has."
Отговор от online support-a.
Grater
Цитирай
#48

Някой с успешен руут и как ?
Цитирай
#49
Smile 

    Здравейте имам проблем с предната камера на "HTC Desire 626" само "626" без "G" като цъкна на 4-те точки доло в дясно ми излиза само камера и панорама преди имаше и автопортрет сега го няма панорамата може да се трие и след това излиза добавяне на нейното място като цъкна на добавяне ми излиза само панорама друго няма някой може ли да ми каже как да я оправя.
Благодаря предварително![Изображение: wink.png]
Цитирай
#50

От няколко месеца използвам htc desire 626g и нещо стана с предната камера , започна да размазва образа и да не фокусира добре. Снимките изглеждат по бели и на пиксели . Случвало ли Ви се е и знаете какво може да бъде ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)