Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мои игри
#1

Здравейте! Наскоро започнах да се занимавам с пограмиране и разработка на игри, в тази тема ще Ви ги представям, бих се радвал да ги изпробвате и оставите коментар. 

Hungry Ball - линк към Google Play
Това е най-новата ми игра. Целта е да изядеш колкото можеш повече бонбони, без да пропускаш или да се докосваш до препятствията.
Използвал съм Sprite-ове за цялата игра, за да се създаде желиран (вибриращ) ефект и според мен постигнах тази цел.
Екранни снимки :
[Изображение: 7a9lNBpoD-SNh6C3R9qRnveq6mF5boNQ7rzmBr3k...7k=h900-rw][Изображение: 6Io5jwMRj6nGQGye3Q_AxnXUpMRdEcLqannBqDwL...vo=h900-rw][Изображение: q1rT-Yx5uQMUDFtqGWssZRH537uMfqv82MZqYGOK...jw=h900-rw][Изображение: QGapqrjtCXNh1BeUD6XjiSvz55Zds3b7SKpyMmSX..._A=h900-rw][Изображение: cCBkchxIZExJ_-LsCHLtVZ4g7Y24XhlN8O2k505S...Ks=h900-rw][Изображение: XrGlHrtTnHASaLZAOKu7dNErMOCCI3uwYVKfslWw...BI=h900-rw]

Escaping Cat - линк към Google Play
В тази игра целта е да не оставяш котката да падне от платформата. Тази е по миниатурна игра, но с приятен UI. 
Екранни снимки - 

[Изображение: QjRzziD4AzA-x_5iVoKxLc89o-muNFQpVeuDONVY...bA=h900-rw][Изображение: CdXB8XqbnjC8OMTNccpJrEGvlLgFHS2vOXld95Ij...BT=h900-rw][Изображение: NAn5XWpsujrKMXCX0obeua0ihIYpS6-qwtYwBKx9...HQ=h900-rw][Изображение: 743jzypJweryDBLGpIGPJaFnKNGAqyg6W6H7vVh7...3A=h900-rw]
Bottle madness 2 - линк към Google Play
Играта е втората част на първата ми игра (Bottle madness) като тук бутилките са две и е по трудна от първата.
Целта е да местиш бутилките за да не ги изяде чудовището.
Екранни Снимки -

[Изображение: gwMNZqwPhaai9cu0D8JvZ55Gk6rb_sHIqdHDprDC...lw=h900-rw][Изображение: tNCTlXQqXaInuTM4Oahs4iD-VVIu4yeqP1lh8a_d...F8=h900-rw][Изображение: Vyokomwg-ljxG4BrCeVWtMa1IAfcu2GY_NjBqVS6...vv=h900-rw]
Don't eat the bottle - линк към Google Play
Целта на тази игра е да натиснеш на бутилките за да изчезнат от екрана, ако не натиснеш, чудовището ще ги изяде.
Екранни снимки : 
[Изображение: 4XjHAX4tyD9dKru96uzJkj7lhJtcQo3k3qnu62G_...WA=h900-rw][Изображение: KUa-Z75Rxcj7iWxr0G1wKVjJkMuaby4zVYGOxyPB...IE=h900-rw][Изображение: ZvBg6h27eVnLnQyZlPCXxoHjx0MU8LQJ5ku2_R6b...8M=h900-rw]
Bottle madness - линк към Google Play
Първата ми игра, беше ми доста трудно да я направя защото започнах от нулата, тоест не знаех нищо, но постепенно научих основното. Целта е да избягваш чудовищата, като местиш бутилката.
Екранни снимки :
[Изображение: bJe9xol4ZNa52NgE3pUpSkM5CEFjXy7eA7gDiHYR...9g=h900-rw][Изображение: hgVCJVsW4I8E8qgTxgoxUd7V3P3Z7GSiMkXUTZcs...oI=h900-rw][Изображение: lyH63ZQ5RLT3eQljEQXfCoPkdBkRZN4AkdGEwnpC...qG=h900-rw]
Всички графики за правени на Adobe Photoshop от мен, не съм взимал на готово. Някой звуци са тегллени от FreeSounds, но са редактирвани с програми.
Надявам се да Ви харесат Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега ще я изтегля и ще си дам мнението.

