Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play
#51

Настройки-приложения-управление на приложения,намираш маркета и като цъкнеш на него вътре гледаш какво има за чистене,кеш ,данни,всичко.Ако пак не стане от същото място му деинсталираш ъпдейта.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
Аксесоари
#52

благодаря ви, но на всяко ппиложение ми дава, че няма кеш и съответно клиър кеш бутона е неактивен?

ами сега?
Цитирай
#53

Имах предвид да изтриеш кеша и данните на самия маркет,като приложение.А ако и така не стане или няма кеш има един бутон деинсталиране на актуализациите най-горе в дясно,пробвай да махнеш с него ъпдейтите.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#54

mi4oto написа:Здравейте,

Извинявам се че пуснах нова тема, за това сега пиша тук. Ще съм благодарен ако някой може да ми помогне. Вчера си взех x10 mini pro и имам проблем с маркета, проблемът е че него изобщо го няма yikes , с 1.6 е, сега го ъпдейтвам към 2.1 да видим дали ще се появи,купих го чисто нов от частен магазин, че не ми се обвързваше с договори към Глобул, само там го намерих, та сега не знам как да кача маркета, в гоогле търсих и ми излезе някакво ръководство на някакъв пич, който каза че и при него на мини го е нямало и стъпки как да се качи, но ставаше дума и за роот, а тъй като не разбирам много много не ми се ще да пипам, ето за това става дума: http://androidforums.com/sony-ericsson- … -mini.html . Някой може ли да ме посъветва как да процедирам roll
И телефона на дъщеря ми има същия проблем, икона за маркет НЯМА (или не знам как изглежда). Телефона също е x10 mini pro, нов на по-малко от седмица работа. Или телефоните имат проблем или ние не знаем какво да търсим.
Цитирай
#55

HACKO написа:
mi4oto написа:Здравейте,

Извинявам се че пуснах нова тема, за това сега пиша тук. Ще съм благодарен ако някой може да ми помогне. Вчера си взех x10 mini pro и имам проблем с маркета, проблемът е че него изобщо го няма yikes , с 1.6 е, сега го ъпдейтвам към 2.1 да видим дали ще се появи,купих го чисто нов от частен магазин, че не ми се обвързваше с договори към Глобул, само там го намерих, та сега не знам как да кача маркета, в гоогле търсих и ми излезе някакво ръководство на някакъв пич, който каза че и при него на мини го е нямало и стъпки как да се качи, но ставаше дума и за роот, а тъй като не разбирам много много не ми се ще да пипам, ето за това става дума: http://androidforums.com/sony-ericsson- … -mini.html . Някой може ли да ме посъветва как да процедирам roll
И телефона на дъщеря ми има същия проблем, икона за маркет НЯМА (или не знам как изглежда). Телефона също е x10 mini pro, нов на по-малко от седмица работа. Или телефоните имат проблем или ние не знаем какво да търсим.
Вариант 1: Закупен от частен магазин, с кой знае какъв бранд, защото в много малко страни Андроид маркет е забранен.
Вариант 2: Ако го има- незнам как не го виждате, все пак под иконата (една голяма пазарска чанта) си пише Market.
Решение 1: Префлашва се телефона, към друг бранд.
Решение 1.1: Имаше някакви програми за смяна на локацията или нещо такова, но не съм сигурен дали ще проработи.
Решение 2: Разглеждате обстойно менюто.
Ако съм забравил нещо, допълнете ме, все пак е 3 през нощта.

SIV
Цитирай
#56

Явно е вариант 1, ще трябва да се намери решение.
Цитирай
#57

Osiris написа:откъде става това? Smile
Menu\Settings\Applications\Manage Applications -> избираш Market -> Clear Cache

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#58

Здравейте! Преди всичко искам да ви пожелая весели празници и много здраве!

Нов съм във Форума и от скоро за първи път използвам телефон с Андроид.Проблема ми е следния.Понеже телефонът го купих втора ръка, предишния собственик е въвел е-маил за маркета и сега фактически не мога да го ползвам.Има ли някакъв начин да сменя е-майла на телефона без да губя и всички останали приложения които са качвани?

Опитах се да попрочета из форума, но това което видях е с някакъв "ресет" , което ме навежда на мисълта , че може би се връща към стандартните настройки и се трие всичко качено след това?

Ще съм благодарен ако някой ми обясни кое как става.Предварително ви благодаря и още веднъж , ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ Smile
Цитирай
#59

Здравей, Весели празници и на теб! Ресета се прави от настройки->поверителност->нулиране на фабричните данни Smile
Цитирай
#60

Само не разбрах защо не можеш да го плзваш.Изобщо маркета работи ли ти,ако да значи нямаш проблем сваляй на воля.

