Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?

не става пробвах и така..
Цитирай
Аксесоари

Не е възможно,  след преинсталиране на софтуера,  шаблона или паролата, поискани при отключване на телефона,  да са още активни.
Нещо не е направено по стъпките от клипа, което е довело и до некоректно действие за инсталиране на фърмуера.

П.п. Може да се префлашне софтуера и с програмата Флаштул, след предварително свален FTF файл с фърмуер за конкретния модел телефон на Сони. https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62612

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте , купих си htc one mini (2-ра ръка), ама е заключен с парола  , някой знае ли как да го отключа ? Или как да върна фабричните му настройки , докато е заключен.
Цитирай

Трябва да направиш ресет от рековъри. Ето как се прави:

D_coffee
Цитирай

Добре не мога да схвана идеята , моя е с парола ..
слагам грешни няколко кода  ,докато не ми изпише секунди ..
изключвам го ..
задържам бутона от горе  както и бутона за намаляване на звука .. вкл се телефона и си се пуска без да се вкл менюто , което ми трябва ..
къде бъркам ?
Цитирай

Изключи телефона. Задръж намаляне на звука и Power и каквото и да става не ги пускай докато не се покаже екрана за избиране както е на клипа.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Включва се ,дори се и заключва.Какво ли не опитах.Накрая копчетата ще се развалят...
Цитирай

Да не си с някаква реплика... ето още едно видео.





Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Имам проблем с заключено лг г2 излиза имейл и парола пиша но не става пробах и с бутоните за хард ресет и нищо
Цитирай

Имам едно телефонче Xperia X8 и не съм го ползвал от 2 години сигурно и сега ми се налага обаче не му помня схемата за отключване и не мога да го отключа-дава ми два варианта с google акаунт и с някъв въпрос "Къде сте родени"-пробвах и с двете не става-въведох си акаунта в гугъл пише, че е грешен, а нямам друг, после се мъчих да отговоря на този въпрос по всички възможни начини не става и сега не мога да си отключа телефона-Някакви идеи дали мога по някакъв начин да му направя някво нулиране, гледах разни клипчета как се влиза в някво boot menu като зарежда, но не става или трябва да ти е root-нат телефона?-Ако мога, чрез USB някак да му направя hard reset или просто да го отключа за да мога да го ползвам
Цитирай

Направи reset като видиш как се прави в YouTube...
 Не е задължитолно да имаш root.
Цитирай

@lapence, Свържи телефона към компютър с инсталирана програма Pc Companion и преинсталирай софтуера.
След като не можеш да се сетиш за схемата на заключване, това е варианта.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте имам мторола мото х плей. От три години сам с една и съща фигура за отключване и на стария и на този телефон. Днес сутринта станах и трябваше да снимам нещо пуснах камерата на телефона без да го отключвам със завъртане на ръката. Камерата се включи след което телефона се рестартира сам, след рестарта фигурта за отключване беше друга, на моята което е от три години казава грешна фигура. Никой не я знае и никой не е пипал телефона това е сигурно. Има ли идея някой какво може да се е случило и случвало ли се е на някой??? БЛАГОДАРЯ
Цитирай

Аз също имам проблем с една Lg g4 дадох го на един приятел да го ползва и вчера си го взех само че той се правил някакъв произволен акаунт на телефона и не помнел ни парола ни нищо и сега като го включа ми иска последен гугъл акаунт с който е синхронизиран моя акаунт го отхвърля някой има ли идея как да го подкарам
Цитирай

За последните 2 поста: Пробвайте с хард ресет.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Хард ресет ясно, но въпроса е как така става сама да се сменя фигурата??? Обяснимо ли е за някой и случвало ли се е на някой, и ако каква е причината???
Цитирай

Не става с хард ресет
Цитирай

С хард ресет става да , но въпроса ми е друг, защо изведнъж телефона не разпознава паролара (фигурата), каква е причината???
Цитирай

Телефона е LG Magna на дъщеря ми.Инсталирала си е App Lock  и по нейните думи е излязла от програмата,след което телефона не реагира на отключване.Когато искаш да го отключиш и дръпнеш с пръст slide to Unlock се очертава с зелено квадратче и се чува говор и до там.До менюто не мога да стигна.Помогнете как да се спрая.Телефона е в гаранция и не знам hard reset ще свърши ли работа?
Цитирай

С ресет ще се оправи Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте, моля за помощ! Блокирах си телефона с неправилно въведена фигура, сега ми изисква -потребителски e-mail и парола в гугъл. Знам си пощата и паролата и от компютър влизам без проблеми, но не и от телефона. Предполагам, че при последните настройки на телефона съм изключила Нета или пък е запомнена старата паролата на профила, защото наскоро я смених. От профила си в Гугъл също не мога нищо да направя-телефонът не е използван около година и не го намирам в профила си.Телефонът ми е: Prestigio PAP3540 DUO
Цитирай

Един фактори ресет от рековъри и ще се оправи. Всичките снимки, приложения, документи и т.н. ще се изтрият.


D_coffee
Цитирай
Heart 

Стана, благодаря! Само искам да кажа, че трябваше добре да си заредя батерията предварително. Още веднъж, направо сте страхотни-голямо БЛАГОДАРЯ!!!!
Цитирай

Има един SAMSUNG Galaxy S5 mini, който е с парола, която забравих. В някои мнения чета , че като направя фактори ресет снимките ще се запазят, а някъде пише, че всичко се изтрива. Искам САМО снимките да спася. Как да постъпя? Благодаря Ви!

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай

'ivopenchev' решението пак  е reset до фабрични настройки, наистина всичко ще се изтрие, но ще направиш телефона като нов. Преди това си синхронизирай всичко ще запазиш контактите в Gmail, а снимките ги качи на SD карта или в някой облак....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)