Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?

Изключи таблета и след минута натискаш Намаляне на звука заедно с Power >> в момента на включване на дисплея пускаш с единия пръст Power като Не пускаш Намаляне на звука. След това вече знаеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

rado__8 написа:Изключи таблета и след минута натискаш Намаляне на звука заедно с Power >> в момента на включване на дисплея пускаш с единия пръст Power като Не пускаш Намаляне на звука. След това вече знаеш.

Така изобщо не се включва :unknw: задържам около две минути за всеки случай Big Grin иии не иска :huh2: ...включва се когато задържа само Power за кратко и сега ми излезе най-отдолу Безопасен режим :capitulation: Неможе да няма решение,таблета е чисто нов с найлончето на дисплея,ползван е не повече от месец Cry иначе с удоволствие щях да го сменя с друг Confusedtupid:
Цитирай

Офф ... тези китайци !

Дядо ми казваше >> Не съм толкова богат да си купувам евтино.

Ако беше някоя по-известна марка щеше да си го оправила още в началото Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

rado__8 написа:Офф ... тези китайци !

Дядо ми казваше >> Не съм толкова богат да си купувам евтино.

Ако беше някоя по-известна марка щеше да си го оправила още в началото Smile

Не съм го купувала подарък ми е от Германия... Smile по принцип и аз не гледам да е евтино,защото съм си патила Smile но такъв ми бил късмета :facepalm: БЛАГОДАРЯ ВИ ВСЕ ПАК ЗА УСИЛИЯТА,КОИТО ПОЛОЖИХТЕ Rock

...и ако ви озари някакво решение на проблема ми,пишете аз редовно преглеждам форума Smile
Цитирай

Здравейте! И аз имам проблем , марката и моделът на телефона - Самсунг S4 , сложих си пин за заключване на клавиатурата само цифри но го забравих, пробвах да го нацеля около 90 пъти но уви. Не ми дава никакав гоогъл акаунт да въвеждам само ми пише да изчакам 30 секунди преди да опитам пак , интернета на телефона не е включен и немога да го отключа със намери моето устройство .. Благодаря !
Цитирай

Единственото ,което можеш да направиш е ресет от рековъри. Изтрива ти всичката потребителска информация и става все едно излиза от магазина.

Ето как се прави >> гледаш от 1мин 29 сек нататък >> с Power бутона се потвърждава Smile



[video]http://www.youtube.com/watch?v=G77QEe-0Wfw[/video]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Някой може ли да ми даде инфо за следната ситуация,бях си оставила телефона (HTC ONE S) за малко на една маса и едно дете ми го блокира,след като е надраснало различни шаблони който не са верни (позната ситуация на много от вас) и понеже не съм знаела,че ще ми трябва акаунта за гугъл в такава ситуация не си помня паролата,и преди да помисля я смених,но не мога да пусна интернета на телелефона,което значи,че паролата не може да се обнови.Видях си паролите от настройките на гугъл браузера и опитах с тях,но пак не стана,та въпроса ми е понеже предполагам на къде отиват нещата,а имам наистина важна информация в телефона,както и контакти и снимки който не мога да си позволя, а и не искам да загубя,има ли начин информацията да се свали,защото с USB не се получава,и въобще възможно ли е да го отключа без да върна фабричната настройка Lock Lock Lock Помогнете ми моля ви....... :confused: :confused: :confused: :wall: :wall: :wall:
Цитирай

Май няма друг начин поне, аз не знам !

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

spusak написа:Здравейте!
Дъщеря ни блокира телефона на съпругата и сега само може да приема обаждания.
Проблема е следния: Имаше въведено заключване на екрана с точки и да се прави фигура. Дъщерята е правила доста погрешни опити и е блокирал. Може само да приема обаждания, но не и да се направи, или види нещо друго от менюто.Сега иска имейл адрес за възстановяване. Проблема е, че не се помни какъв точно имейл и парола са въведени в началото при закупуването на телефона Sad
Има ли начин да се оправи?
Благодаря на отзовалите се!

spusak написа:Сега развитието е следното: открихме имейла, но без паролата. Сменихме паролата чрез алтернативния имейл. Влизаме в имейла чрез компютъра, но телефона не възприема паролата. Да не би да помни старата парола? Най-вероятно е така, защото телефона е офлайн...
Съвети за разрешаване?


