Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?

Напиши точно модела GT-????

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

(2015-03-05, 14:43:31)rado__8 написа:  Напиши точно модела GT-????
GT-I9001
Цитирай


Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Dance
(2015-03-05, 14:54:04)rado__8 написа:  
Благодаря!!!! Storstark
Много ми помогна и докато гледах клипа отключих тела на жената. Dance
Лек и приятен ден!
Цитирай

Здравейте, надявам се въпросът ми да стигне до когото трябва понеже не мога да разбера от къде да си задам нормално въпроса по темата със заключените дисплеи.
Става въпрос за заключен с пин код екран на Sony Xperia Tipo 21i ,който не реагира на никакъв топъл старт от бутонно съчетание и дори не ми дава опция за Gmail.
Очаквам за съвети и насоки.
Цитирай

(2015-03-29, 17:12:55)Lacho Petrov написа:  Здравейте, надявам се въпросът ми да стигне до когото трябва понеже не мога да разбера от къде да си задам нормално въпроса по темата със заключените дисплеи.
Става въпрос за заключен с пин код екран на Sony Xperia Tipo 21i ,който не реагира на никакъв топъл старт от бутонно съчетание и дори не ми дава опция за Gmail.
Очаквам за съвети и насоки.

Направи му repair през PC Companion. Всичко в телефона ще се изтрие.
Цитирай

Направи му repair през PC Companion. Всичко в телефона ще се изтрие.
[/quote]

Добре ама как точно?
Цитирай

Като влезеш в програмата кликваш на Support Zone, от там даваш на Phone/Tablet software update и отдолу има син надпис repair my phone/tablet, натискаш го и следваш стъпките.
Цитирай

опитах, но този модел го няма
а в момента правя нова връзка и нещо не може да го опознае и ми казва да изчакам до следващата стъпка
като 1. да проверя дали има сим карта и 2. дали е отключен дисплея и продължава да върти и търси
Цитирай

hard resed и готово Smile
Цитирай

Някой да знае, как да влезна в root менюто на Allview Speed quad таблет? Към колегата (модератор) в моята тема — не, приятел, не става, пробвах, но това е Speed quad, онзи е City...

Sony Xperia Z | Samsung Galaxy S3
Цитирай

Здравей те вземах си ALCATEL  One Touch 6032 но имам следния проблем сложех оная схема с точките за отключване но забравих каква беше схемата а сега не мога да ползвам телефона може ли да помогнете и да до сега съм работел само с симбиан(Нокиа) и тоя андройд много много не го разбирам така че помагайте моля ви.
Цитирай

здравейте имам леново а536 забравих кода на шаблона иска ми имеил но аз не го помня може ли някой да помогне
Цитирай

Здравейте имам Сони Миро как да го ресетна сложих му парола за достъп при стартиране която в последствие забравих .Комбинацията от натискане и задържане на Powar бутона +Volume Up не действа .Четох в нета че трябва да го пусна с дата кабела в компютъра и с някъв софтуер на сони да го ресетна.Обаче аз съм с Ubuntu(Linux) 15.04 а софтуера е за Windows.бихте ли ми помогнали да го ресетна под ubuntu .
Благодаря ви предварително.
Цитирай

Ако натиснеш Emergency Call и въведеш *#*#7378423#*#* би трябвало да направи ресет Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Ако си с активиран Интернет на заключения телефон, както и ако горния вариант не сработи, би могъл да опиташ този вариант.
Това е линк, на който влизаш през компютъра чрез Интернет браузър:
https://www.google.com/android/devicemanager
Влизаш с мейла и паролата си за Гугъл акаунта, с които си и на телефона и след това се ориентираш за опция ресет.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-08-20, 23:00:32)rado__8 написа:  Ако натиснеш Emergency Call и въведеш *#*#7378423#*#* би трябвало да направи ресет Smile

@rado__8, каква е логиката набирането на кода за сервизното меню да направи ресет?
Цитирай


Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Имам таблет Sencor Element 7 v.3, който няма активиран акаунт в Google и е заключен с шаблон. Опитах да направя ресет с комбинация от power и volume+; power и volume -; power, volume+ и volume -; volume+ и volume-, но не можах да стигна по никакъв начин до сервизното меню. Не съм разпоявал само батерията за да го оставя напълно без ток, но ме съмнява това да помогне.
Дайте идея как да го ресетна напълно. На таблета няма важна информация.
Цитирай

Така пробва ли >>  http://www.hardreset.info/devices/sencor...ment-7-v3/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Пробвах и това най-малко десетина пъти и съм го писал като изпробвано. Включително и търсих бутон или клеми за ресет по платката понеже на други таблети и това съм виждал да има. Само не съм разпоявал батерията както писах по горе, макар, че по форумите в Чехия и това предлагат, но просто не вярвам, че може да стане!
Тук ми е последната надежда за идея :о)
Цитирай

Надявам се всички комбинации, които си пробвал, да ги правиш с необходимото задържане по време на съответните бутони. Приеми го просто като момент да се убедим в правилната манипулация. Smile
Другия вариант при действително тотален отказ от хардуерните комбинации, е да се преинсталира софтуера с такъв за конкретния модел устройство, като тогава го връщаш към чисто фабрично състояние.
Може да погледнеш и тази тема:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=53541

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Справих се с проблема. Налучках шаблона еднократно, качих си профила и от него ресетнах устройството.
Сега имам друг проблем. Малкия махал приложения и посегнал на Mobile data и Mobile Network Configuration и затрил и кеша. Ресетнах на ново, но не се получава нищо. При опит да се включи Wi-Fi се изписва Turning Wi-Fi on... и до тук.
Има ли решение на проблем. Само да не е преинсталиране.
Цитирай

здравейте колеги пробвах абсолютно всичко което сте предложи за ресетването на Сони Екс. Миро но така и не стана ресета ,с кода който колега ми е дал за спешно набиране ми изписва че това не е номер за спешен случай и не го набира с програмата на сони на последната стъпка не намира телефона , а както казах с комбинацията от бутона за усилване + захранването пак не става давайте други идеи
Цитирай

С програмата на Сони, Pc Companion, компютъра не е необходимо да намира телефона.
Изключваш телефона, стартираш програмата и следваш стъпките от този клип:
https://m.youtube.com/watch?feature=yout...lIv3WmW_Q4

След това ще имаш преинсталиран софтуер, без изискване за парола или шаблон при отключване на телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)