Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство]-.¸¸.·´¯ Методи за отключване на блокиран телефон с п?
#51

изключваш телефона и чакаш 1 мин....после гледаш как се влиза в рековъри и правиш само ...wipe data factory reset

http://www.youtube.com/watch?v=0emZOyVCXqY

като имаш предвид,че се изтрива всичко от телефона.....това са заводски настройки :thumbup: :cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте. Имам въпрос и се надявам да може да ми помогне все някой . Преди няколко дни възстанових заводските настройки на HUAWEI G600 като си запазих всички приложения и контакти ( телефона през цялото време ме питаше искам ли ) . Всичко е тип топ, но бележките от телефона , които си бях писала , изчезнаха. Много са ми важни и ще бъда много благодарна , ако има начин през телефона или чрез програма да си ги възстановя.
Анита Кирякова Lock Lock Lock Lock Lock
Цитирай
#53

Нямаш бекъп на системата преди възстановяването следователно няма как да си върнеш бележките...
Цитирай
#54

Здравейте.Имам проблем който се надявам да ми помогнете да го оправя.Имам телефон Samsung Galaxy Nexus който е заключен не сим картата а самия телефон със пинкод.Как да го оправя?Предварително Благодаря.
Цитирай
#55

При изключен телефон влизаш в Recovery Mode по този начин http://www.youtube.com/watch?v=1vXCyI-BpZw

на теб твоето рековъри няма да е като на това от клипа ...сърфираш с бутонито за звука до wipe data factory reset и после Yes....след десетина секунди ще изпише complete и натискаш reboot system now....като това ще изтрие всичко от телефона и ще стане все едно излиза от магазина

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#56

Здравейте,

Tелеfона е Samsung GT-I5500, проблемът е забравен шаблон за отключване и невъзможност за влизане с GMail акаунта, поради изключен wi-fi и 3G. С клавишна комбинация не успях да влезна в recovery, но го направих с Odin.
Следва команда Factory reset и вече един час върти логото на android.

Това нормално ли е, и ако не какво е решението на проблема?
Цитирай
#57

Кажи ми какво флашна с Один и как направи тази команда Factory reset

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#58

От тази тема: https://www.androidbg.com/forum/topic510...bread.html
ползвах първото мнение и изпълних описаното до reset-a без да инсталирам нищо ново, и резултата е горопосания...
Цитирай
#59

знаеш ли какво си направил....леле....пиши ми лишно да ти дам скайпа да го оправим :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#60

здравейте на всички, аз майка на тинейджер и толкова на Вие с тези неща, в ада си заключих таблета. въведох едни числа които забравих. Моля помогнете. таблета е asus memo pad hd7. p.p.незнам да ли е вкл. wi-hi, Помогнете моля, виждам че сте писали толкова много неща но незная къде да търся. Предварително Ви благодаря.
Цитирай
#61

Какво те пита за да го отключиш

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#62

отключих го (късмет)доста се измъчих. но благодаря все пак.
Цитирай
#63

Здравейте! И аз си блокирах телефона с шаблона за заключване. Четох публикациите по темата, но не мога да стигна до system recovery. Телефонът ми е LG G2. Може ли някой да ми подскаже комбинацията от бутони за включване?
Цитирай
#64

George Nedyalkov написа:Здравейте! И аз си блокирах телефона с шаблона за заключване. Четох публикациите по темата, но не мога да стигна до system recovery. Телефонът ми е LG G2. Може ли някой да ми подскаже комбинацията от бутони за включване?

Виж на клипчето:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ifi-ArGeTzQ[/video]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#65

Благодаря - не става! С натиснат volume - и power не влиза в system recovery, а втората част от клипа (download-а) става. Какво бъркам?
Цитирай
#66

Има разлика кое натискаш.....Увеличаване или Намаляне...в твоя случай Увеличаване :thumbup:

П.П.

Преди това изключи телефона

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#67

Не, не става! Натискам стрелката надолу (което е намаляване) и заедно с нея пауър и само светка логото на LG, а после гасне. Пак светка и пак гасне.
Цитирай
#68

Задръж и двата бутона около 15 секунди

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#69

Накрая стана - трябвало е да се натисне втори път (при натиснат бутон за намаляване) power бутонът, в момента, в който се покаже логото на LG.
Цитирай
#70

:cheers: Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#71

centur написа:
iren_1971 написа:Благодаря много!!! Остава да ми кажете и къде е това recovery Tooth Сигурно вече Ви стана ясно, че пише майката на момчето, която е тотално технически некомпетентна. :capitulation: И все пак много благодаря :thumbup: Smile

При изключен телефон (ако трябва да се извади сложи батерията, но без повече опити за включване) се прави следното:

1. Натискат се и се задържат (едновременно): бутона за намаляне на звука + home бутона (централното копче) копчето за включване/изключване, докато влезе в recovery режим (на екрана ще се появят едни редове с текст така да се каже).
2. С бутоните за звука се мести маркера (маркира в синьо, на който ред е) върху онзи ред, на който пише wipe data/factory reset, а с home бутона се потвърждава действието.
3. Пак с бутоните за сила на звука се мести маркера върху надписа Yes, - wipe data.... по същия начин се потвърждава с home бутона.
4. След като приключи се натиска Reboot system now или другия вариант е вадене/слагане на батерията (или продължително задържане на копчето за включване/изключване за около 10 - 15 секунди).

а бе мен моя защо влезна в рековери режима не със бутона за намаляне, а с този за увеличаване, с този за намаляне ми влезна някъде другаде и ми даваше downloading... някакви работи ама много време нищо не направи и аз тогава пробвах с бутона за увеличаване
Цитирай
#72

mil4ana написа:а бе мен моя защо влезна в рековери режима не със бутона за намаляне, а с този за увеличаване, с този за намаляне ми влезна някъде другаде и ми даваше downloading... някакви работи ама много време нищо не направи и аз тогава пробвах с бутона за увеличаване

Объркал съм се с download режима, но вече го промених.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#73

моля за малко помощ купих самсунг с 3 от едни брат4еди докаран от франция но при стартиране ми иска някав код или пин.явно е блокиран не иска да влезе нито в рековери нито в даунлоад режим помагаите :wall:
Цитирай
#74

А как се опитваш да влезеш

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#75

Здравейте, блокирах телефона CAT B 15 (въведох много пъти грешна фигура) с gmail не става не ми го приема , а с ресет ми се върти 2 часа и нищо.. Може би аз да бъркам някъде ... Моля за помощ и ако стане без ресет ще е супер има някой важни контакти които е хубаво да не се трият , но ако не става и ресет върши работа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)