Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

С коя версия на софтуера сте колеги ? При мен е S214_151016_ROW. Имате ли актуализации ?

iphone 3G--> iphone 3GS--> HTC Desire HD--> LG Optimus 3D--> SGS2 and HTC Chacha--> Lumia820-->Lumia830-->iPhone 5-->Galaxy Note 3-->Xperia Z3-->iPhone 5s and Lenovo s60
Цитирай
Аксесоари
#52

Да тази е за сега.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#53

А някой знае ли как се спират (или поне управляват) ъпдейтите на приложенията, щото постоянно ми се появяват съобщения за налични актуализации на 100000 (образно) приложения и много ме напрегат Big Grin Говоря за вградените Гугълски приложения основно + Hangouts, Talkback и т.н.?
Цитирай
#54

Влизаш в Google _ Play, горе дясно чекваш да няма актуализация съответното приложение. В Настройки на магазина също има подобна опция.

 
Цитирай
#55

Нещо по-свежо като 5.1 ще има ли, говори ли се за нещо тскова в пространството?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#56

В държави, като Русия, Гърция, Чехия и др. актуализациите са доста напред. В момента се разпространява S232_151021 - 5.0.2. Със сигурност ще има 5.1, но за 6.0 се съмнявам...

iphone 3G--> iphone 3GS--> HTC Desire HD--> LG Optimus 3D--> SGS2 and HTC Chacha--> Lumia820-->Lumia830-->iPhone 5-->Galaxy Note 3-->Xperia Z3-->iPhone 5s and Lenovo s60
Цитирай
#57

Здравейте от скоро имиам lenovo s60,купих си калъвче от типа на тевтерче с прозорче но като ми звъннат не мога да вдигам от там,и се чудя дали не е нещо от настройките .Ако някой знае нещо ще съм много благодарна.
Цитирай
#58

(2015-10-01, 11:24:21)rdlegy написа:  Тоест гпс-а се справя добре? Някой път може да се наложи в чужбина да се ползва

GPS-а се справя чудесно. Намира места и работи много добре. До сега не съм срещала проблеми, а ползвам Lenovo S60 откакто излезе на пазара! 
Ако проблема ти е, че не можеш да немериш смартфон с добър GPS, просто не се чуди, кукпувай при първа възможност. Няма да съжеляваш!
Цитирай
#59

Здравейте! Тук съм, защото за пръв път ,откакто ползвам този модел телефон, имам въпрос, чийто отговор не намирам! 
Защо в началото работи много добре и след това се появяват проблеми? Започва да забива когато искам да го отключа или суайпвам през менюто. Когато искам да си отворя Google Play Music, го отваря по- бавно. Какво става? 
Преди няколко седмици четох, че тези проблеми с Lenovo S60 ще изчезнат, ако често ъпдейтвам системата. 
Мисля да го направя, но ме е страх, че ще трябва да архивирам всичките си снимки и файлове, за да не ги загубя отново!
Искам вашето мнение! Струва ли си да направя системен ъпдейт и дали ще ми се махнат тези проблеми? В момента ползвам Android 5.0.2 - LoliPop. 
МОЛЯ ОТГОВОРЕТЕ ПО- СКОРО И БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  Smile
Цитирай
#60

Здравейте, интересува ме дали телефона си залужава, как се спавя камерета и най-вече ме притеснява новия ъпдате на андроида,защото не чета положителни неща за него. Ще съм благодарна да споделите какво мислите
Цитирай
#61

Здравейте. С версия на софтуера 5.02 лолипоп съм и ъпгрейд 15813. Проблема е, че се намалява сам звука на микрофона когато разговарям по тел, вайбър и др. От настройките е изключена тази опция. Някакви идеи какъв може да е проблема?

