Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?

Влезнах в телефона, обаче имам направин пин за личен режим и съм го забравил. Има ли начин да го премахна или заобиколя. Имам снимки и там, които искам да запазя.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
Аксесоари

Добре де,ами ако свържеш телефона към компютъра не можеш ли да ги изтеглиш?

The Truth is out there.
Цитирай

Здравейте, става въпрос за Samsung galaxy J3 заключен с гугъл акаунт, пощата е налична, но паролата и е сменена, а от това което чета телефона си иска старата парола, а пощата не я приема, защото е била използвана скоро... Какво ще ме посъветвате???
Цитирай

Здравейте, преди 2 месеца си купих въпросното сони, но вчера синът ми сложи парола и я забрави. Сега телефонът не мога да го използвам. Пробвах някакви бутони за да вляза в рековъри, но не ме пуска. Предложете как мога да го отворя този телефон.. Какво ли не не пробвах. Другия проблем е, че не съм вкарал гугъл акаунт и не става с секретния въпрос.
Цитирай

Вариант 1: При изключено устройство - Volume up Key + Power Key

Вариант 2:
  1. Изключено устройство
  2. Задръж Volume Down key и Power key докато извибрира
  3. Пускаш Power key но задържаш Volume Down key
  4. Пускаш Volume down key като се появи Android логото.
Вариант 3: Aко имаш достъп до dialera /Обикновено става през emergency call/ - *#*#7378423#*#*

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

Xperia устройствата нямат фабрично рекавъри, което прави автоматично опитите за влизане в същото, за излишни.
След като няма активиран Гугъл акаунт, остава вариант преинсталиране на софтуера с Xperia Copmanion, но ще се загуби информацията, която е на телефона.
Опитайте прехвърляне на каквото е възможно и позволява на сд карта или компютър.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Може ли да ми кажете, след блокиран код за заключване на телефона и после връщане на фабричните настройки, неразпознаване на gmail акаунт следва да минат 72 часа и да се опита пак
Цитирай

Здравейте,
Не съм сигурна, че въпросът е за тук, но ще ви бъда много благодарна ако получа отговор или ме насочите къде да попитам!
Как мога да премахна заключването с фигура на телефон Lenobo Vibe?
Телефона се и е мой и аз сама си сложих заключването. Знам каква е фигурата и отключването не е проблем, но искам да махна фигурата.
Предварително ви благодаря за отговора!
Цитирай

В настройките на телефона, мисля че беше в меню "Защита", там ще видиш на първа позиция "Заключване на екрана", от нея избираш вида на заключването.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Здравейте .
Имам следният проблем . След смяна на счупен дисплей , смяната е направена в сервиз , телефона не приема кода за отключване на дисплея . През акаунта на Гугъл също не я приема . Става въпрос за LG Spirit 4GLTE . В сервиза казаха , че няма проблем да го отключат но щели да се изтрият данните , респективно да възстановят фабричните настройки а именно това не желая . Ако запаметените данни не ми трябваха , изобщо нямаше да сменявам дисплея на телефона . Та питането ми е , има ли вариант да се отключи телефона без изтриване на файловете , съобщенията и пр. в него ? Няма проблем да го занеса на някой който би го отключил срещу съответното заплащане . Благодаря в аванс .
Цитирай

Никой ли няма решение за проблема ?
Цитирай

Здравейте,

Забравих си шаблона на nexus 5x. Факти: Android Device Manager не го засича, в google drive не ми излиза, логва се автоматично към рутера вкъщи.
Hard reset не искам, заради информацията.

Ако някой нещо ако знае...
Все си мисля, че не може да няма начин...?

Мерси!
Цитирай

Добрър ден на всички от някойко дена имам проблем с телефона ..  и реших да го ресетна да го върна на фабричните настроки  но  ми иска да добавя Gmail  който съм забравил и името и паролата нямам си на престава даже какво съм добавил преди вътре моля ви помогнете
Цитирай

Здравейте, някак си съм си заключила телефона, а дори и не съм давала парола за заключване.. излиза само emergensy call. как да го ресетна? Lenovo a 1000 e телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на poly18 за това мнение:
  • ex7802
Цитирай

Здравейте. Въпроса ми е свързан с парола и затова го задавам тук, но ако модераторите решат, могат да го преместят, където решат.
Ето и проблема. Изтеглих приложение, което изисква регистрация и парола. При излизане от приложението и при повторно влизане, паролата се изписва без аз да съм го правил. Търсих из настройките, но не намирам решение. Мисля, че е свързано с Google, защото още първия път при влизане ми изписа дали искам Google да запомни паролата, но не намирам начин да коригирам това. Предварително благодаря за помощта.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2020-02-09, 16:38:24)buci59 написа:  Здравейте. Въпроса ми е свързан с парола и затова го задавам тук, но ако модераторите решат, могат да го преместят, където решат.
Ето и проблема. Изтеглих приложение, което изисква регистрация и парола. При излизане от приложението и при повторно влизане, паролата се изписва без аз да съм го правил. Търсих из настройките, но не намирам решение. Мисля, че е свързано с Google, защото още първия път при влизане ми изписа дали искам Google да запомни паролата, но не намирам начин да коригирам това. Предварително благодаря за помощта.
Пробвай това https://support.google.com/accounts/answer/185833?hl=bg
Цитирай

