Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

Как да спра достъпа на приложението до?

.bmp 2016-05-03 17 34 24.bmp Размер: 299.58 KB  Сваляния: 93

Huh
Цитирай
Аксесоари

От App Ops, там може да влезнеш с програмата Shorcut нещо такова беше

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Имам Моторола Мото G, първа генерация, ъпдейтната до 5,1. От известно време непрекъснато ми излиза съобщение: Unfortunatelly, google play has stopped.
посъветваха ме да изтрия кеша на приложението и да рестартирам, но ефект няма. Моля за съвет как да се справя!
Цитирай

Пробвай с ресет тогава, след като другото не помага.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Ще сменям телефона, моя ще го дам на брат ми - гугъл-акаунта на какъв принцип е - на новия тел мога ли да си карам със стария?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Да, можеш, с трети телефон съм - акаунта си е стария.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Здеавейтее! Smile Smile Досега имах само тлефони лг и ги копувах от БГ и не стм имал проблеми от този тип, но днес се сдобих със Oppo r7 plus и се сблъсках с нещо  . Телефона няма функция за добавяне на гугъл акаунт... Huh Huh Има някакъв странен негов си китайски маркет с приложения ноо всичко вътре е на китайски език. От там изтеглих приложението Play store, но в момента в който го стартирам, стига само до анимацията на отварянето и в същата секунда се връща обратно в хоумскрийна Bu . Изглежда все едно китайците са си сложили няква защита или и аз не знам.. Имате ли някакви идеи какво бихме могли да направим? Благодаря! Smile
Цитирай

Здравейте, вчера си върнах фабричните настройки на смартфона и ми се отвори един голям проблем.След, като си направих първоначалните настройки, реших да вляза в магазина да си изтегля някои нужни приложения, но като отворих магазина получих следната грешка "При извличането на данни от сървъра възникна грешка. [RH-01]'' Четох доста за този проблем опитах се да го отстраня, но за съжаление не се получи....
Опитах някои алтернативи на Google play, като mobogenie, но при второто изтеглено приложение от този магазин, смартфона ми се зарази с вирус.
Смартфона, който използвам е Lenovo A916 с версия на андроид 4.4.2 кит-кат.
Цитирай

(2016-08-24, 16:59:38)bobito999 написа:  Здравейте, вчера си върнах фабричните настройки на смартфона и ми се отвори един голям проблем.След, като си направих първоначалните настройки, реших да вляза в магазина да си изтегля някои нужни приложения, но като отворих магазина получих следната грешка "При извличането на данни от сървъра възникна грешка. [RH-01]'' Четох доста за този проблем опитах се да го отстраня, но за съжаление не се получи....
Опитах някои алтернативи на Google play, като mobogenie, но при второто изтеглено приложение от този магазин, смартфона ми се зарази с вирус.
Смартфона, който използвам е Lenovo A916 с версия на андроид 4.4.2 кит-кат.

Изтегли си отнякъде последния ъпдейт на приложението във вид на apk. файл и си го инсталирай като всички останали приложения.Няма начин да не работи.

The Truth is out there.
Цитирай

Свали си ark файла от 4PDA.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Здравейте, купих си таблет втора употреба Alcatel Pixi 9002Х. Таблета си работи нормално но проблема е че не иска да ме регистрира в Google Play. Възстанових фабричните настройки, първо пробвах със създаване на нов профил, после пробвах да добавя акаунта от съществуващ профил и пак не става. Изписва ми влизането в профила може да отнеме няколко минути ( аз чакам час)и така си и остава. Между другото постоянно изписва и това „услугите за Google Play спря“. Интернета и всички приложения си работят нормално но това, че не мога да създам акаунт направо ме побърква
Цитирай

(2015-05-06, 15:21:18)batmire написа:  Bu    Здравейте,
Поръчах си Asus Zenfone 2 ZE 551 ML но е CN версия, нямаше въобще в добавяне на профилите Гугъл и маркета не работи. сега виждам в профилите Гугъл но немога да си заредя акаунта и от там контакти,приложения , снимки и т н . опитвах някой от преложенията чрез СД картата успях да ги кача но платените не ми позволява. Пълна каша . Някои може ли да ми каже как да се и оправя? Благодаря
Оправи ли го това с акаунта, аз също имам ново Леново и изобщо го нямам в опциите акаунта на Гугъл, баси драмата...
Цитирай