Дейнсталирах я след 3 - 4 игра, много ме изнерви. Но е добра и я оцених с 5 звезди
Цитирай
#3

За коя игра по точно става въпрос и защо те е изнервила?
Цитирай
#4

Hungry Ball
Цитирай
#5

Mr. Boo - линк към Google Play
Лека и приятна игра, целта е да се съберат колкото се може повече бели точки, по - нататък ако има интерес към играта ще направя да се купуват нови духчета с тези точки. Става за убиване на време.
Екранни снимки :
[Изображение: Y5b884ancj5huWeHm2cy-ZId57ZtpYy0rS2CrG43...kS=h310-rw][Изображение: 0KJMqlNa9TzVMleGQbKrCv1SNxjEJECu4Gi8okAn...zg=h310-rw][Изображение: f82ilvin212pTNR6HlxDtdmYsn45F_vUEBDzaWQn...Tw=h310-rw]

Redmi Note 2
Цитирай
#6

Здравей колега,

браво за игрите!
За Hungry Ball, идеята ми допадна, но рекламите на цял екран ми дойдоха малко в повече, както и този вибриращ ефект - интересен е, но твърде бързо се движи и трудно се чете. Интересно ми е дали рекламираш някъде игрите освен тук?

Поздрави
Цитирай
#7

Здравей, за Hungry Ball попринцип реклами на цял екран трябва да има рядко, тоест не винаги когато загубиш има. Найстина съм го направил твърде бързо, и трябвя да го оправя, но съм зает с други проекти. Миналия ден публикувах играта Mr. Boo в един англииски форум, иначе само тук.

Redmi Note 2
Цитирай
#8

Игричките са интересни и според мен имат потенциал. Ако искаш да печелиш пари от тях, ще трябва да наливаш пари в реклама. От опит го казвам Wink
Цитирай
#9

(2015-12-03, 10:11:00)KlimBo_BG написа:  Игричките са интересни и според мен имат потенциал. Ако искаш да печелиш пари от тях, ще трябва да наливаш пари в реклама. От опит го казвам Wink

Как по точно да наливам пари в реклама?

Redmi Note 2
Цитирай
#10

adwords, facebook
Цитирай
#11

(2015-12-03, 18:47:13)Ultra Action Games написа:  Как по точно да наливам пари в реклама?

Аз ползвам AppBrain и съм доволен от резултатите. Не съм се интересувал и не знам как е при другите, може и по-добре да се представят. AppBrain ми се сториха лесни за започване на рекламна кампания - зареждаш акаунта си с пари (PayPal, Credit Card, Wire Transfer) и си готов да стартираш. Опитът ми с USA показва, че CPI е идеално да е между $0.35 и $0.45.
Цитирай
#12

(2015-12-03, 10:11:00)KlimBo_BG написа:  Игричките са интересни и според мен имат потенциал. Ако искаш да печелиш пари от тях, ще трябва да наливаш пари в реклама. От опит го казвам Wink

Добре сега, зачекна тема сподели този опит, щото и аз имам опит и с appbrain и с AdWords и опита ми казва друго нещо, че за да успееш с рекламата или си налял страшно много пари или просто си мислиш че ти е тръгнало от там. Относно тези цифри, които си дал като бид за USA не мисля че си налял много пари Smile

МОИ ПРИЛОЖЕНИЯ | ВОДЕН БАСКЕТБОЛ | БЛОГ
[LG NEXUS 5 && SAMSUNG GALAXY SII && KINDLE FIRE HD ]
Цитирай
#13

(2015-12-04, 13:58:53)apamuc написа:  Добре сега, зачекна тема сподели този опит, щото и аз имам опит и с appbrain и с AdWords и опита ми казва друго нещо, че за да успееш с рекламата или си налял страшно много пари или просто си мислиш че ти е тръгнало от там. Относно тези цифри, които си дал като бид за USA не мисля че си налял много пари Smile

Може да има значение категорията, в която попада играта, и качеството за крайния резултат от рекламата, не знам. При мен се получи доста добре с AppBrain и затова нямам мнение за другите. За CPI всеки си решава, но според мен не е много смислено да се дават примерно $1-$1.50, когато кълват с прилични скорост и количество на $0.40-$0.50. Това е, което мога да споделя със скромния си опит.
Цитирай
#14

[Изображение: ClphSdzmBolE_oLM1BNSb6TMNlf2NQdTAdazbf2i...Ph=w300-rw]
Новото ми приложение, не е игра,исках да направя нещо българско.

