Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 626G
#51

След днешния ъпдейт,някой открил ли е нещо ново?
Аз лично се дразня на изместената в ляво икона за мобилния нет,само това забелязах,и ми е адски странно,че иконата не е надтази за обхвата...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, колеги! Имам проблем със задната камера. От известно време насам започна да прави размазани снимки. Не ги фокусира както трябва и отстрани излизат много светли. Как мога да си реша проблема ?
Цитирай
#53

(2016-05-28, 18:20:24)valio957 написа:  Здравейте, колеги! Имам проблем със задната камера. От известно време насам започна да прави размазани снимки. Не ги фокусира както трябва и отстрани излизат много светли. Как мога да си реша проблема ?

Здравей. Използвам HTC от февруари и преди седмица ми се замъгли задната камера. Първоначално мислех, че е надраскана и се чудех как е станало, но се оказа, че това е характерно за всички модели на марката. Те имат специално покритие на камерата, не разбрах за какво точно се използва, но лесно се почиства. Просто вземи една клечка за уши, потопи я в спирт (може и ракия  Big Grin ) и търкай. Това е цялата философия  Big Grin Big Grin
Цитирай
#54

На какво се далжи краткото и дразнешто премигване
Цитирай
#55

Премигване на какво точно?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#56

На дисплея когато пиша или разглеждам нешто при натиск.Друго което се забелязва при определен ъгал и при ясно и сланчево време се забелязват малки правоъгалници по целия дисплеи.Иначе всичко си работи без проблем.
Цитирай
#57

(2016-06-30, 20:14:46)HABYB написа:  На дисплея когато пиша или разглеждам нешто при натиск.

Недей да прекаляваш с този натиск, само докосвай.


(2016-06-30, 20:14:46)HABYB написа:  Друго което се забелязва при определен ъгал и при ясно и сланчево време се забелязват малки правоъгалници по целия дисплеи.

Напълно нормално. Не само при теб е така.
Цитирай
#58

Някои с успешен руут и има ли смисал от такав
Цитирай
#59

Появи се жълто петно в горния ляв ъгал.Телефона е закупен преди 6-7 месеца и е в гаранция но има следи от удар по него.Какво да правя.Моля за савет
Цитирай
#60

Имаш гаранция, не виждам проблем за смяна.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#61

Колко ли ште струва смяната на дисплея в случаи че не ми признаят гаранцията
Цитирай
#62

@HABYB, към 1/3 от цената на устройството ти.

 
Цитирай
#63

Здравейте,
след като си върнах заводските настройки на HTC desire 626G предната ми камера спря(в действителност е все едно не съществува ...нито тя,нито светкавицата) и обажданията ми се блокираха .
Някой има ли представа какво се случва?
Цитирай
#64

Здравейте.От скоро имам такъв телефон,ХТС не съм имам никога,но отзивите са добри като цяло за марката...гледам.Нещото което ме изненада,че телефона няма 4G,а пък скоро си смених карта с такава уж за по бърз интернет.И наистина се усеща доста по-муден интернета от предния ми телефон с 4G.
Цитирай
#65

Да,правилно,няма 4г,но аз не виждам разлика (честно) освен че на таблета си минах сам от 4г на 3г...Smile,но това по друга причина...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#66

Да,прав си.Просто грешката с бавния интернет беше моя,защото не забелязах че в настройките за нета не съм бил на 3G,а не 2G или на нещо др,което почти нищо не зареждаше.Сега в момента е пушка.Супер доволен съм от телефона;доста е пъргав.Имам само една забележка-батерията.Без мн ръчкане и разговори един ден,до 35%.А дали има някаква програма за чистене на рамта?Защото гледам фабрично от софтуеара няма,както на повечето смартфони.
Цитирай
#67

Проблемите ми с батерията се появиха доста по-късно...хахахах

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#68

(2016-09-17, 08:07:50)петара написа:  ...А дали има някаква програма за чистене на рамта?Защото гледам фабрично от софтуеара няма,както на повечето смартфони.
Има, но в случая не ти трябва - само ще пречи на нормалното функциониране на устройството ти.

 
Цитирай
#69

Препоръчвам ти Assistent for Android, лека е, не товари телефона постоянно и можеш според нуждите да и зададеш на колко време да "чисти" телефона. 
https://www.google.bg/url?url=https://pl...I_BiPR00Qg

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#70
Thumbs Up 

(2016-09-17, 21:30:03)ronnie72 написа:  Препоръчвам ти Assistent for Android, лека е, не товари телефона постоянно и можеш според нуждите да и зададеш на колко време да "чисти" телефона. 
https://www.google.bg/url?url=https://pl...I_BiPR00Qg

Супер е,благодаря
Цитирай
#71

Счупен дисплей;взимам го след ремонт,но забелязвам е като вкл камерата работи само предната.Няма я тая иконка на дисплея да обръщане на камерата,няма и никакви опции в настройките за камерата.Ще го върна в сервиза то това е ясно,но са с някво работно време,където ми е трудно да отида преди да затворят.Някакви идеи?
Цитирай
#72

Някой успял ли е да го руутне или да му сложи custom recovery.
В xda developers нищо, само за 626s има некви работи ма май не съвместими и неща да го бриквам Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)