Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работа с kdz upgrader
#51

Мерси много ,ще черпя биричка.Иначе не използвам amon ra ,а clock worck mod .Сега само се чудя да пробвам ъпа или някакъв къстъм ,но някой без бъгове....Изчетох доста от xda ,но все още не си харесвам нищо.
Цитирай
Аксесоари
#52

Правиш си ъпдейта, след което можеш пак да си флашнеш франко кърнъл през рекавъри. Аз така направих и съм доволен!
Като цяло мисля, че този ъпдейт е по-добър от предишния. По-бързичко е телефончето, дори и без да пипам процесора.

Xiaomi HongMi       Asus Nexus 7 3G
Цитирай
#53

Чист бекъп на v20g с CWM-Recovery.

Не пробвайте да го ресторвате ако сте с 2.2х версия на андроида
http://www.multiupload.com/NMHOB3VG9P


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#54

Нормално ли е като инсталирам само драйверите без пс суита в дивайс мениджъра да нямам двата модема, които трябва да изключа. С уиндоус 7 съм. Тази вечер смятам да инсталирам новия ъпдейт и се притесних като видях, че модемите ги няма.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#55

LGE Android platform USB modem се появява когато свържеш телефона.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#56

Добре, LGE Android Platform USB Modem го забраних ама не ми излиза LGE Virtual Modem. Другите неща, които се появиха като включих телефона са LGE Android Platform USB GPS NMEA Port (COM4), LGE Android Platform USB Serial Port (COM3). Много ме притеснява това, че LGE Virtual Modem го няма. Така ли трябва да бъде или не. Вече съм си патил от ъпдейт(брикнат телефон) с програмата на ЛГ, като в последствие разбрах, че проблема се е появил точно от тези модеми и сега много ме е страх.

P.S. Сега видях като пуснах KDZ Updater-a, че не ми е активен. В смисъл, бутоните не са активни. Нито мога да избера файл за флашване, нито да променя някакви настройки. Долу до часовника не ми излизат три прозорчета, които като ги натисна да изписва ON. Прозорчетата се появяват само ако стартирам файла Windows Enabler обаче и тогава ъпдейтъра не ми е активен.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#57

Бутоните само изглеждат неактивни,пробвай да ги натиснеш!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#58

Предварително искам да се извиня, ако въпросите ми са много банални или са вече обсъждани, но се двоумя дали да "пипам" версита си.
1. Заслужава ли си да сменям стоков 2.2.2 с такъв 2.3.3?
2. Проблем ли е да флашна с KDZ версията V20G за България на Английски апарат (с лого на Британски оператор). През LG PC Suite ми дава, че има ъпдейт, а LG Update Tool прави проверка и излиза съобщение, че съм с последната достъпна версия? Да уточня, не желая да рутвам и да инсталирам рекавъри или къстъм ромове.

Много благодаря предварително на отзовалите се! Smile
Цитирай
#59

Дава ми Extract file error??? Какво ще рече това, не мога да префлашна

Samsung Galaxy Nexus i9250  [ROM][JB][4.2.1][Maguro] MiNCO v6 (Minooch + Franco)  rooted.
Цитирай
#60

Някой може ли да ми даде линк за 2.2 froyo ? Видях един линк за 2.2.2 , ама пише , че файловете са изтрити. Искам да си върна телефона от 4.0.4 на 2.2 ии..

LG P500 ---> HTC Desire ---> LG P500 ---> Samsung Galaxy S4  ---> iPhone 5 ---> iPhone 6 ---> LG G3 32GB
Цитирай
#61

soundhack написа:Някой може ли да ми даде линк за 2.2 froyo ? Видях един линк за 2.2.2 , ама пише , че файловете са изтрити. Искам да си върна телефона от 4.0.4 на 2.2 ии..


