Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Tab S SM-T700, SM-T705, SM-T707 ROOT, Recovery + LTE
#1

Тъй като със стоковият ROM няма как да тръгне LTE и изгубих доста време да подкарам LTE, ще споделя наученото с вас.
За да работи LTE на Maxtelecom, трябва да се смени режима за работа на таблета на LTE only. 

Ако гаранцията ви е важна - инсталирайте това приложение - Advanced Signal Status
Отваряте го и после Additional info, tablet information и изберете LTE Only и интернета ще дойде.

Ако пък гаранцията не ви притеснява, съветвам ви да пробвате един custom ROM. Таблета работи по-добре за мен с него, а и аз самият съм фен на Custom ROM.

ROOT + Recovery:

. Свалете този файл и го флашнете с ODIN. За различните версии за различни файловете.

- SM T700
- SM T705
- SM-T707

(ако линковете се прецакат, взел съм линковете от тази тема).

Флашва се с ODIN, като файла се зарежда на PDA:

[Изображение: Odin-3.10.6-Explained_Techbeasts.png]

Вече имате Root и МНОГО ВАЖНО Recovery за вашият модел. Защото ако свалите TWRP от техният сайт, няма да можете да флашнете custom ROM. Тяхното Recovery е само за Wifi модели.

Един ROM, който е базиран на стоков, но е с ROOT  и някой други благинки е този.
[Изображение: 6543663.png][Изображение: 6543684.png][Изображение: 6543711.png]

Aз сложих версия 3 на Power Rom. Когато сте с този rom, пак с приложението Advanced Signal Status, сменяте на LTE only.

Другото което е, трябва да си вкарате APN, на maxtelecom. 
За Име - maxtelecom
за APN - apn.maxtelecom.bg
Save
И избирате тази точка за достъп и воала - имате 4G.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)