Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play
#1

Обновяване на 06.07.12 от centur:

Ако ви дава грешка и не може да изтеглите някое приложение:

БГ: Настройки -> Приложения -> Управление на приложенията -> Всички -> Google Play Store -> Изчистване на данните и после Деинсталиране на актуализациите
EN: Settings -> Applications -> Manage applications -> All -> Google Play Store -> Clear data и после Uninstall updates

Това ще ви върне за малко на "стария" Market, на който:

БГ: Настройки -> Приложения -> Управление на приложенията -> Всички -> Market -> Изчистване на данните
EN: Settings -> Applications -> Manage applications -> All -> Market -> Clear data

Пуснете интернета (WiFi или мобилен) стартирайте Market и малко по-късно ще ви се обнови автоматично на Google Play.

Добавил съм първото мнение да се показва на всяка следваща страница в темата!


Темата редактирана от Be6i4 на 20-06-2012:

@google9300 извинявай, че ти изтривам 1ви пост, но ще се опитам да систематизирам тук всички проблеми с Маркета и тяхното решаване.

1. Ако не можете да отворите Маркета. Добавете си gmail акаунт. (Menu\Settings\Accounts and sync\Add account и добавяте google акаунт.
2. Ако сте го направили и пак няма Маркет -> пробвайте да отворите You Tube приложението. Log in, Log Out и пак log in и тогава пробвайте Маркета.
3. Ако имате проблем, пробвайте и през WiFi и през Мобилен Интернет.
4. Инсталирайте нова (стра версия на Маркета). [Ще дам няколко линка по-късно за ряазлични версии].
5. Изтрийте кеша на Маркета (Menu\Settings\Applications\Manage Applications\Market\Clear Data + clear cache)
6. Ако сте с китайски телефон (таблет) - няма гаранция, че ще ви тръгне Маркета. (Пробвайте някои от черните Маркети - Applanet, ...)
7. Бъдете сигурни, че имате достатъчно място на телефона. (Не на SD картите, a на телефона)

Ще допълвам темата често, така че следете първи пост.

HTC DESIRE HD
Цитирай
Аксесоари
#2

Oт колко време го ползваш? Флашвал ли си го? Ползваш ли Google Talk изобщо? С коя версия на Андроид си? Руут-нат ли е телефона? Трил ли си нещо от системните процеси и програми?
Цитирай
#3

чисто нов не е пипан изобщо android 2.2

HTC DESIRE HD
Цитирай
#4

искам просто да ползвам "Android market" и прочетох че тази програма трqбва да е пусната

HTC DESIRE HD
Цитирай
#5

Някой те е излъгал Smile
За да си пуснеш маркет-а, просто трябва да натиснеш иконката и да си въведеш данните от GMAIL-a
Цитирай
#6

да обаче стои на "startign download" безкраино никога не почва да свалиа

HTC DESIRE HD
Цитирай
#7

ако кажеш как да го реша и този проблем просто си вурхут

HTC DESIRE HD
Цитирай
#8

google9300 написа:да обаче стои на "startign download" безкраино никога не почва да свалиа
Wifi или мобилен интернет?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

ниама разлика и в двата случаиа стои така

HTC DESIRE HD
Цитирай
#10

Рестартирай телефона за всеки случай. Днес ли се регистрира в Маркета?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

стнощи се регистрирах в смис направих този "Startup Setup wizzard" и от там сичко трагна днес влезнах в "marketa" и нищо не иска да се свали

HTC DESIRE HD
Цитирай
#12

Кажи какво се опитваш да свалиш, за да пробвам и аз за всеки случай...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

оправи се след "soft resset" и през 3g мн мн мн ама мн мерси

HTC DESIRE HD
Цитирай
#14

За в бъдеще, ако някой ти помага натискай бутона с палеца под някое мнение, от което си доволен.
браво Wink

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#15

може ли да попитам и аз по тоя повод , дадох да ми сменят версията на андроид с по -стара ,защото новата ми даваше бъг ....и когато ми върнаха телефона, бяха въвели некъв пробен имейл , и сега съответно немога да ползвам маркета, тъй като немога да променя имейла, идея имате ли , как да се справя с това нещо Smile))
Цитирай
#16

Върни фабричните настройки на телефона и ще ти даде да си вкараш твоя акаунт.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#17

Мерси , ще опитам , само че немога да си намеря Factory reset-a, защото онзи ми е сложил най -старата версия на андроид.... AngryAngryAngryAngry
Цитирай
#18

Някъде в настройките трябва да е,рови навсякъде и ще го намериш.При мен е в "поверителност",на надали при теб ще е така,а и не е лошо да кажеш с какъв телефон си.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#19

С HTC my touch съм Smile)
Цитирай
#20

Това ми излиза в нета за ресет:

1.From the Home screen, press the Menu key.
2.Touch Settings.
3.Touch and slide the menu upward.
4.Touch SD card & phone storage.
5.Touch Factory data reset.
6.Touch Reset phone.
7.Touch Erase everything.
8.The device will dump all of the data and reload.
Key Stroke Method


1.Power the device OFF.
•Note: If the device is unresponsive and does not turn off, remove the battery and then re-insert it.
2.Press and hold the Home key and the red End key for 30 seconds. Do not release the keys if the Startup screen appears.
3.When the screen displays a warning sign, release the keys.
4.Press the Home key and the Power key again.
5.When the Android system recovery utility appears, use the trackball to scroll to and select Wipe data/factory reset.
6.When the reset is complete, select reboot system now

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#21

Много ти благодаря Smile))) с коя версия на Android si ??
Цитирай
#22

Е,аз съм със самсунг галакси ес и съм с 2.2.1.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#23

добре, докарах го до там че reset-нах телефона, само че като се опитвам да въведа имейла , ми дава че неможе да се конектне към мрежата, а имам пълен обхват, пробвах това и с английската и с бг ми карта , и сега немога да продължа напред без това нещо ???
Цитирай
#24

Като си го ресетнал си си изтрил настройките за APN,въведи ги за оператора,който ползваш и ще имаш нет.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#25

няма как да въведа APN настройки,защото немога да влезна в телефона си по никакъв начин , ако не въведа имейл ....оффффф
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)