Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, от няколко дни съм горда собственичка на телефона Lenovo S60. Търсих във форума тема за него, но така и не намерих. Има ли и други притежатели на въпросния модел тук? Би ми се искало да чуя мнения за него. За сега от моя съм доволна- не ми е забивал ( за разлика от бившия ми Samsung Galaxy S2 Plus ), има добър дисплей и отразява правилно цветовете. Снимките от камерата също са добри. Сложих му снощи Андроид Лолипоп, ще наблюдавам как се държи с него и после ще споделя. Кажете нещо и вие за вашите Lenovo S60.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, kati_kz!
Аз също съм притежателка на този телефон от 2 седмици. Много съм доволна, добре се държи, а и снимките са повече от чудесни. Кошмарът ми започна снощи, когато ъпгрейднах софтуера от Kit Kat 4.4.2, на Lollipop 5.0.2... Дава ми, че заетата вътрешна памет на телефона, е заета 4 ГБ само от софтуера. Това е половината от общата памет. Сега, когато отново си инсталирах приложенията, имам свободно пространство 1,73 ГБ и започна да се бави и забива от време на време  Sad  Прецаках си телефона с този Лолипоп... Опитах се да си върна стария софтуер чрез фабричните настройки, но безуспешно   Grater   Казаха ми, че трябвало да го нося на сервиз, но не ми го препоръчват, защото щели да ми го отварят... Сега направо не знам какво да правя. На кой да е сервиз не мога да го дам, защото иначе гаранцията на устройството отпада.
Успех и дано телефончето ти успешно се сработи с Лолипоп! Smile
Цитирай
#3

И аз от няколко дни тествам наколко такива телефончета и честно казано съм впечатлен от видяното...Особенно ми хареса камерата как снима при по-мрачно времен...
Цитирай
#4

Аз също си купих Lenovo S60, като цяло съм доволен от телефона, но съм с вивакомска карта и се появи проблема описан в тая тема, което много ме дразни.
Цитирай
#5

Здравейте, и аз си го закупих при преподписването на договора с моб. оператор миналата седмица. Първите ми впечатления са много добри. Но голям минус е малката му вътрешна памет. Реално за потребителя има сигурно не-повече от 3 ГБ. На СД-то нищо не можеш да правиш, освен да си сложиш снимките и музиката. Но моя в момента е в сервиз. Открих, че не му е калибриран правилно Г-сензора и го дадох да го оправят. Също така имам чувството, че преди Лолипопа работеше една идея по-добре и по-бързо.
Цитирай
#6

Здравейте, аз съм от почти три седмици със Леново S60, и за сега съм много доволен, единственото което не ми харесва е че има малко памет за приложенията във вътрешната памет. Чудя се дали да пробвам да направя външната ми памет като памет по подразбиране ама телефона казва че някои приложения нямало да тръгнат ако са инсталирани на вътрешната памет и още се колебая дали да пробвам. Определено телефона се държи супер стария ми самсунг галакси кор дуос вече не ми насмогваше, този е супер. Ще видим как ще продължи. Иначе и аз съм с Лолипоп 5.0.2, бива за сега. Приятен ден на всички.
Цитирай
#7

(2015-08-26, 12:47:00)svilky написа:  .................
На СД-то нищо не можеш да правиш, освен да си сложиш снимките и музиката.
.................

Защо да не можеш да правиш нищо? Част от приложенията могат да си се качват на SD картата (по-точно след като се качат, могат да се преместят).


(2015-08-27, 12:36:17)lex2002 написа:  .............
Чудя се дали да пробвам да направя външната ми памет като памет по подразбиране ама телефона казва че някои приложения нямало да тръгнат ако са инсталирани на вътрешната памет и още се колебая дали да пробвам.
.............

Аз го направих това и всичко си работи, не зная какво са имали предвид с това съобщение.
Цитирай
#8
Wink 

Здравейте !!! Моля Ви дайте мнение за lenovo s60 , тъй като бих искал да си взема такъв !
Цитирай
#9

Има ли начин бутонитите да светят и другата настройка която малко ме дразни е, като пусна мобилния нет през уиджета 1во ми излиза колко нет съм използват и тогава да цъкна пак, за да го активирам, как се маха това. Благодаря!

