Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Няма да могат да бъдат инсталирани за вбъдеще други такива. Рутваш си телефона, за да може приложенията да могат да бъдат инсталирани на външната.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

След 48часа тестове с телефона батерията е на 25% с доста ръчкане , нет + вайбър и фейсбук (без игри) Доста доволно телефонче за тази цена
Цитирай
#28

А някой с този модел ?
Lenovo S60 4G , Snapdragon 410 64bit 2gb RAM 8gb ROM , 13MP камера, Dual Sim Мнения за този телефон ?
Цитирай
#29

Уникален телефон - струва си парите отвсякъде...Добра камера и дисплей и перфектно напаснат софтуер ...батерията учудващо държи 2 дни нормална употреба (до сега все по ден са карали телефоните с които съм бил )
Цитирай
#30

Колко часа изкарвате на дисплей? Горе-долу
Цитирай
#31

Може ли да ми кажете на коя версия на софтуера сте и дали сте доволни от батерията. Моята за половин ден и 20 минути екран е на 60 процента, което според мен е много зле. С лолипоп съм и съм инсталирал всички актулизации. Направих хард ресет, изключил съм всичко, но батерията си пада бързо
Цитирай
#32

Изключи авто-контраста на дисплея и спри фоновите процеси от менюто за програмисти , така батерията се държи доста по-добре. С Lollipop 5.0.2 съм...

iphone 3G--> iphone 3GS--> HTC Desire HD--> LG Optimus 3D--> SGS2 and HTC Chacha--> Lumia820-->Lumia830-->iPhone 5-->Galaxy Note 3-->Xperia Z3-->iPhone 5s and Lenovo s60
Цитирай
#33

Този лолипоп е супер бъгав. Жалко, че не мога да намеря стоков киткат. Батерията на лолипопа е ужас

Върнах на киткат. За батерията още нищо не мога да кажа, но телефона е много по-бърз и чак ми е приятно да си играя с него из менютата. Нищо общо с лолипоп. Китката е много по-добър. Явно лолипопа ни е бъгав и недоизпипан
Цитирай
#34

От прочетеното насам натам разбрах че стоковия KitKat няма бъгове, защото скоро ще си взимам телефон и мисля да си го взема него.
Цитирай
#35

Какво означава "Колко часа изкарвате на дисплей?" Колко време работим с него ли?
Цитирай
#36

Здравейте.Въпроса ми за този модел е: освен с две и една сим карта по друго имат ли разлика.....процесор....?
Цитирай
#37

Не знам как върви телефона с 4.4, зсщото моя дойде с преинсталиран 5.0.2 но ми харесва. Има единствено бъг при отключване с double click на екрана, тъча е неактивен около 2 сек. Относно батерията 2 дни с малко ръчкане. Ако през деня докато не го ползвам съм на ultra saving mode може и 3, но при по-тежко натоварване около ден.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#38

(2015-10-28, 21:06:22)PROXIMO написа:  Не знам как върви телефона с 4.4, зсщото моя дойде с преинсталиран 5.0.2 но ми харесва. Има единствено бъг при отключване с double click на екрана, тъча е неактивен около 2 сек. Относно батерията 2 дни с малко ръчкане. Ако през деня докато не го ползвам съм на ultra saving mode може и 3, но при по-тежко натоварване около ден.

Това за тъча явно е с всички апарати.Иначе батерията си държи доволно(поне при мен е така)С нормално тормозене (wi-fi средно 30 мин .на ден,разговори около 30 мин. на ден )държи три дена и има още около 35%!!!Това си е напълно достатъчно...Пак според мен

Redmi 11s 5G
Цитирай
#39

Хайде и аз да се разпиша в темата с вчерашната покупка - Lenovo S60-a, Graphite grey. Lolipop 5.0.2, една идея различен от 5.0 на Vibe-а ми. Първото впечатление е силно положително. Много добър дисплей, доволно бърз е, батерията днес се държа добре (падна с малък процент).
Има и някой леко дразнещи неща, което е съвсем нормално, щом го сравнявам с шаренийката - например по-тромавата вибрация, малко по-слабия звук, липсата на подсветка на бутоните отдолу... И защо само дизайна му е стерео, а говорителя е един?????
Цитирай
#40