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
#62

Здравейте!Аз също съм с Lenovo S60, но имам малък проблем и няколко въпроса.Сложих си картата памет от стария телефон и всичко си беше наред.Снимах, теглих приложения, нормалните - Instagram, Photo editor, Retrica, Pinterest, музика си теглих, като преди това си инсталирах програма за конвентиране, за да се предпазя от вирусите.След това, когато пожелах да изпилзвам камерата ми даде, че няма достатъчно място на SD картата.Дори и да сменя запаметяването на снимката, да не е на картата, а на телефона, ми дава същото.Инсталирах си приложение, което да ми чисти кеш паметта и ненужната памет, с цел устройството да работи спокойно и нормално.Нищо не се промени.Обадих се на оператора, към който съм, и ми казаха, че трябва, явно, да форматаирам картата и ме посъветваха да изтрия Security приложението, което бях инсталиралакоето, както и да влизам в "Настройки" , в "Приложения' и от там да натисна " Изтрибане на кеша с един бутон".Направих всичко, с изключение на това да си форматирам картата, защото не знам как, но нищо не помогна.Когато снимам с "Retrica", правя снимки без проблем, както и когато снимам в чатове, но обикновената камера не ми позволява.Песни, ми дава да тегля, а аз нямам много на телефона си, най-много, 17-18.Приложения, не ми позволява да тегля, защото нямам достатъчно памет, и ми казва да си изтрия ненужни неща от хранилището, а това е невъзможно!Мои приятелки с по-стари модели на Lenovo, споделят, че имат около 3000 снимки и 2000 песни, а имат още място, а те дори нямат карта памет!Пмаетта на телефона е 2GB и 8MB.Някак си не ми се връзва, да няма достатъчно памет!Дори ми дава, да си увелича мобилните данни - дава ми една графика, на която пише, че съм достигнала лимита на данните - 2, 0 ГБ.От М-тел, ми казаха, че е възможно да записва данните направо на гигабайтовете, а не на по-малкото памет.Не знам какво да правя, моля помогнете ми!
Цитирай
#63

Пробвай с друга карта с по-голяма памет и висок клас, евентуално ти трябва и root за да може всички приложения да могат да бъдат инсталирани там.

 
Цитирай
#64

Първо не се написал колко ти е картата от стария телефон. И второ не очаквай на вътрешната карта да имаш много място. Ако си с 5.02 тогава във вътрешната карта от 8Mb са ти останали не повече от 2-2,5Mb. Всичко останало ти го е изял Андроида. Аз на моя съм сложил външна карта 32Mb class 10 и работи безупречно.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай
#65

колеги помагайте имам lenovo s60 от една седмица чудех си дали да го ъпдейтна с лолипопа но го изтеглих на sd картата от там не се препокри целия до 75% и после заби телефона изключих го и го включих но не се оправи ресетнах го но явно съм истрил и стария андроид та мисълта ми е да ми каже някой каква да правя
Цитирай
#66

Здравейте. Поръчах едно Lenovo s60-w от алиекспрес. Дойде преди месец и половина, но имам следния проблем. Звука на микрофона е много тих и има и странично шумене.. В менюто няма опция за регулиране на звука на микрофона. Изчетох сумати и форуми, пише през инженерното меню, че може да се регулира. Само , че като набера кода за инженерното меню и самото меню е орязано, няма опция за регулиране на audio. Реших да го ъпдейтна  до lollypop с надеждата да се оправи звука, но в менюто на телефона няма опция за проверка за ъпдейт, което е много странно. Влязах в сайта на lenovo и там прочетох, че ъпдейта е само за s60-a (европейската версия).
Имате ли някакви предложения как мога да усиля микрофона?