Чрез това приложение можете да научите интересни факти за себе си. Колко време сте спали, колко храна сте изяли, колко пари плащате за сметки и много други.

Линк към Google Play Store
Изисквания : андроид 2.3 и нагоре 
Скрииншоти : 
[Изображение: 6uxZxlfQh-na4Q7IH999Wbm9RDnwkgKC1RvMfH-0...wQ=h900-rw][Изображение: wawkKvfBtGVF55-JbMuFUsun4cgpYRFqelei-v0t...-Q=h900-rw][Изображение: 7GzT2o3vcEXRXe1F4xQgtbEc9S3DEByVCdskJTRC...Hq=h900-rw][Изображение: FQCwSNSpeCJ2afQ1H1PsDmMOgJIQhr4CXUHPCulO...F7=h900-rw][Изображение: epSfwj7pQUPmBFBvRcJkkiGbe0uKz_oYmSdhkWEA...Yw=h900-rw][Изображение: KgdD62nhXzydTe07kkImYBjuI7vOww_tKBuqHaGH...Rw=h900-rw]

Redmi Note 2
Цитирай
#15

[Изображение: H3UdO3hz3-odGZTQmlUwC8fHGtz_GjyTBuTB-CND...kg=w300-rw]
Тази игра съдържа логически, математически и общо културни въпроси, целта е да избереш пътя с верният отговор.

Играта включва:
 2 режима на игра, 2D и 3D
 3 нива на трудност: лесно, средно и трудно
 Красива графика
 Интересни въпроси за раздвижване на ума
Линк към Google Play Store
Изисквания : андроид 2.3 и нагоре 
Скрииншоти : 
[Изображение: MTVRHbF5eaKLcTs1Asr0r6YAwezBfyv3CUUSHJkZ...6n=h900-rw][Изображение: 8o2AbNsBYziPgI_Crwdze8ljAGGetr5yAGOKB3Ko...--=h900-rw][Изображение: -O8Nmo2ExsiOexEilnL0rcMVC-ojPshnoxf_H4u3...vY=h900-rw][Изображение: l98MtVNzIOLCUhKO7heKBXtPGDg-4xyq-XzQHNvK...Rk=h900-rw][Изображение: 3afXq0PV4IBEwcgB1Mcqc4FBWReuGOiWL4iYih2w...pw=h900-rw][Изображение: cxTLFlCkNyewIyOSZRZEqpMbRYC9EYi5OeHvY4Fa...R0=h900-rw][Изображение: XHkAKosyEf2OwnfckeovrNLqS6_pYAUke9wlPr96...OE=h900-rw][Изображение: J6zGFoPE-zIfNVg0M0yCcCjj93vk_j5hyEAwTHni...xM=h900-rw]

Redmi Note 2
Цитирай
#16

Интересни Факти
[Изображение: Yoq1kcG4LPa7K5ppYVcdB6kIkZX5VvY6yq0mYmXO...pS=w300-rw]
Приложението е създадено с цел развлечение, то включва над 500 факта и е с лек и красив дизайн. Smile
Линк към Google Play: https://goo.gl/NQ2G9S
Скрииншоти:
[Изображение: gtpiwi4b-OkMmMNifvJQ8V7Kego9fwzOl5ky7otY...Tg=h900-rw][Изображение: oADZUcHSFqaI2DdMebO7IVxbDGtku88zoJ8EMwyG...wM=h900-rw][Изображение: VGGQxzQGjqwzdBUDP5jU936TJu_OrxBb-NEkNCPW...CY=h900-rw][Изображение: -CK-lAH_GEhYapsHwUuOUrCrocK9MoDqJE8-Y9tX...u4=h900-rw][Изображение: Yq6rzADHd29jAfxjMjpf6pIXF7CYwa-PrBPbP2Wy...eG=h900-rw]

Redmi Note 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)