Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Мейзу отново се върнаха на Exynos......7420 в комбинация с Mali T760....  Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Те не са казвали, че се отказват от процесора. Казаха, че няма да правят MX5 PRO и наистина такъв модел няма да правят. Smile Новият ще се казва ME5 с доста солена предполагаема цена от 785$
Цитирай
#28

Видях,че в AnTuTu се появиха спецификациите........  Smile Колкото до цената......Съвсем нормално е да е толкова..... Smile
Цитирай
#29

На мен ми се струва висока, при положение,че Samsung Galaxy S6 Edge е с цена от 500$, а е със същия процецор.
Цитирай
#30

Привет,
От днес съм в групата на притежателите и аз... та да ви попитам. Телефона е с фърмуер версия Flame OS 4.5.2.5i има ли по-нов и най-важното има ли смисъл да го сменям? Повече проблеми ли ще ми донесе това или повече ползи?
Цитирай
#31

здравейте имам проблем с моя МХ5 от 2-3 дена вече зареждам през нощта в смисъл като си лягам го оставям да се зарежда цяла нощ и на сутрента го изключвам от зарядното но до слетобед батерията ми вече е на около 30 % а телефона е на 2-3 месеца преди тези 2-3 дена нямах такъв проблем. Чудя се дали да не им пиша и да го изпратя за ремонт ?
Цитирай
#32

Провери ли дали някое приложение не точи батерията ?
Цитирай
#33

да спрял съм почти всичко но преди седмица не бяха спрени и си държеше батерията
Цитирай
#34

С коя версия си на флима си? И при колко процента като падне включваш заряд.

Huawei p30 pro
Цитирай
#35

Flyme OS 4.5.2.7A
А зарядното го включвам когато е под 30 или вече е към 5%
Цитирай
#36

Аз сум с 4-5-2-4А и нямам оплаквания относно батерията а твоита версия е по нова няма бг частично при нея .Мини на моита версия и виж кал щее,и под 10 процента нее желателно да пада батерията.

Huawei p30 pro
Цитирай
#37

Здравейте отново вижте на какво попаднах ЦЪК Flyme без китайски приложения, ако някой има нерви и му се занимава да го пробва да даде мнение после как се държи телефона Smile
Цитирай
#38

как се махахаше това съобщение (прекалено чести завки увеличете времето за заявки )че забравик как беше

Huawei p30 pro
Цитирай
#39

Здравейте! Разглеждам този модел в един сайт, но не мога да се оринетирам в цветовете. Дадени са че имат цветове silver edge и silver/black. Някой може ли да поясни какво се разбира под тези цветове? Ако може някой да прикачи снимки ще е още по-добре!
Цитирай
#40

Може ли малки снимка на тъмно да видя как снима мх5?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#41

И аз вече съм собственик на този модел от един ден. Взех го от Вивата за 530лв. Страхотно премиум усещане, много бързо се свиква към флуме, сензорът за отпечатъци работи много добре от 10 опита 9 хваща за по малко от секунда. За сега съм много доволен от батерията, със версия 4.5.2.7i и имам готов ъпдейт по wifi до 4.5.4.1i. Незнам дали да ъпдейтвам, да не се случи както при останалите проблем с батерия и т.н.
Цитирай
#42

Утре чакам да ми пристигна и моя звяр от бг сайт на цена 599лв,който трябва да е с "I" версия .Въпроса ми е как да мина на 5.1.1.0A или 5.5.11.24 beta
Цитирай
#43

(2015-11-27, 19:49:51)chitalov написа:  Утре чакам да ми пристигна и моя звяр от бг сайт на цена 599лв,който трябва да е с "I" версия .Въпроса ми е как да мина на 5.1.1.0A или 5.5.11.24 beta

Успех! Аз пробвах с Мейзу ... жената намаза, върнах се при Шаоми и не мисля да се пробвам скоро с друго.
Цитирай
#44

Всичко е възможно,! xiaomi нямат флагман в момента и за това реших да пробвам mx5. Ти от кой модел не остана доволен?
Цитирай
#45

MX 4, хубав телефон ама не е моя. Камерата добра, ама много бавно снима, плеъра хубав, ама не можеш да го спреш, всеки път като се закачи в колата си пуска музиката на блутута, като изляза от колата и се изключи блутута продължава да свири на спикър ... махнах го плеъра ама що да е. Дайлъра красив ама тъп, лагва, особено като включиш да ти записва всички разговори. Дойде лолипоп - драма, уж добре, батерията по-зле, подсветката играе, личи си на филм в тъмното и още неща, които ми липсват от МИУИ, пък 16ГБ не е за мен, не се събирам никак в тях.

Шаоми вярно нямат, точих се на Ноут Про-то, ама май ще го прескоча, Ми 5 да видим. Върнах се на Ми3 който беше в жената (не го дава) и ходих 2 дни ухилен. Може да поръчам един Редми Ноут 3 да го видя, че ми трябва двусимов, разнасям сега Ми 3 и Самсунг Галаски Ноут 3 и не ми е много комфортно.
Цитирай
#46

И аз минах през Xiaomi към Меизу и то по няколко пъти напред и назад. И за мен Xiaomi са по-добре в софтуерно отношение от- изглед на менюто, до настройки, персонализации и поддръжка.
Единствено на Меизу ми липсва управлението със жестове, което пък при Xiaomi хич го няма.

Към момента Xiaomi Redmi Note 3 prime е със същият хардуер като на Meizu Mx5 + 1000 ма/ч по-голяма батерия, което си е много, а е и с LCD дисплей и е със цели 150лв по-евтин!
А и на външен вид са почти еднакви.
Цитирай
#47

Sorry......Обърках темите !
Цитирай
#48

Колеги не мога да изкарам и един ден на батерия с 4.5.4.1I съм,какви магии правите?

       
Цитирай
#49

На мен голям проблем ми правят гугъл услугите много ми точат батерията, затова гледам да ограничавам достъпа до нет като не ползвам телефона. Моя съвет е да го рутнеш и да инсталираш програма за следене на батерията.
Цитирай
#50

Привет на всички я кажете как става преинталиране на операционата система през компютър и възмоно ли е?

Huawei p30 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)