Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след надграждане до Lollipop на Vibe Z2
#1

Здравейте. От една седмица съм собственик на Lenovo Vibe Z2. Преди като беше с Android 4.4.4телефона се държеше много добре. След ъпгрейда батерията му пада с 4-5% през вечерта, и при сърфиране драстично по бързо пада батерията. Камерата сега прави доста по лоши снимки. Какво да правя с телефончето? Да го карам на сервиз ли? В гаранция е, закупен от сайта на леново.
Цитирай
Аксесоари
#2

Как му направи ъпдейт? Ако си го получил по WiFi му направи един ресет (Заводски настройки). Ако пак не се оправи му върни предишния софтуер с SP Flash tool.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Ъпдейта го получих чрез WIFI. Как да му ги върна заводските настройки?
Цитирай
#4


D_coffee
Цитирай
#5

На клипа е показано от 1 мин нататък.



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Направих му ресет. Обаче нещо пак бързо му пада батерията, а камерата се оправи. Да попитам ще мога ли да се справя с тази програма SP Flash tool, някакво упътване ако може.
Цитирай
#7

Ето тук >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=600648

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Не мисля че ще мога да се справя сам, дали няма да е по добре да го пратя телефона на сервиз и да им кажа да ми върнат старата версия на андроида? Smile
Цитирай
#9

и аз ползвам този телефон и при мен бързо му пада батерията , единственото което правя за да си съхраня да ми издържа батерията спирам си нета и готово
Цитирай
#10

(2015-08-28, 19:23:34)ivanp269 написа:  Не мисля че ще мога да се справя сам, дали няма да е по добре да го пратя телефона на сервиз и да им кажа да ми върнат старата версия на андроида? Smile

Ако си от София да се видим някъде и ще ти ги оправя за няма и пет минути, ако не си на лично ми дай телефона си и ще ти обясня какво да правиш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#11

В руския форум е описано. Никакъв флаш тул не ти трябва
И да - 5 минути работа е
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)