Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

@plamen9211, провери дали въпросните приложения имат и активирана опция на "автостарт".

 
Цитирай
Аксесоари
#77

(2016-02-17, 23:17:48)turboie написа:  Приложенията които искаш да работят ги сложи в в бялия списък.Това става като плъзнеш в долния краи на екрана от долу на горе и като ти излезнат всички отворени приложения задръж с пръста върху приложението което искаш да работи докато се появи катинарче .И е готово

Стана. Благодаря ти!
Цитирай
#78

Някой може ли да каже какъв е този ъпдейт?Излиза ми постоянно като отворя браузера.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#79

Съдейки по размера, може и да е за самия браузър или друго приложение.

 
Цитирай
#80

Дали ще има ъпдейт за андроид 6 ? Телефона ми харесва и мисля да си го взема ако има ъпдейти за напред, въпреки че ще загубя доста функции, които сегашния ми има...

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#81

Кои функции имаш впредвид?Аз от няколко дни имам този телефон и съм повече от доволен.За ъпдейтите е относителна работа.Мисля че ще има ъпдейт все пак го водят флагман.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#82

Ами сравнено с м7 няма доста неща... NFC, OIS, ФМ радио, IR port - това на пръв поглед и като добавим че е моно.

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
#83

Малко странна ситуация,някой ако има идея да сподели.Браузера на wi-fi си работи перфектно,но минали на мобилен интернет нещо не е както трябва.В смисъл не отваря страниците или ако евентуално отвори е след няколко презареждания и много бавно.Не е от оператора,слагам картата в другия телефон работи перфектно.Благодаря предварително!

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#84

Вградения браузър или друг? Аз бях сложил Google Chrome, но работеше ужасно бавно както на мобилен така и на Wi-Fi. Сега ползвам вградения и съм доволен. Между другото днес търсих инфо дали нашия телефон подържа HD Voice. Не намерих такова. Отворих и скритото меню но не виждам такава функция. Ако някой има инфо моля да сподели.
Цитирай
#85

Да,вградения браузер.Всичко друго работи перфектно.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#86

Интересно!!! Защо не пробваш да ресетнеш .
Цитирай
#87

Телефона е с версия 5.1.3.0А.Какво значи това?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#88

Интересно но тази версия се споменава само в руски сайтове. Доколкото разбирам е за Русия. Но не съм сигурен.
Цитирай
#89

Незнам каква е,но работи перфектно. За това поне за сега нищо няма да пипам или сменям Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#90

Кога пък А версия е била за Русия! А версия е за Китай, свободна, не за конкретен оператор както С и U.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#91

Казах ,че не знам и си помислих ,че е за  Русия.
Цитирай
#92

А имаш ли БГ-меню в "А" версията ?
Цитирай
#93

Менюто може да е само на китайски или на английски.Иначе клавиатурата има български.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#94

Откакто сложих ъпдейта до 5.1.2.0G, много често се ресетва безпричинно. Някой има ли подобен проблем и евентуално някакво решение?
Цитирай
#95

Лично аз незнам защо се получава така.Пробвай да ъпдейтнеш мисля че има излязла вече 5.1.3 OG.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#96

(2016-03-09, 22:47:51)007 написа:  Лично аз незнам защо се получава така.Пробвай да ъпдейтнеш мисля че има излязла вече 5.1.3 OG.
Направих го вчера и днес пак имах поне 5 рестарта.  Иска ми се да знам дали е само при мен?
Цитирай
#97

Само при тебе е , пробва ли wipe data?
Цитирай
#98

И аз нямам такива проблеми.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#99

Приятели,имам телефона вече няколко месеца и чак сега разбрах ,че имам само 2G мрежи!!! Някаква идея защо се получава така. Със стар flyme OS 4.5.2.2C съм. Купен е от европа уж. Понеже почти сигурно е,че е от версията, как става ъпдейта от моя до последния глобал?
Цитирай

(2016-03-10, 22:03:53)chitalov написа:  Само при тебе е , пробва ли wipe data?

Не съм! Това всички програми и информация ли ще изтрие?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)