Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

Имам 46,23мб ползвам wi-fi
даже и тези програми които са в; My Apps; неискат да се инсталират
сега ще потърся; google talk;може да съм го истрил и дали ще мога да го възтановя
Да истрил съм го и незнам как да го върна!!!! Confusedtupid:

Samsung Galaxy Core Duos i8262
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, първо да споделя че съм нов потребител на Андроид и не съм на 100% на ясно как се процедира, но имам доста голям проблем.Апарата е Netbook Surfer 360, не знам дали сте запознати, но по документи е с Андроид 2.2 Froyo.Проблемът е следния, когато дам в менюто на иконата за сваляне на приложения, трябва да ми отвори маркета, до колкото знам.При мен отваря друг сайт който е със по различни приложения, това не е толкова лошо, но когато отворя маркета сам и се логна с гугъл акаунт и се опитам да сваля нещо, ми пише, че с моя акаунт не е свързан Андроид телефон.Акаунта ми не е през Гмейл, но принципно нямам проблем да се логна, проблема е след това.
2.Другият въпрос е следния, свалих флаш плеърм с малко хитрост, водеше се за HTC , но понеже дадения модел е със Андроид 2.2 реших, че са съвместими.Инсталирах го успешно, не ми показа грешки или предупреждения, но когато отворя youtube на пример, още не ми показва клиповете, но не ми и изписва, че ми трябва флаш плеър.Прозореца с видеото е прзен и в средата има една стрелка сочеща на долу.Ако натисна на нея, ме изкарва на десктопа.
Adobe reader функционира без проблемно.

Благодаря предварително
Цитирай

Добре Дошъл във Форума!
1. Коя е тази иконка която отваряш? Маркета е една пазарска чанта Smile И в него задължително си с gmail акаунт
2. изтегли си последният flash player (ще потърся линк по-късно)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Значи регистрирах се в сайта с гмейл, но ми дава същата грешка.Когато проверя софтуера си в таблета, ми изписва Андроид 2.2, но например когато нямах инсталиран флаш ме препрашта в сайта на Адоуб директно за Мак ОС , другия случай, е в университета, за интернета са нужни VPN полици и тн. и автооматично детектва софтуера и те пренасочва, Desire HD го разпознава като Андроид а мен като МАК ОС, и последното за сега, маркета ми е сайт с икона като знака на моята марка а не за Андроид.Знака е стрелка сочеща горе в ляво. http://www.notebookinfo.de/technische-da.../00006161/ това е машината, и просто не знам, май малко се прекарах Big Grin
Цитирай

Как се държи при вас маркета щото тука(Испания) с баща ми сме на два андроида и на двата не сваля нищо..?

Ммм.. оправи се . Запъна от петък насам обаче снощи изгря :whistle:
Цитирай

Благодаря за опитите за помощ до тук.Някой ми беше написал да си синхронизирам апарата с пощата.Опитах но не става и мисля, че проблемът е следният:Иска ми логин и парола, след това ми пише Domain/User на юзър е автоматично, но на домейн не знам трябва ли да напиша някакъв и ако да какъв.След това има парола, която е там и сървър, който е гугъл също настроен.Последната стъпка ми изписва че не може да се свърже със сървъра.А колкото до Флаш проблема, изтеглих уж какъвто трябва, излиза ми една зелена стрелка в средата на прозореца на клипа,но не тръгва.Трябва ли някакви допълнителни настройки да се направят.
Цитирай

G.Dimoff написа:Благодаря за опитите за помощ до тук.Някой ми беше написал да си синхронизирам апарата с пощата.Опитах но не става и мисля, че проблемът е следният:Иска ми логин и парола, след това ми пише Domain/User на юзър е автоматично, но на домейн не знам трябва ли да напиша някакъв и ако да какъв.След това има парола, която е там и сървър, който е гугъл също настроен.Последната стъпка ми изписва че не може да се свърже със сървъра.А колкото до Флаш проблема, изтеглих уж какъвто трябва, излиза ми една зелена стрелка в средата на прозореца на клипа,но не тръгва.Трябва ли някакви допълнителни настройки да се направят.
Да не би да имаш активирано някакво proxy, което да те насочва към някакъв фирмен сайт? Отиди в APN настройките, изтрий Proxy стойностите (остави ги празни) и съхрани. За всеки случай изтрий и кеша на браузера. Ако се наложи рестартирай. Това мисля ще ти реши проблема.