Телефончето е уникално,перфекна батерия,изключителна стъпка от lenovo за телефон среден клас.относно парите които струва е повече от добър избор
Цитирай
#41

Здравейте ,
аз също си купих s60 телефончето е "чук" ,само не можах да разбера какво стана със андроидида искаше да го надстроя до версия 5.0.2 и от там нататък няма,няма и през ден ме кара да му правя надстройки ,и си мисля ,че от там нататък започна леко да Лага и да загрява .Та въпроса ми е някой може ли да ми каже ,кога ще се спре с тази надстройка ,тъй като видимо няма на къде да се надстроява повече от 5.0.2 Lollipop . И следващия кандидат за този телефон ,да не се куми ,а да си го купува ,само да не НАДСТРОЙВА андроида.

Поздрави,
Цитирай
#42

С коя версия на софтуера сте колеги ? При мен е S_S214_151016_ROW. Пише, че е последния fw за модела.
Разгледах руските форуми там са доста по-напред с актуализациите, защото са с версия: S_S232_151021_ROW. Коментират, че телефона работи като при КитКат с последната актуализация. Става въпрос за европейската версия на телефона S60-a. Някакви отзиви ?

[Изображение: 5ab1119bc1157ebfb64867514d0ce189.jpg]

iphone 3G--> iphone 3GS--> HTC Desire HD--> LG Optimus 3D--> SGS2 and HTC Chacha--> Lumia820-->Lumia830-->iPhone 5-->Galaxy Note 3-->Xperia Z3-->iPhone 5s and Lenovo s60
Цитирай
#43

Здравейте приятели! Преди около месец си купих леново S60 и от няколко дни ми дава проблеми със включването, от сорта на 30-40мин го чакам да включи с множество рестарти. Някой имал ли е подобни проблеми и как се е справил с тях.

Благодаря ви много Smile
Цитирай
#44

Нещо да не си пробвал да му инсталираш?Да му бърникаш из карантията(софтуерно)?
Най-лесното като не знаеш какво си омазал е харт ресет(заводски настройки).
Можеш да си направиш един файл с контактите на сд картата примерно,ако ги нямаш на гугъл акаунта и го рескай.Ама гледай да не реснеш и картата Smile .

Xiaomi user
Цитирай
#45

Какво време на SOT прави батерията? Smile

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#46

Хайде и аз да се присъединя към групата.От вчера и аз съм с нов Lenovo s60 a, андроид версия 4.4.4,за сега несмятам да го ъпдейтвам.Телефона е супер и напълно удоволетворява моите нужди. Wink
Цитирай
#47

Искам да попитам собствениците на телефона с андроид 4 дали имат приложението календар, защото в 5 го няма и ако го има искам линк, за да се пробвам да го кача ако може.

Ediт: успях да си изпратя календара от Lenovo Tab 2 A7-30 версията на приложението е 3.1.68.14121215b77d5_ALL ако има по-нова моля да я споделите. Благодаря!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#48

Здравейте, бих искал да попитам как е с нощните снимки?
Цитирай
#49

Здравейте, от 3 седмици съм с този модел телефон, 2 от които беше на сервиз.Проблема беше , че при почукване с пръсти около камерата и логото на задния капак се чува леко тракане.От сервиза казаха, че му няма нищо и въпреки всички настоях да ми дадат нов апарат.Оказа се , че и новия е със същия проблем.От магазина ми дадоха да си избера от 2 апарата, разопаковаха ги пред мен и имаше същото нещо.Въпроса ми е има ли някой същия проблем и това изобщо проблем ли е?В магазина казаха , че било нормално при някой модели.Иначе телефона си работи перфектно за сега. Smile
Цитирай
#50

Я да попитам и аз нещо.Можете ли да проведете "Видео разговор"?При мен това го няма.Дали може да е че е закупен от МТЕЛ а го ползвам с карта на ВИВАКОМ?

Redmi 11s 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)