Здравейте, от вчера съм с нов телефон и когато се опитам да вляза в google play ме препраща директно на "потвърдете вашата парола", имам профил и когато се опитам да вляза чрез gmail пак не става, опитах и от ръчно въвеждане с мейл в yahoo, но отново без успех. Някакви ией какъв може да е проблема?
Цитирай

Да не ти стои акаунта още на стария телефон , ако е така - излез от него и пробвай пак на новия.
Цитирай

Това няма нищо общо,влизал съм от друг телефон без да излизам от стария и няма никакъв проблем,само на имейла ми идва съобщение,че има ново влизане в акаунта от друг телефон!
Цитирай

(2015-11-25, 09:41:20)Blane написа:  Оправих проблема! От Lucky patcher дадох да премахне Licence на Google Play, рестартирах, uninstall Google play, след това го инсталирах отново и се оправи. Сега работи, което е странно, понеже това го пробвах не веднъж, но може би с различна последователност. Надявам се да съм помогнал...

Smile

А при мен Google Play Store не позволява да инсталирам нищо! Така че и този Lucky patcher не помага!
Цитирай

"giimi* пробвай с reset до фабричнии настройкки.
Цитирай

Здравейте имам на телефона приложението My Scans ( https://play.google.com/store/apps/detai...sys.myscan ) което до днес работеше идеално, но сега не ми позволява да шервам сканираното по никъв начин а ми дава  Upgrade to PRO за 3,99 лв.  със часовник от 24 часа да се възполвам от офертата. Когато кликта за ъбдейтване от Google Play ми дава "ГРЕШКА - Заявеният от  вас артикул не е на налице за покупка. А там цената му е  9.39 лв.

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай

Здравейте приятели .Имам странен проблем.... купих на жената HTC ONE M 7....нов. Пускам тел. избирам език....всичко там връзвам към безжична мрежа и ....немога да вляза в андроид маркета и гугъл профила......пиша си мейла ,паролара и ми изписва "за съжаление гугъл плей спря да работи"...,ресет и пак същото . Моля за съвет и помощ.Благодаря предварително ...
Цитирай

Здравейте и весела Коледа.
Вероятно въпросът ми е елементарен,но не мога да се сетя и да го реша:
На мобилни данни се опитвам да изтегля приложение от Google Play,но след известно време ми изписва,че Google Play се нуждае от активиране на заден план.Та,как да го активирам на заден план?На Wifi всичко е наред.

п.п разрешил съм на Google Play мобилни данни а  в мрежовите приложения ми го няма за да го защитя/ако от там се прави това,за което питам/

Предварително Ви благодаря за отговора.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Проблема е решен.Оказа се,че съм спрял фоновите данни на мениджъра на изтегляния.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Здравейте! Извинявам се, ако въпроса ми не е за тази тема, но не намерих по-подходяща. А не исках да правя нова тема.
Ще се радвам ако някой може да ми помогне. Ще се опитам да обясня до колкото мога.

Днес направих нулиране до фабричните данни. Преди това си архивирах данните на устройството на SD картата. След като направих нулирането и си възстанових данните си изтеглих Facebook и Messenger. Но забелязах, че са стара версия ( facebook - 46.0.0.26.153 , messenger - 33.0.0.31.250 ) и не ми дава актуализация, за да изтегля последна версия.

Въпроса ми е каква може да е причината? И дали ще получа актуализация? Какво мога да направя? Huh
Дали ако пак върна фабричните данни ще се оправи, ако е станала някаква грешка. Защото до сега не съм имала такъв проблем..


За сега си реших проблема като използвах apk файлове, но не знам дали така ще ми даде актуализация в google play ..
Цитирай

Здравейте.Вчера си възтанових фабричните настройки на телефона Samsung galaxy s5.Опитах се да си направя или да вляза гуугъл профила си,но ми изписва"не можах да вляза в профила си.Възникна проблем при комуникацията със сървърите на гуугъл.Опитайте отново по късно.Възтанових настройките още два пъти,но все същото ми изписва.Днес продължих да се опитвам да вляза да направя профил,но все същото.Пробвах и през моб.интернет и през Wi-Fi,но без резултат.Моля за помощ.Благодаря предварително.
Цитирай

пробвай да не се логваш при началните настройки, а чак след това като влезеш вече в менюто. и провери работи ли интернета като хората
Цитирай

Значи при началните настройки не ми иска да се логне.Опитва се да свърже с нещо,но май не е гуугъл профила.Изписва ми че времето за връзка е твърде дълго и да го прескоча,иначе се свързва с Wi-Fi.А после изобщо не ми дава да си вписвам данни,или да си направя нов акаунт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)