Ура! Rock Успяхме да вкл. мобилния интернет и с помощта на 3 точка от първия пост проблема е разрешен. Благодарности на автора! :bow: :bow: :bow:

Моля, не пускай поредни мнения!

Аз имам същия проблем само дето не успях да пусна или мобилните данни , или wi-fi.Иначе си знам акаунта в gmail , но какво от това като телефона е блокирал в офлайн режим.Моля помагайте как да се справя , понеже не искам да го ресетвам , че ще изтрие целия указател , а нама откъде да намеря бая от телефоните там.
Cry Cry Cry
Цитирай

С какъв телефон си?

Указатела ти се пази в гугъл акаунта освен ,ако не си забранил/a синхронизациите.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

здравейте! телефонът ми е ZTE blade Q и проблемът е че забравих фигурата за отключване не помня имейла и паролата има ли някакъв друг начин ??? :/ Lock


Благодаря предварително!
Цитирай

Освен фактори ресет няма друго спасение Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

anigeorgieva написа:здравейте! телефонът ми е ZTE blade Q и проблемът е че забравих фигурата за отключване не помня имейла и паролата има ли някакъв друг начин ??? :/ Lock


Благодаря предварително!
Фигурата не помниш, пощата си незнаеш... абе този телефон изобщо твоя ли е?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

Здравейте !
Имам проблем с таблет Samsung tab 2 _10.1
Както работеше се рестартира сам , след което процеса на рестартиране продължава и не може да се включи таблета.
Изчаках да падне батерията , задържах бутона "старт" ,пак не става.
Може ли някой да помогне?
Благодаря!
Цитирай

В момента има ли ток в батерията?

Ако има задържаш Power и Увеличаване на звука и правиш ресет. Като да знаеш, че ще изгубиш всичко инсталирано до сега.


[video]http://www.youtube.com/watch?v=EeWiML00i9E[/video]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Това очевидно ,не е моята тема,но много моля за пимощ. Таблетът ми леново s6000 вчера поиска пин,без да му е задаван такъв. Сим картата е без пин,но той и там иска. Абе с две думи иска пин и с и без карта,а аз нр съм му слагал. За сервиз ли съм или....
Цитирай

За ресет си .




[video]http://m.youtube.com/watch?v=ON31APjlKuM[/video]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Мноого ти благодря. Малко ме е страх дя не се омотам, ама май ще те послушам. Лека вечер
Цитирай

Здравейте,

Имам LG Nexus и го заключих без да искам.

Как мога да го отключа без да загубя контактите?
Цитирай

Ако са били включени синхронизациите, контактите са в gmail акаунта ти, ако ли не - гориш, всичко наново.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Аз имам подобен проблем с телефон донесен от Англия. Samsung Galaxy S5
Хем е заключен към англииски оператор хем е блокиран.
Това може ли да се оправи като идея нямам дали изобщо е активиран с гугал акаунт.
Цитирай

Напиши какъв е модела .. с това трябваше да започнеш Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

rado__8 написа:Напиши какъв е модела .. с това трябваше да започнеш Smile
Samsung Galaxy S5
Цитирай

За отключване към оператор трябва да си платиш, примерно в тази тема можеш да попиташ за цена >> https://www.androidbg.com/forum/post1275...l#p1275756

За да премахнеш заключването на телефона ще му направиш Фактори ресет и после ще си вкараш акаунт какъвто искаш.



[video]http://m.youtube.com/watch?v=kqm0urB6XaU[/video]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Привет!
Сблъсквам се с проблем, който не бях срещал, а прочетох, че не е от вчера.
Жена ми хареса как се отключва на щерката екрана с фигурката с точките, и поиска да и включа и на нейния.На другия ден го беше блокирала вече.
Телефона е Самсунг Галакси С.Пробвах вече с натискането на трите бутона - пауър+ВолУв+хоум, но излиза само надпис: RAMDUMP MODE
Cause: Force Uploud
Ще бъда БЛАГОДАРЕН за всякаква идея стига да се отключи тела, че е служебен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)