Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приложението Vbox7
#1

Днес си отворям приложението и гледам изписва ми "За съжаление, Vbox7 спря"
Преинсталирах го но пак греда. Ако имате идея как да реша проблема споделете, телефона е от подписа ми.[Изображение: 2015_09_03_00_39_28.png]

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
Аксесоари
#2

https://dl.dropboxusercontent.com/1/view....vbox7.apk

Инсталирай и пак пробваи, с друго не мога да ти помогна.

Другото е да напишеш един майл до Vbox7
Цитирай
#3

Мерси много но пак не работи

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#4

Ще мисля варианти и ще ти отговоря.

Едит: заводски настройки и пал го свали, но сиг. няма да искаш.
Цитирай
#5

Колеги и при мен умря приложението.
Цитирай
#6

(2015-09-03, 00:21:49)BGDropche написа:  Ще мисля варианти и ще ти отговоря.

Едит: заводски настройки и пал го свали, но сиг. няма да искаш.

Мисля си че проблема е от самато приложение защото сестрата има и тя същия проблем а не мисля че на двата телефона се е бъгнало нещо че чак да стигам до заводски настройки.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#7

Не е от приложението ...... При мен и на телефона, и на таблета работи безпроблемно Smile
Цитирай
#8

Според мен е точно от приложението. При мен също го има проблема. Стартират го и след две секунди се затваря без грешка. Така прави на телефона и на таблета. Без да съм правил нищо и на двете устройства си работеше вечерта, а на сутринта е неизползваемо.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#9

Ако е при приложението проблемът защо при мен го няма ? Въобще не е при приложението,  защото работи и при приятелите ми,  които го имат  Smile
Цитирай
#10

@Boby13, не го приемай като заяждане. Но на Sony Xperia L и Alcatel Idol 2 работи, но на други устройства като LG G3, G2, Huawei P8, Samsung Note 4, S6, Sony Xperia M4 не тръгва. Лично съм ги пробвал. Както казах изведнъж без никакви проблеми преди това, просто спря да работи. Явно има нещо "счупено" в приложението. Дано да го оправят скоро. :-)
Спокоен и успешен ден!

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#11

Просто не е оптимизирано за дадени модели....
Цитирай
#12

При мен едновременно спря да работи на два смартфна като преди това работеше перфектно. Страното е че взе да крашва без да е имало ъпдейт.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#13

Според мен са "счупили" нещо по самият сайт и сега приложението не може да зареди правилно информацията.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#14

Е кво се оказа, че от толкова много реклами нямат пари да си оправят мобилното приложение ли ?
Цитирай
#15

Всичките ми устройства с КК имат проблем с приложението.....на ICS и LP работи.
Цитирай
#16

Ънинсталнах приложението и приключих с проблемите. Wink
Цитирай
#17

Да и при мен е така има някакъв проблем с приложението при някои модели телефони.Това което мога да ви предложа и съм го тествал на приложението за да работи и работи е следното.
1/Изключвате мобилни данни и WI-FI
2/Отваряте приложението VBOX7
3/Изписва ви няма връзка с интернет опитайте отново
4/В това положение включвате си интернета и след като се установи връзката с интернет,че вече сте свързани натискате опитайте отново и приложението тръгва.
Цитирай
#18

Специално заради тази тема изтеглих и инсталирах приложението на телефона от подписа и всичко си заработи без проблеми.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#19

(2015-09-06, 08:19:14)yagodd написа:  Да и при мен е така има някакъв проблем с приложението при някои модели телефони.Това което мога да ви предложа и съм го тествал на приложението за да работи и работи е следното.
1/Изключвате мобилни данни и WI-FI
2/Отваряте приложението VBOX7
3/Изписва ви няма връзка с интернет опитайте отново
4/В това положение включвате си интернета и след като се установи връзката с интернет,че вече сте свързани натискате опитайте отново и приложението тръгва.

Да и при мен така работи.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#20

Хмм доста интерестно и при мен така работи на алкатела иначе не иска да се пуска, а на тимито си върви без проблем

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#21

И при мен става тъка "За съжаление, Vbox7 спря"
Но през прокси тръгва

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
#22

Днес качих отново приложението и чудо. Работи. Направи ми впечатлени, че е пипнато и сега клип, който се гледа може да бъде минимизиран в десният долен ъгъл. Общо взето, като при youtube. Предполагам,че заради тези примени се счупу така приложението.
Цитирай
#23

Да те пуснаха ъпдейт и го оправиха

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#24

Не знам какво са оправили, но не може да се гледат всички клипове, на някои изхвърля докато с единицата (по-стара версия) няма такива проблеми.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#25

След ъпдейта нямам никакви проблеми и всички клипове врвят.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)