V10H_00.01.kdz (Froyo 2.2.2)

Mirror:
http://www.mediafire.com/?meg009vx9m97441


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#62

Официаялен v20G за България http://www.mirrorcreator.com/files/137OB....kdz_links


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#63

vargala81 написа:Официаялен v20G за България http://www.mirrorcreator.com/files/137OB....kdz_links

Мерси, ами линк към KDZ програмката за ъпгрейда може ли, че този не работи ? :unknw:

LG P500 ---> HTC Desire ---> LG P500 ---> Samsung Galaxy S4  ---> iPhone 5 ---> iPhone 6 ---> LG G3 32GB
Цитирай
#64

Заповядай! http://www.2shared.com/file/cK3Y7RV-/KDZ_FW_UPD_EN.html?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#65

dido123 написа:
soundhack написа:Някой може ли да ми даде линк за 2.2 froyo ? Видях един линк за 2.2.2 , ама пише , че файловете са изтрити. Искам да си върна телефона от 4.0.4 на 2.2 ии..


V10H_00.01.kdz (Froyo 2.2.2)

Mirror:
http://www.mediafire.com/?meg009vx9m97441

Искам да знам, като флашна със KDZ Update, даденият Froyo Rom, Android 2.2.2 (v10H). Дали гаранцията ми ще е валидна, или отпада. Питам защото, нали не свалям Rom-а от, Original LG Firmware със серийният номер на телефона под батерията. Благодаря на отзовалите се.

Светът е като змията, кожата му е мека, но отровата му е смъртоносна.
Цитирай
#66

Няма да ти отпадне гаранцията, но защо ще флашваш 2.2.2 като има 3.3.3? До скоро и аз карах с 2.2.2. Lol 1.4.2 но си флашнах 2.3.3 и работи добре.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#67

vargala81 написа:Няма да ти отпадне гаранцията, но защо ще флашваш 2.2.2 като има 3.3.3? До скоро и аз карах с 2.2.2. Lol 1.4.2 но си флашнах 2.3.3 и работи добре.

Така направих колега, флашнах с KDZ Update, версията на Android 2.3.3 (V20G). И одеве я занесох със гаранционната и карта във VIVACOM, а пък те да си го мислят вече, имах следните проблеми със апарата,, само изключване + прашинки под дисплея и тъчскрийна, и ми се заяждаше мястото на на хендсфрий-тата.

Светът е като змията, кожата му е мека, но отровата му е смъртоносна.
Цитирай
#68

Оф, горе съм се объркал, писъл съм 3.3.3 вместо 2.3.3. Аз се зачудих малко като пишех, сториха ми се повече тройките, ама не обърнах внимание!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#69

Здравейте, колеги!!! След няколко къде повече, къде по-малко читави рома реших да върна заводските настройки на LG P505 ( android 2.3.3). Прочетох темата и ако добре съм разбрал KDZто трябва да е регионално. Тъй като живея в Канада ще бъда безкрайно благодарен, ако някой ми помогне в намирането на канадско KDZ или каквото там е.... Благодаря предварително!
Цитирай
#70

KDZ е програма през която се качва софтуера. Трябва да видиш коя версия е за твоя регион.
Тук намерих една, но пак провери дали трябва да е тази!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#71

Благодаря много dido123, ще пробвам.
Цитирай
#72

Нз какво става трия драиверите инсталирам ги пак рестартирам инсталирам LG PC Suite или там квото е и нито то нито KDZ ми намира телефона . Когато пусна Device Manager намирам само LGE Virtual Modem другото го няма :confused: . С Windows 7 съм на стария компиутър като бях с ХP ми го откриваше и успях да се върна към 2.3.3 . Сега KDZ изписва няколко реда и накрая казва PHONE WAS NOT FOUND :angry: . Много се ядосах с този андроид 4.0.4 ЦМ9 , постоянно се рестартира при клипове :/ Правя всичко точно и преди съм го правил :huh2:
Цитирай
#73

Управих се . Просто направих стъпка по стъпка но на лаптопа . Явнп нещо не е наред с компа ми Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)