Човек се учи докато е жив, но като спре да се учи не умира...
Цитирай

Проблема е следния, самата ми икона за маркета е различна и си е за фирмен сайт, а такава с обикновения нямам.Проксита не са проблем аз си влизам ръчно в маркета, но там ми казва, че с този акаунт не са свързани андроид устройства, проблема е че не знам как да го свържа.Някой беше написал да си синхронизирам пощата с апарата, но уви не става по причината която споменах по горе.
Цитирай

Ти въвеждал ли си в таблета собствен Google account? Ако не - опитай да го добавиш като нов Google account (Settings->Accounts & sync->Add acounts->Google) и след това изтрий този, който са ти исталирали по подразбиране. След това си пусни синхронизациите и рестартирай.
Ако и това не стане можеш да правиш factory reset (изтриват се всички потребителски приложения, данни и контакти) и да започнеш всичко от начало с твоя Google account.

Човек се учи докато е жив, но като спре да се учи не умира...
Цитирай

Ако проблема не се оправя с изчистване на кеша остава само едно:

Пускате MAGLDR V1.13 -

7: AD Hard Reset
8: AD Recovery

- WIPE DATA/FACTORY RESET

REBOOT - и проблема е решен.
Цитирай

Защо когато се опитвам да влезна в Маркета от телефона си не ми позволява.Въвеждам име и парола и ми дава някаква грешка??? :capitulation:

П.С. Оправих се с проблема.Искало ми е пощата в Gmail Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Типчета с Самсунг галакси с сум с андроид 2.1 еклаир и не мога да си влезна в маркта не мога да си впиша гоогле акаунта кажете какво да направя мерси предварително
Цитирай

1. Телефона е нов или закупуван на старо?
2. Пробвай през Мобилен Интернет
3. Имаш ли място свободно на телефона?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Купих го през септември от мтел пробвах и през wifi и през мобилен интернет не става изписва ми че не може да се свърже
Цитирай

Какво ще ме посаветваш
Цитирай

пощата ми е валидна но не става :mad:
Цитирай

@goshko.borisov, направи си един архив на контактите и програмите ако имаш такива, и го ъпдейтни на 2.2.
След като се зареди новата система, си въведи gmail-а на ново, и всичко ще работи.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай

Не съм много в течение с тези неща и не знам как или с каква програма да го направя
Цитирай

Ами чети в раздела - Samsung Galaxy S.
Все ще се намери колега който да ти помогне ако сам не разбереш, кое-какво-що!

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай

Мерси много
Цитирай

Пробвах абсолютно всичко , трих кеша , датата , махнах ъпдейта и продължава изтеглям успешно едно приложение , а след това второто ми пише Download paused ... Накрая ще напрая един ресет , че ми писна.С desire hd съм.

LG Nexus 5
Цитирай

Аре бе хора някой няма ли да помогне....То явно никой не знае как да оправи този проблем , навсякъде четох .. , тъпи олигофрени са от гоогле !!!!!!!

LG Nexus 5
Цитирай

meanmachine92 написа:Аре бе хора някой няма ли да помогне....То явно никой не знае как да оправи този проблем , навсякъде четох .. , тъпи олигофрени са от гоогле !!!!!!!
Не бе пич. Явно кофти стечение на обстоятелства и случайности. Factory reset и сначале. Sad

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай

Какво значи сначале? А сигурен ли си , че ще се оправи с фактори ресет , щото съм чувал , че не се оправя...Пък не искам напразно да си играя толкова време

LG Nexus 5
Цитирай

Реших да напрая хард ресет , изтеглих 2 приложения успешно (първото с нета на мтел , второто с wi-fi) и на третото естествено отново ми показва Download paused .Направо ще се побъркам :mad:

LG Nexus 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)