Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

Аз съм правил покупка по погрешка,бях си сложил вместо парола пръстов отпечатък и вместо хоум бутона получавам Благодаря ви за покупката на про версия.За да се откаже покупка трябва да се влезне в Google account ама през компютъра,Плащония и абонаменти и излизат  покупките чукаш на покупка та и трябва да излезнат опции отказ ако не е минал срока,на телефона не излиза тази опция.И я анулирах но в рамките на 1 час го направих
Цитирай
Аксесоари

Както писах и на предната страница Гугъл ме отрязаха. Попълних си формуляра за възстановяване и на имейла получих този отговор от тях:
Hi,


We received your refund request of BGN 204.99 for Special offer (Robots Multiplayer Battles), Transaction ************ but we can't provide a refund for this purchase because it doesn't meet with our policy. We apologize for any inconvenience caused.

You can learn more about our Google Play refund policies here.

If you need help activating or using an item that you purchased, it is often faster to contact the developer directly. You can find developer contact information on the app's page in the Play Store under the "Developer" section or on your order purchase receipt.

To prevent accidental or unwanted purchases in the future, we recommend that you turn authentication on or change your password.

Thanks,

The Google Support Team

Писах им на тия от играта и им обясних ситуацията ,че е станала грешка да си вземат ресусрсите и да ми върнат парите. От събота до сега съм им писал три пъти но жалките нещастници не благоволяват дори да ми върнат отговор. Уж по закон имам 14 дневен срок за отказ от закупения продукт при онлайн покупки ,ама при тия явно не важат тия работи.Не знам какво друго мога да направя щом гугъл си измиват ръцете като ме пращат да си търся парите от разработчтиците на играта,а те от своя страна веднъж прилапали парите ти удрят пълен игнор и се правят ,че не съществуваш.
Цитирай

Тоя закон, за тези продукти, май не важи. Все едно да си купя онлайн филм, да го изгледам, и да искам да го върна. Ами нали съм го изгледал, малко е нечестно. Всичко зависи от разработчиците. Ако им се занимава и установят, че не си използвал закупените неща, може да ти върнат, но никой не може да ги задължи, защото в играта ти вече са натрупани ресурсите или там каквото е.
Цитирай

Здравейте ! От известно време,, когато инсталирам приложение от Google play. не излиза иконата на инсталираното приложение и трябва да рестартирам телефона, за да се появи какво да правя
Цитирай

Изчисти данните на лаунчъра...
Цитирай

Здравейте. Приложенията Web view и Chrome се изтеглят и не се актуализират. На какво се дължи това.
Цитирай

Здравейте.Телефона ми е  Honor 8x и забелязвам,че от известно време най-много ток в батерията ми черпи "Услуги за Гугъл плей",като процентите са между 5.5 и 7.5.Защо е така и какво да направя за да намаля този процес?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Защото задачата на гоогле е да шпионира на воля. По подразбиране имат много права дадени, голяма част от които може да им ги вземете. Отдено има едно нещо в настройките, което се нарича Usage access, т.е. следят потребителя как ползва телефона и съответно докладват при всяка негова активност. Та това право също може да се махне.
Цитирай

То за махане,можеш.Ама апарата после "лудва".
Цитирай

Възможно ли е да регистрирам абв поща примерно, за да ползвам Гугъл плей? С джи мейл съм, но не ми се пробва дали става с различен мейл от гугълския.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Изпадна ми изгодно един Huawei, наистина на неустоима цена, но проблема е че не поддържа Google. Абсолютно всичките ми може би над 200 пароли, контакти, аккаунти за плащане на битови и др.сметки , букмаркове за форуми, сайтове, проследяване на устройства и т.н., имам много снимки и клипчета в Drive - всичко ми е в google и просто не ми се занимава дни да заничам и да ми изтекат очите да преписвам. Станах жертва на Google и няма връщане назад. Искам да питам : има ли сигурен начин без някакви засукани еквилибристики да си инсталирам Chrome, и да си ползвам всичките благини на Google Account и Google Drive ? Ако не става направо се отказвам от покупката, просто е безсмсилено за мен лично.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Росен трябва да разгледаш тези теми
https://forum.androidbg.com/showthread.p...743&page=4
https://forum.androidbg.com/showthread.p...482&page=4
Цитирай

(2021-03-17, 10:00:08)DoryanY написа:  Росен трябва да разгледаш тези теми
https://forum.androidbg.com/showthread.p...743&page=4
https://forum.androidbg.com/showthread.p...482&page=4

Ясно..благодаря ! Не ми се влиза във филми от рода "тука има тука нема", отказвам се.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)