Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

Трябва да може,няма ли skip някъде?А иначе решение е wifi.

iPhone Xs Space Gray
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

добре, как да се connect-на към wifi след като немога да влзена в телефона Smile по принцип може би ти няма как да ми обясниш , защото с галакси е доста по различно ,отколкото с htc Smile
Цитирай

@dessyteneva много добре ти го обяснява, но ти колко разбираш от това което ти казва е друг въпрос.

Пробвай този метод за Hard Reset:
To perform a hard reset

* With the phone turned off, press and hold the HOME and BACK buttons.
* Briefly press the END CALL/POWER button while continuing to press the HOME and BACK buttons.
* When you see the screen with the three Android images, release the HOME and BACK buttons, and then press the TRACKBALL.
[Изображение: htc_sapphire_hard_reset.jpg]

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай

благодаря , сега ми излизат доста повече възможности и ще си оправя нещата Smile
Цитирай

Тази сутрин на "Теми с нови мнения" на раздел "Проблеми", има нови мнения по три теми със заглавие "Проблем с маркета". Е добре, в едната тема маркета е с главна буква. То е ясно, че не се ползва търсачката и се пускат еднакви теми, но мисля, а и много други ще се съгласят, че стана прекалено.
Моля, Модераторите или Админите, да махнат поне част от повтарящите теми или да ги съберат в едно. Стана пълен батак тука, не гледа народа.

Xiaomi Mi 8 + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

emski_vas е прав. Днес изтрих 3 различни теми за проблем с Маркета. Нека не наводняваме форума с едни и същи проблеми. Правя темата важна, който има проблем с Маркета - да пише в тази тема.

Xiaomi MI6 & Huawei P9 Lite
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________
Цитирай

Защо е важна?

ZTE Nubia M2
Цитирай

Надявам се така да е виждат повече хора, а не всеки да си отваря тема през 5 минути, че няма Маркет. Cool

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________
Цитирай

Здравейте,

Извинявам се че пуснах нова тема, за това сега пиша тук. Ще съм благодарен ако някой може да ми помогне. Вчера си взех x10 mini pro и имам проблем с маркета, проблемът е че него изобщо го няма yikes , с 1.6 е, сега го ъпдейтвам към 2.1 да видим дали ще се появи,купих го чисто нов от частен магазин, че не ми се обвързваше с договори към Глобул, само там го намерих, та сега не знам как да кача маркета, в гоогле търсих и ми излезе някакво ръководство на някакъв пич, който каза че и при него на мини го е нямало и стъпки как да се качи, но ставаше дума и за роот, а тъй като не разбирам много много не ми се ще да пипам, ето за това става дума: http://androidforums.com/sony-ericsson- … -mini.html . Някой може ли да ме посъветва как да процедирам roll

Sony Ericsson Xperia X10 Luster White
Цитирай

Здравейте! Аз също имам проблем с Маркета. Ползвам телефон Xperia X8, Маркета работеше без проблем, последно преди седмица свалих от там Bluetooth File transfer и от тогава не съм го използвала, вчера ми потрябва и не работи. Излиза ми бял екран, изписва Loading и след това ме връща в менюто на телефона.

XPERIA Р
Цитирай

Може би ти се е ъпдейтвал Маркета. Сега работи ли? През Wifi или мобилен нет пробваш? (мен вчера ми се ъпдейтна, но не съм имал проблеми)

Цитирай

През мобилен интернет пробвам, но продължава да не работи Sad сега пробвах и през wi-fi същата работа

XPERIA Р
Цитирай

Иди в настройките и му изчисти кеша.Иначе моя си работи,току що пробвах.

iPhone Xs Space Gray
Цитирай

Изчистих кеша и Маркета продължаваше да не работи, накрая премахнах всички актуализации на версията и проблема се реши. Wink

XPERIA Р
Цитирай

Инсталирай си Applanet (така винаги ще имаш резервен вариант) Smile

Цитирай

Или Hawkee App Delivery, предполагам малко хора са го инсталнали за проба, но не е за подценяване Wink

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Здравейте!
Вече писах в темата за проблеми с гугъл мейл акаунт и не искам да спамя, но понеже проблема ми с гугъл акаунта е свързан най-вече с маркета търся помощ и тук.
Накратко - в маркета съм регистриран с мейл, който вече е несъществуващ. Поради което маркета не мога да го отворя вече, а стария мейл акаунт не мога да изтрия понеже се ползва от маркета. Има ли алтернатива на фабричен ресет? Пробвах с предложената тук (над моя пост) алтернативна програма за сваляне - не става, при сваляне накрая и тя стига до андроид маркета и до стария ми акаунт, параграф 22 отново..
благодаря предварително
Цитирай

stanislav.stoyanov написа:Здравейте!
Вече писах в темата за проблеми с гугъл мейл акаунт и не искам да спамя, но понеже проблема ми с гугъл акаунта е свързан най-вече с маркета търся помощ и тук.
Накратко - в маркета съм регистриран с мейл, който вече е несъществуващ. Поради което маркета не мога да го отворя вече, а стария мейл акаунт не мога да изтрия понеже се ползва от маркета. Има ли алтернатива на фабричен ресет? Пробвах с предложената тук (над моя пост) алтернативна програма за сваляне - не става, при сваляне накрая и тя стига до андроид маркета и до стария ми акаунт, параграф 22 отново..
благодаря предварително
Няма алтернатива за фактори ресет- само по този начин се премахва въведен gmail акаунт.

SIV
Цитирай

Благодаря!
Не че очаквах различен отговор, но надеждата крепи човека докато почне да го крепи бастуна. Весели празници желая!
Цитирай

stanislav.stoyanov написа:Здравейте!
благодаря предварително
Защо не пробваш да добавиш новия си акаунт чрез Menu-> Accounts & sync и избереш Add accounts. След това като прехвърлиш всичко на него изтрий стария.

Човек се учи докато е жив, но като спре да се учи не умира...
Цитирай

google9300 написа:оправи се след "soft resset" и през 3g мн мн мн ама мн мерси
Как го направи това "soft resset", че и аз имам този проблем в маркета, само "starting download"?! Sad
П.П Ако при отварянето за 1 път на Маркета и съм препуснал да си влезна в гоогъл акаунта, може ли по някакъв друг начин да си влезна?

Sony Xperia L/Black/4.2.2
Цитирай

другари, помагайте,

нещо стана с телефона на жена ми и маркета не работи, влизам в него и когато иска да сваля нещо, тръгва да сваля и веднага прекъсва, след което ми дава, че даунлоуда е Unsuccessful. Пробвам през различни wifi spots и не върви.

Какво да направя, за да се оправи? Предстои ми да пътувам в чужбина и искам да си изтегля скайп или нещо друго за връзка с България, моля ви за помощ. Чудя се дали да рисетна сервизните настройки? какво ще спечеля и какво ще загубя и ако го направя, ще тръгне ли маркета, прочетох съвети в тази насока в темата за същите проблеми като моя.

Мерси предварително и весели празници
Цитирай

Първо пробвай да му изчистиш кеша от настройки.Ресета е краен вариант,защото изтрива всичко,качено до момента.

iPhone Xs Space Gray
Цитирай

откъде става това? Smile
Цитирай

Settings -> Applications -> Manage Applications -> избираш някое и има clear Cache

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)