Едит:
А, и ако може някой да ми обясни как работи Dialara как се разчита. Имам 15 номета там и последните са все към средата, каква е тая смешна подредба или аз не схващам нещо?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#10

Здравейте.И аз от скоро съм с lenovo s60.Като цяло съм много доволен засега ,но имам един въпрос.Зададох външната карта памет да ми е памет по подразбиране и когато инсталирах игрите асфалт 8 и риал рейсинг 3 и ги пуснах-започват да зареждат и след малко ме изхвърля от тях и пише че приложението е спряло да работи.След това върнах отново вътрешната памет да е памет по подразбиране и инсталирах едната игра наново,вече директно на телефона,а не на sd картата и играта тръгва без проблем.Явно проблема е само когато играта е инсталирана на външната sd.Моля ако някой знае защо се получава така нека да каже.Мерси преварително.
Цитирай
#11

Като смениш паметта копирай файловете от телефона в сдто и пробвай пак.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#12

Пробвах и пак не става.Мисля да пробвам с друга карта,но ме съмнява да е от картата.
Цитирай
#13

Проблема е решен след форматиране на картата.Сега всичко е ОК.  Dance
Цитирай
#14

Здравейте.От две седмици и аз съм се зачудил за покупка на този модел.В момента съм със SG-I9195,ще почакам още отзиви за крайното ми решение.Някой дали вече го е пробвал в 4g мрежа?
Цитирай
#15

Някой може ли да ми каже как се справя гпс-а при леново с60. Бързо ли намира местоположение?
Цитирай
#16

Ако имаш мобилен нет става за секунди. След като си го зех и аз исках да видя как се справя. Изтеглих си ГПС тест плюс и излязох пред блока. Пуснах гпс-а и програмата и останах учуден, когато след 20-30 секунди веднага ме намери. Изводите си ги правиш ти.
Цитирай
#17

S60 имаше опция за анимация при завъртане на екрана. Смених я като го взех и сефа цял ден не мога да намеря къде е менюто за това, някой сеща ли се?

Едит
Намерих го беее, няма го в настройките, намира се като се натисне меню на хоума и се влезе в homescreen settings

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#18

Тоест гпс-а се справя добре? Някой път може да се наложи в чужбина да се ползва
Цитирай
#19

Работи добре Smile) Машинката е чудесна
Цитирай
#20

Някой да сподели как се държи батерията!?!

Redmi 11s 5G
Цитирай
#21

И аз вече от близо месец съм собственик на този идеален за парите си телефон.За сега съм много доволен.Относно батерията, без "ръчкане" издържа 3 дена.Това, което забелязах е, че няма mp3 player. Разбира се си изтеглих, но това като цяло ме дразни, че няма собствен. Искам да попитам колегите с lolli pop дали имат наличен?!Smile
Цитирай
#22

(2015-08-22, 14:22:55)kati_kz написа:  Здравейте, от няколко дни съм горда собственичка на телефона Lenovo S60. Търсих във форума тема за него, но така и не намерих. Има ли и други притежатели на въпросния модел тук? Би ми се искало да чуя мнения за него. За сега от моя съм доволна- не ми е забивал ( за разлика от бившия ми Samsung Galaxy S2 Plus ), има добър дисплей и отразява правилно цветовете. Снимките от камерата също са добри. Сложих му снощи Андроид Лолипоп, ще наблюдавам как се държи с него и после ще споделя. Кажете нещо и вие за вашите Lenovo S60.

Здравей, аз имам същият телефон от около 2-3 седмици (явно всички са по един и същ начин Big Grin Big Grin )! Многоо, ама МНОГО е хубав! За мен 8-те гигабайта ми стигат, понеже на телефона си имам доста от известните социални мрежи (Facebook, Ask.fm, Viber, Messenger, Instagram,musical.ly, Youtube и Twitter) отделно имам и доста големички игри (но са записани на SD-карта) като Fifa 15, Grant Theft Auto: Vice City и San Andreas (като също 2-та GB рам са напълно достатъчни и телефона е с 60 FPS)! Отделноо телефона ползвам за селфита  Cool Cool (защото в фейсбук съм *- звездичка-с много приятели и харесвания-имам 2400 френда  Tongue Tongue ) има хубава 5 mp предна камера и 8 задна!! 


С ДРУГИ ДУМИ ТЕЛЕФОНА СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ 400 ЛВ, КОИТО ПЛАТИХ И ДРУГИТЕ 30 ЗА 32 ГБ-ТОВА SD-КАРТА!!!! Styrka Styrka Styrka    от тук го купих аз
Цитирай
#23

Да питам, как е екрана на телефончето, двоумя се между него и Galaxy J5, важна ми е камерата, а в един шоп ми казаха, че на самсунга дисплея му бил по- добър? вярно ли е?
Цитирай
#24

При мен за 1 час екран батерията е паднала на 60%. Като този 1 час е бил във фейсбук, без игри и тежки натоварвания. Според мен малко кара батерията. Правих фактори ресет и нищо. Възможно ли е лолипопа да е бъгав?
Цитирай
#25

Здравейте, бих искал да попитам какво ще стане ако ми свърши мястото във вътрешната памет при положение че съм дал външната да е основна, защото вътрешната прогресивно намалява след всеки ъпдейт, Благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)