Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 7 + TWRP + GAPPS за Official China dev. ROM
#26

@philip_petev, пробвах по твоя начин, но греда.....
Error Code: 70
Което според рисърча ми в гугъл значи, че няма достатъчно място. Което ме навява на мисълта, че това си маунтва в някаква временна памет рекавърито и това му пречи да инсталира гаппс?
Цитирай
Аксесоари
#27

Тоест TWRP, запалено по този начин, си пали, но след като пробваш самата инсталация на GApps ти дъни тая грешка? А пробва ли да инсталираш перманентно TWRP? Не би трябвало да има разлика, и в двата случая TWRP се вдига в паметта, разликата е, че единия път се чете от файл, а в другия случай се чете от recovery партишъна, но и в двата случая тая грешка с тоя код не се отнася за този партишън. Грешката ти я дъни вероятно защото няма място в system партишъна, за да инсталира GApps. Кой точно пакет на GApps ползваш?

Edit: гледам в ръководството се ползва micro пакета, който си е леко дебеличък. Пробвай с pico, той е напълно достатъчен за 95% от потребителите.
Цитирай
#28

Еми не слагай тези опенгапс, казах един оът, че са греда. Виж в миуи.бг или хиаоми.еу в темите със седмични ромове има гапс за теглене.
Цитирай
#29

(2016-02-02, 21:15:31)tolostoi написа:  Еми не слагай тези опенгапс, казах един оът, че са греда. Виж в миуи.бг или хиаоми.еу в темите със седмични ромове има гапс за теглене.

Проблема не му е в OpenGApps. Проблема е там, че в последните няколко версии system партишъна го тъпчат до почти краен предел и няма място в него. Не знам как въобще авторите на мулти рома съумяват да набият и GApps вътре, при техния ром мястото в този партишън е още по-малко.
Цитирай
#30

Ако са по-тънки може да минат, аз на едно ЗТЕ така теглих всички гапс до нано от опенгапс и все нямаше място, после изъеглих някакви случайни ... не помня от къде и се инсталираха.
Цитирай
#31

Колеги здравейте. От вчера съм с телефона и все още съм малко невеж. Да попитам с андроид 6.0.1 е (MIUI 7.3 stable, 7.3.3.0). Въпросът ми е дали е нужно да го префлашвам, за да му кача това рекавъри и GAPSS? Благодаря предварително.
Цитирай
#32

Няма значение с какъв ром си. Къстъм рековърито си го инсталираш най-лесно през фастбуут и си слагаш каквото си искаш през него после
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)