Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wipe, erase не помага.
#1

Здр. Nexus ми е от 3 год, не е руутван, 4.2.1 и досега нямах проблеми.Преди седмица почна да се рестартира ,като зарежда всичко работи 1 мин. и пак почва да се рестартира .През настройки не можах да дам фабрични настройки,защото умира преди да ги задам.През рековъри отивам до wipe ,yes erase all,и нищо не изтрива. С  Odin се опитах да го флашна ,дава прогрес,всичко ок ,и пак зарежда моята си система, която крашва т.е. не съм флашнал нищо.Кажете какво може да се направи! Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

С какво recovery си? Ако е заводското, пробвай да сложиш TWRP. Той има функция MTP, която може да използваш за да wipe-неш всичко. Имам предвид да изтриеш всичко, включително операционната система. След това USB връзката ти с компютъра остава активна и можеш да си копираш и флашнеш ROM по избор. Отчитам CM11 M10, базиран на 4.4.4 като най-стабилен в момента. Освен това пробвай да Wipe-ваш едно по едно, а не на един път всичко.

Колкото до основния проблем, мисля че нещата не са софтуерни.

Samsung Galaxy Nexus - The end of an era!
Цитирай
#3

Zа да кача TWRP трябва да стигна до настройки оттам да чуквам 7 пъти върху Build number за да ми активира developer settings,ама тел не издържа толкова време включен..С тоолкита го мъчих отключва буутлоадъра за 10 сек. и пак си го заключва сам и нищо не мога да направя ,защото за всичко останало ми иска отключен буутлоадер.Изобщо греда след греда.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)