Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XPERIA™ Z4 Tablet LTE - Първи впечатления
#51

Не знам защо си мислите, че 10" таблети са зле?Току що купих този таблет и си е екстра големината. Не е малък, не е и голям. По-стария ми е точно 8" и беше със супер екран. И този не е лош, но е една идея по зле. Както и да е, адрено 430 обаче не е за изпускане Smile. Таблета си струва парите!!! Да си ги ползваме със здраве Smile

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравей  'me4ko'! Не знам къде си чел, че 10.1" таблети са зле. Аз и предишния ми таблет беше с такъв, с такава големина, но след консултация с автора на този тема реших да си взема този. Днес прочетох една статия на tablet.bg:  http://news.tablet.bg/review/naj-dobriya...a-android/  че във всички нови ОС ще бъде Chrome и производителите НЯМА да слагат свои браузер, а на мен Chrome не ми хареса, все още не може да направи шрифта толкова едър така, че да чета без напрягане и не мога да слагам bookmark в папки (или аз незнам). Сега използвам CM Browser и от него пиша, а иначе таблета е много добър. Със здраве да си го ползваш.
Цитирай
#53

Здравейте, просто един колега беше коментирал, че точно размера го е спрял да вземе таблета - голям му е. Мен размера ми е идеален на "бахти големите ръки чувяк". За няколко дни разкъсване мога да кажа само хубави неща за таблета. Не съм очарован само от едно - батерията. Пада доста бързо. Имам предвид пада бързо заради натоварването на процесора. Но пък мога да ви кажа, че снапдрагон 810 изобщо не грее. Според мен са можели да сложат поне 8000ма/ч батерия, но е по-малка вероятно заради корпуса и защитата от вода. Мисля си, можеше да е по-дебел, с това и по-здрав. 
   Бих желал да попитам собствениците на този таблет, които го имат от По-силно време. Интересува ме дали има опция в настройките с която да се зададе на устройството да записва медия и приложения в картата памет. Ако има къде се намира в настройките. Благодаря предварително.

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#54

За 30 дни притежание на таблета не можах да намеря начин за записване директно на SD картата, първо си записвам на вътрешната памет и после го прехвърлям на SD картата (може би и аз да не знам как).
Цитирай
#55

(2016-05-02, 16:06:14)person написа:  За 30 дни притежание на таблета не можах да намеря начин за записване директно на SD картата, първо си записвам на вътрешната памет и после го прехвърлям на SD картата (може би и аз да не знам как).

Надявам се да има начин, защото хардуера е супер, харесвам и интерфейса. Абе добре си е. Имам съмнения, че може проблема да е от самия Андроида 6, тоест да е майната тази опция. Имам Penick vibe z2 pro и при него си има такава опция, макар да няма слот за разширение на паметта. 
  Имам друг сериозен проблем с таблета обаче. Когато батерията падне, а те ня се бави това, включвам задрядното и продължавам да ползвам таблета. Обаче батиерията продължава да пада. По-бавно, но си пада. Сложих задрядното на леновото 2000ма/ч е, пак пада. Не знам какво става и на какво се дължи това?

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#56

'ИванМатин' имаше ли и за Вас (Австралия) софтуерен update до Андроид 6.0.1  ?
Цитирай
#57

Хора намерихте ли калъф за този таблет. Оригиналния не го намирам по бг сайтовете, но поне нещо сносно можете ли да предложите. Имам предвид тип папка (книга).

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#58

Аз не съм е и търсил. Ползвам калъфа на стария таблет, оригинален на Самсунг за GT-P5100 идеално пасва....
Цитирай
#59

(2016-06-13, 21:56:23)person написа:  'ИванМатин' имаше ли и за Вас (Австралия) софтуерен update до Андроид 6.0.1  ?

Да, на версия 6.0.1 32.2.A.0.224
Лети, и има STAMNIA Mod, ама не я ползвам Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#60

(2016-06-13, 23:05:40)me4ko написа:  Хора намерихте ли калъф за този таблет. Оригиналния не го намирам по бг сайтовете, но поне нещо сносно можете ли да предложите. Имам предвид тип папка (книга).

http://mobilissimo.bg/cases/988-sony-scr...ablet.html

А и тук може да попиташ кога чакат доставка: http://dekom.bg/index.php?page=product_d...fdaaaa476c
Цитирай
#61

Виж тук: http://store-bg.net/sony-xperia-z4-table...15963.html
Цитирай
#62

По принцип съм се насочил към оригиналния калъф, защото другите не ми се виждат читави. Свързах се с няколко продавача. Никой няма черния калъф и всички чакат доставка. Единия продавач ми каза, че са спрели производството от Сони и не се знае кога ще се поднови. Нямало и наличности. Интересува ме някой ако знае как могабда изключа паур бутона. Неволно го натискам при ползване, защото е релефен и издаден и таблета гаси екрана си. Това е много дразнещо. Имам приложение, при което изгаси ли се екрана се деактивира и вкл наново. Дразнещо е. благодаря.

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#63

Аз притежавам Style Cover SCR32 за моя таблет (http://www.sonymobile.com/au/products/ac...ver-scr32/) Чудесен е, но не го ползвам вече, че се сдобих с Bluetooth Keyboard BKB50 и калъха не пасва.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#64

Някой знае ли дали ще има update до Nougat ?

SONY XPERIA™  | Make.believe
Цитирай
#65

Като гледам Сони си ъпдейтнаха Z2 до Lollipop, тъй че няма да го остават.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#66

Всъщност и Z2 и Z2 Tablet, са с актуализация до Андроид 6.0.1 Маршмалоу.
Иначе защо Z4 таблета да не получи версия 7, още повече,  че е устройство само на година и половина.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#67

Не бях запознат, затова предположих близалката.
Е, сега даже е по-сигур раОтата Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)