(2020-02-09, 18:53:05)DoryanY написа:  Пробвай това https://support.google.com/accounts/answer/185833?hl=bg
Благодаря,но говорим за различни неща.Не искам да влизам в гугъл профила си през приложение,а просто паролата на приложението,което искам да отворя да не се изписва автоматично в полето за паролата а аз да я въведа.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

@buci59 а след като те пита дали да запази паролата, ти какво натисна? Ако ти е дало избор дали да я запомни или не, просто изчисти данните и кеша на приложението и му задай да не я помни.
Цитирай

Да,изчиствам кеша и данните.Отварям приложението и всичко е ок-мейл и парола полетата са празни,въвеждам ги и влизам.Излизам от приложението,но вече мейла и паролата ми остават изписани в съответните полета и е нужно само да цъкна за да вляза.Трябва отново до трия кеш и данни за да ги премахна.Ето,това е проблема.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Посредством Гугъл акаунта ли се логваш в това приложение? Влез си в гугъл акаунта през телефона, и отиди на "Сигурност". Там най отдолу търси "Вход в други сайтове" и виж дали това приложение присъства там.
Цитирай

(2020-02-10, 08:02:36)buci59 написа:  Да,изчиствам кеша и данните.Отварям приложението и всичко е ок-мейл и парола полетата са празни,въвеждам ги и влизам.Излизам от приложението,но вече мейла и паролата ми остават изписани в съответните полета и е нужно само да цъкна за да вляза.Трябва отново до трия кеш и данни за да ги премахна.Ето,това е проблема.
Точно за това ти дадох линк към Гугал акаунт влизане в приложения чрез пароли за достъп през приложения. Там се съхраняват всички пароли които гугал е запомнил и от там може да се изтрие дадена и да се правят промени. Но тръбва да се чете всичко.Аз съм го правел преди човек като чете на сайта е описано всичко.

(2020-02-09, 22:23:15)buci59 написа:  Благодаря,но говорим за различни неща.Не искам да влизам в гугъл профила си през приложение,а просто паролата на приложението,което искам да отворя да не се изписва автоматично в полето за паролата а аз да я въведа.
Този съвет е през сайта на Гугал.През талефона става Настройки и търсиш Google цъкаш после под снимката на профила Управление на профила цъкаш -от доло меню 3 черти и избираш сигурност катинара и търсеш Мениджър на пароли там са всички пароли.Над него е вход със Гугал и си настройваш както искаш.Аз не ти давам съвет да влизаш в гугал пред друго приложение, не си разбрал добре.А да си оправляваш паролите  през акаунта
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • buci59
Цитирай

(2020-02-10, 08:59:09)DoryanY написа:  
........През талефона става Настройки и търсиш Google цъкаш после под снимката на профила Управление на профила цъкаш -от доло меню 3 черти и избираш сигурност катинара и търсеш Мениджър на пароли там са всички пароли.Над него е вход със Гугал и си настройваш както искаш.......
Благодаря ти.Направих точно както си го описал.Намерих къде използвам пароли и какви са те,но въпросното приложение не фигурира там.Само и единсвено,като изтрия кеша и данните на приложението,мейла и паролата изчезват,но след първото въвеждане те си остават.Току що изтрих и отново инсталирах приложението ,но проблема остава.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

А какъв ти е точно проблема? Ако искаш приложението , то автоматичното влизане е предимство. Ако не го искаш го махаш.
Цитирай

(2020-02-10, 13:47:17)buci59 написа:  Благодаря ти.Направих точно както си го описал.Намерих къде използвам пароли и какви са те,но въпросното приложение не фигурира там.Само и единсвено,като изтрия кеша и данните на приложението,мейла и паролата изчезват,но след първото въвеждане те си остават.Току що изтрих и отново инсталирах приложението ,но проблема остава.
Във вход с Гугал ако го няма би трябвало в Мениджър на пароли да е там.Ако го няма другия път пробвай като решиш да влезиш и Гугал я попълне чукни върхо паролата да излезне клавиатурата и я изтрий и я вкарай на ново.Да не би клавиатурата да ти е запаметила паролата,тогава трябва и на нея да изтриеш данните.Ако не става инсталирай на ново приложениато, или му смени паролата.Друго не мога да се сетя.
Цитирай

Направих преинсталация на приложението,изтрих кеш на гугъл,приложението  и клавиатурата,изтрих мейл и парола,но с първото влизане и излизане,отново остават запаметени.Ще се примиря с това.Ако все пак някой има предложение да пише.Благодаря на всички.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)