HTC Desire 820
Цитирай
#67

Здравеите леново с60 е перфектен само ако някои знае как да махна този лолипоп че изобщо не ми допада мога ли да си върна кит ката и ако някои знае как ще съм много благодарен
Цитирай
#68

Телефонът може ли да се руутва?
Цитирай
#69

Здравейте.
Тръгнах да ъпгрейдвам от KitKat на Lollipop. След като изтегли файла, се рестартира и започна update device. От 49% скачаше направо на 75% и зацепваше за адски дълго време. Рестартирах един-два пъти със същия резултат - актуализира си плавно до 49%, след което скача на 75% и няма мърдане с часове. След третото или четвъртото рестартиране просто приключи - черен екран с надпис отгоре "Lenovo", под него "powered by Android" и това е, рестартиране, изключване, не помага.
Прецаках ли го и има ли оправяне?
Благодаря предварително, ако някой се отзове.
Цитирай
#70

Здравейте!
Вече 5 месеца съм с телефона и нямах някакви особени проблеми с него, но от два дена се "побърка" - трудно се отключва, функцията му за предпазване от неволна операция в джоб или нещо такова се появява постоянно (почистих няколко пъти пред сензора, за да не е изцапан и да се лъже по някакъв начин), когато някой ми се обажда често не мога да направя нищо - нито да вдигна, нито да затворя, понякога пъкс само ми светва заключен екран и се чува мелодия, но не ми се показва кой и звъни и тн. Когато пък аз набирам не се заключва, когато до допра до ухото, не се заключва и когато натисна бутона за заключване. Заключва се след различно време и след това е необходимо да накарам човека отсреща да затвори, защото поне 1-2 минути се боря да го отключа Bu С lollipop 5.0.1 е, така го купих и съм му правил всичките ъпдейти досега, като последният беше преди сигурно 2 месеца, оттогава само ми дава, че няма нови. Единственото, което съм му правил може би ден или два преди да започне с проблемите е, че деинсталирах една игра. Да връщам ли до заводски настройки или има надежда да се оправи без да губя всичко  Huh
Цитирай
#71

(2016-04-07, 14:21:07)citroenbx3 написа:  Здравейте!
Вече 5 месеца съм с телефона и нямах някакви особени проблеми с него, но от два дена се "побърка" - трудно се отключва, функцията му за предпазване от неволна операция в джоб или нещо такова се появява постоянно (почистих няколко пъти пред сензора, за да не е изцапан и да се лъже по някакъв начин), когато някой ми се обажда често не мога да направя нищо - нито да вдигна, нито да затворя, понякога пъкс само ми светва заключен екран и се чува мелодия, но не ми се показва кой и звъни и тн. Когато пък аз набирам не се заключва, когато до допра до ухото, не се заключва и когато натисна бутона за заключване. Заключва се след различно време и след това е необходимо да накарам човека отсреща да затвори, защото поне 1-2 минути се боря да го отключа Bu С lollipop 5.0.1 е, така го купих и съм му правил всичките ъпдейти досега, като последният беше преди сигурно 2 месеца, оттогава само ми дава, че няма нови. Единственото, което съм му правил може би ден или два преди да започне с проблемите е, че деинсталирах една игра. Да връщам ли до заводски настройки или има надежда да се оправи без да губя всичко  Huh

Върни заводските настройки, иначе не мисля че ще се оправи.
Цитирай
#72

Върнах заводски настройки, всичко точно, но .. камерата снима ужасно - размазва твърде много и цветовете не са каквито бяха. Странна работа ...
Цитирай
#73

Здравейте.. искам да кажете мнение за телефона тъй като гледам го имате от известно време. Насочил съм се към него за към 180 лв с остатъчна гаранция от човек дето е препотписал договор, та заслужава ли си ?

И най вече какво да гледам като го вземам..

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#74

Здравейте колеги.Умря ми ЛЕНОВОТО.Нито светва дисплея,нито звъни като ме набират(а дава сигнал"свободно")Никакви признаци на живот.Ако имате идея за какво иде реч помагайте ,защото хайванчето ми трябва(по точно контактите)

Redmi 11s 5G
Цитирай
#75

Кажете къде са тези настройки за батерията,че за ден със средно ползване едва изкарва..

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)