I C S
1914
Цитирай
#61

В крайна сметка направих Ресет...не мога да го ползвам защото не можех да влезна в него.
Благодаря за отделеното време.
Цитирай
#62

@kurtata -> Добре дошъл във Форума!
Единственият вариант да изтриеш e-mail assign-ат към Маркета е Reset. Правилно си прочел, че се губят всички инсталирани допълнително програми, но пък можеш да направиш backup и тогава Reset.
Аз лично, ако си взема някой ден телфон втора ръка - първото нещо което бих направил е Reset (получаваш телефон почти като от оператор). (От друга страна едва ли ще си взема втора ръка Lol )

А браво, ти вече си reset-нал. Wink

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#63

Еми да знаех щях да направя Бекъп ама прибързах Smile))
Цитирай
#64

Дори след Factory Reset не се оправя!!!

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай
#65

zv3rA написа:Дори след Factory Reset не се оправя!!!

az sashto reset-nah telefona i Marketa pak ne raboti, ne moga da svaliam. Please help me guys, thanks in advance!
Цитирай
#66

Снощи си сложих нов ром (jm8) и откакто съм с него не мога да дърпам от маркета (download unsuccessful). Дадох фактори ресет, изтрих всички кешове, ъпдейтвах маркета, махах батерии.. всичко каквото видях.С оригиналния ром дето бях нямах проблеми и приятелите ми и те нямат. Еми не мога да го оправя.. някой да знае нещо ?? ..

EDIT: сега сложих този ром https://www.androidbg.com/forum/topic646...-mtel.html и маркета се оправи.

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#67

Повечето ROM-ове имат допълнителни патчове за Маркета. Виж дали и за твоят няма някой.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#68

google9300 написа:оправи се след "soft resset" и през 3g мн мн мн ама мн мерси


и при мен проблемът е същият,но не разбрах какво е "soft resset" Big Grin Confusedtupid: Confusedtupid:
Цитирай
#69

софт ресет = фабрични настройки

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
#70

Не знам ама от Маркета когато дърпам дадено приложение и си пише фрее Но опс се оказва ,че иска сериен номер Smile)))
Цитирай
#71

Здравейте, като реша да тегля нещо от андроид маркета се сваля, но след това не започва да се инсталира.. Помощ



:capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation:


телефона ми е самсунг галакси i7500 със 2.2.1 версия

HTC ONE M8x 
Цитирай
#72

Стандартна процедура - трий кеша първо.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
#73

Здравейте,това ми е първото съобщение тук,подвизавам се по разни форуми и са ми известни правилата,но всеки си има свои собствени,надявам се с този въпрос не нарушавам поне 20 точки от правилата.Сега на въпроса,купих си HD2 с инсталиран андроид 2.3.2 на него.Има някои неща инсталлнати,но андро маркета ми е с пощата на този който е инсталирал дроида.Въпроса ми е,като се върна към заводските настройки,ще имам ли пак същите приложения инсталирани или ще трябва на ново да ги инсталирам и изобщо ще ги има ли там ? Извинявам се ако питам нещо елементарно, но от нокиа на андроид... не е лесно.Отделно,че не мога да инсталирам нищо на картата и умирам от яд,но това в друга тема.Предлагам,ако някой може да ми обясни или на скайп или тука на лс,да не товарим темата.

HTC HD2 Android 2.3.2
Цитирай
#74

feikot написа:Здравейте,това ми е първото съобщение тук,подвизавам се по разни форуми и са ми известни правилата,но всеки си има свои собствени,надявам се с този въпрос не нарушавам поне 20 точки от правилата.Сега на въпроса,купих си HD2 с инсталиран андроид 2.3.2 на него.Има някои неща инсталлнати,но андро маркета ми е с пощата на този който е инсталирал дроида.Въпроса ми е,като се върна към заводските настройки,ще имам ли пак същите приложения инсталирани или ще трябва на ново да ги инсталирам и изобщо ще ги има ли там ? Извинявам се ако питам нещо елементарно, но от нокиа на андроид... не е лесно.Отделно,че не мога да инсталирам нищо на картата и умирам от яд,но това в друга тема.Предлагам,ако някой може да ми обясни или на скайп или тука на лс,да не товарим темата.
Здравей, при връщане на заводските настройки, ще се наложи всичко, което си инсталирал допълнително да си го набавиш на ново. Има варианти на бакъп на програмите. Примерно с Titanium Backup, или подобна програма. Във форума има няколко теми как да си направиш бакъп, потърси ги.
Цитирай
#75

Когато направиш фард ресет (заводски настройки) губиш всичко инсталирано на телефона става като нов от магазина както си е, можеш да направиш бекъп на програмките и после по-лесно да ги възстановиш.
А за инсталиране на картата ти трябваше някаква програмка апп2сд, или нещо такова и самата програма трябва да позволява местене на СД картата.

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)