Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XPERIA™ Z4 Tablet LTE - Първи впечатления
#26

Пробвай на друг
С flashtool винаги ще стане
Цитирай
Аксесоари
#27

Туй проблема, че нямам друг.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#28

Иване, пробвай така:

Disable Driver Signature Enforcement Permanently and Completely
You can try commands to disable driver signature enforcement permanently and completely.
Step 1. Open a Command Prompt with admin privileges. In Windows 10/8.1/8, press the Windows key + X and select “Command Prompt (admin)”. In Windows 7/XP/Vista, you can type “command prompt” in the Start search box, right-click on “Command Prompt” in the result and select “run as administrator”.
command prompt admin
Step 2. Type the following command and press the Enter key:
bcdedit /set testsigning on
You should receive the “The operation completed successfully” message.
command prompt type command
In our test, you can also type the commands as below:
Please press after each line.
bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS
bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON
Step 3. Close the Command Prompt window and restart your computer. Now you can install any unsigned drivers without problems.

Взето е от тук. Има и картинки. Гледай вариант 2: http://www.drivethelife.com/windows-driv...vista.html
Цитирай
#29

Иво не стана и тоз номер, но го направих на един колега на Лаптопа... И аз вече съм с 6.0 на Таблета.
Ама батерията се точи като вода в канал. Много бързо...
Добра новина, стоковата клавиатура може да се разделя на 2, както на една от снимките по горе, но клавиатурата не беше стокова. Сега стоковата го прави, но аз имам отделна клавиатура.
За сега мазно върви.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#30

Направи му един repair. Предполагам батерията ще се подобри.
Цитирай
#31

Аз го ресетнах веднага след това. Да си му е на ново.
Забелязвам за сега добре се държиш. Даже доста добре. Явно е било само в началото за да се нагоди андроида.
За сега тествам и си джиткам постоянно.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#32

здравейте, след като таблета се ъпдейтна до Android 6.0 забелязах че 1 приложение от Sony ми липсва.. потърсих го в Google Play, но не се сваля Sad "Live screen streaming" с него стриймвах в twitch и записвах геймплей. знае ли се какво е станало и защо вече го няма?

Sony Ericsson Xperia Play
ROOT Android custom ROM
Цитирай
#33

Как се прави ScreenShot при Андроид v.6 на този таблет ? При всяка версия на ОС е различно. С предишния андроид таблет брах много ядове до като намеря ОС с фабрично направен бутон. Добре, че беше на Самсунг и с програмата Odin можеш да качаш Официал ROM за различни страни без да го рутваш. Сега съм решил да си купя този таблет, но ако не може лесно да прави това направо се ориентирам към таблети с по-стари версий на ОС който  го има фабрично заложено ?

   П.П - Трябва да махна подписа, таблета вече го нямам.
Цитирай
#34

^ При всички телефони и таблети на Sony скрийншот се прави по един и същи начин в последните 3 години и версията на ОС няма значение. Power бутон + volume down или от менюто на Power бутона.

[Изображение: 90fc8db6e96eb9d5.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#35

*xn3k* Благодаря! за информацията, аз до сега с андроид машина на Sony не съм сблъскал, до сега имах таблет на Самсунг но за България все още с v.4.0.4, а за другите страни е v.4.2.2. Така  или иначе таблета го продадох и сега искам да купя този таблет на Сони.
Цитирай
#36

Няма да съжаляваш, таблета е страхотен. Аз отдавна съм му хвърлил око, но ми идва голям. Два пъти ходих да го купувам, но в последния момент се отказвах заради размера. Bu  Надявам се тази година да има нов 8 инчов.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#37

Размера е идялен. Така или иначе ще го използваш да заместиш я телефона я лаптопа. 10 инча таблет е идялка.
Цитирай
#38

*xn3k* купих си вчера таблета като изрично предопредих продавача (защото в мазина има Wi-Fi) да не го update с ОС v.5.0.2 обаче не ми хареса и снощи го направих с v.6.0. Дмес ме направих reset и има ScreenShot как си показал, няма хубав стоков браузер и въобще няма стоков video player. Таблета е добър и ОС също. Има още много неща които още не зная, примерно как се прави ScreenShot но на линк и има ли браузер на който да се правят папки за линкове примерно аз си правя една папка E-mail, друга Forum и така.......
Цитирай
#39

В таблета е инсталиран Chrome като браузър, а има и видео плеър, който за мен е адски добър. Няма файл, който да не ми е плейнал, а субтитрите има доста опции за персонализация. Smile

В Хрома имаш възможност за отметки. Какво значи "скрийн шот на линк"?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#40

Скриин Шот на линк имам предвид линкове към сайтове. Половината ми рода живее в Щатите и аз редовно пращам линкове да видят как живеем в България. За това държа да е андроид таблета. Viber програмата първо е направена за Iphone и после за андроид, а за windows е платена, а Viber  е по_добър от Skype. Американците говорят основно с Viber . Как да го намеря стоковия Видеоплеар ?
Цитирай
#41

Нямаш ли Video програмката. Това ти е видео плеъра.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#42

@person
Видео плеъра е кръглата червена иконка. Smile

/цък на снимката за голям размер/
[Изображение: d6bf7f4b58e6fc3d.png]

Линковете просто ги маркираш и под/над тях се появяват опциите за копиране.

[Изображение: cfadd0cc22c0160f.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#43

Как да си увелича шрифта в някой от браузерите и в кой ?
Цитирай
#44

Опитай при Хром - Настройки / Достъпност - Мащабиране на текст.
Settings/ Accessibility / Text scaling

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#45

@Monipeev :        Хром - Настройки / Достъпност - Мащабиране на текст - 200%, принудително мащабиране - не става, опитах с други браузери -  не и не. Явно това е най-калпавата ОС на Google и ще чакам да излезе друга.
Цитирай
#46

(2016-03-30, 16:04:20)xn3k написа:  Надявам се тази година да има нов 8 инчов.

До колкото разбрах, Сони мислят да се оттеглят от пазара за таблети. Макар и нищо официално до сега.
Цитирай
#47

Онова беше просто слух или по-точно се случи следното. Един чужд сайт беше публикувал статия със заглавие "Ще се откаже ли Sony от таблетите?" (анализ на базата на приходите от тях) и оттам преписаха всички останали. В крайна сметка се получи нещо като развален телефон (предполагам знаете играта). Всеки сайт и блог си добави по нещо ново и "интригуващо" и те така започна слуха...  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#48

Бях останал с впечатление, че се отказват тотално като вървяха тези статии.

В такъв случай се нареждам с теб на опашката за 8 инчов таблет. : )
Цитирай
#49

В момента ми тече системна акуализация, Вие имате ли тъкава и коя версия е ? Така и не намерих подходящ браузер за 6.0....

  П.П.- Нищо няма, просто Sony си осъвременява софтуера, не е нова ОС, пак си е v.6.0....
Цитирай
#50

To по-нова няма бе човек. Android N ще го има чак на есен за Nexus-ите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)