Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

(2017-09-03, 13:20:14)gelermo написа:  Пробвай с това,при мен стартира нормално
https://m.sendspace.com/file/wtl1np

При мен се инсталира и стартира но после иска да се актуализира и не тръгва. Как да го излекувам?

huawei p30 pro
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,имам един много странен проблем.....с гугъл хром!На ксиаоми ми 8 и хуавей медиапад м5 лайт не ми излиза новия ъпдейт за верия 74 на хрома!Пробвах какво ли не,изчистване на данни на плей стора и на хрома но никакъв ефект.Интересното е че на Леново А12 го има?!?
Някой ако има някаква идея защо се получава така ще съм му благодарен.

Samsung Z Fold 3
Цитирай

@linkinpark79, пробвай с ръчна инсталация на ark файла оттук - цък

 
Цитирай

(2019-05-01, 17:11:16)linkinpark79 написа:  Здравейте,имам един много странен проблем.....с гугъл хром!На ксиаоми ми 8 и хуавей медиапад м5 лайт не ми излиза новия ъпдейт за верия 74 на хрома!Пробвах какво ли не,изчистване на данни на плей стора и на хрома но никакъв ефект.Интересното е че на Леново А12 го има?!?
Някой ако има някаква идея защо се получава така ще съм му благодарен.
Не се притеснявай. Сам ще се актуализира по някое време.
Цитирай

Пробвах и трите версии ама не иска и не иска......

Samsung Z Fold 3
Цитирай

Не иска да се инсталира последната версия на хрома ли?

 
Цитирай

Да,и не ми се появява като ъпдейт.....

Samsung Z Fold 3
Цитирай

Разрешение за инсталиране от неизвестни източници чекнато ли е?

 
Цитирай

Разбира се!

Samsung Z Fold 3
Цитирай

Рестартирай устройството си и опитай пак.

 
Цитирай

Е,колко пъти...и от различен интернет съм пробвал....Smile

Samsung Z Fold 3
Цитирай

Опитай с изключване на хрома чрез Google Play и пускането му пак.

 
Цитирай

Здравейте, от днес се появи, тази грешка на плей стора и няма оправяне. 
Деиснталирах, трих кеш и дата, рестартирах и нищо. 
Телефона е Huawei p20 pro



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Излез от Google Account-a, Рестартирай и влез отново в акаунта.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • mom4ev
Цитирай

Благодаря, даже не се наложи да излизам, влязох във профилите и видях че има 2 гоогле акаунта, просто изтрих единия! Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Имам телефон Lenovo A1000,от скоро имам проблем-не мога да вляза в приложение Настройки и в Гугъл плей?Приложенията не се зареждат.
Цитирай

Опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
Thumbs Up 

(2019-06-09, 14:51:06)Юлия написа:  Имам телефон Lenovo A1000,от скоро имам проблем-не мога да вляза в приложение Настройки и в Гугъл плей?Приложенията не се зареждат.
Най-добре с ресет, чрез връщане на фабричните настройки.
Цитирай

Здравейте.Цъкам от време на време една онлаин игра на телефона.На няколко пъти съм правил символични покупки на злато в играта за по 1.80 лв.Онзи ден племенника ми си играеше с телефона ,отворил е играта и е успял да купи ресурси за 200 лева.Какви са ми възможностите да си възстановя парите или ще пия една студена вода.Ресурсите си стоят непокътнати в акаунта ми.Писах на подръжката на играта ,че е станала грешка да си вземат ресурсите и да ми възстановят парите но нямам отговор.Пробвах и през Гугъл плей но ми отговориха , че не могат да ми възстановят сумата тъй като не отговаряло на техните правила-каквото и да означава това.Моля за съвети какво мога да предприема.
Благодаря ви.
Цитирай

https://support.google.com/googleplay/an...07829&rd=1

Тук можеш да разбереш какви са ти опциите.
Цитирай

Това го видях още преди да пиша тук.Както споделих и в предния си пост от подръжката на играта нямам отговор , а и се съмнявам ,че ще се съгласят да си вземат ресурсите и да ми върнат парите щом вече са ме " прецакали" да ги купя. От Гугъл плей ми отказаха по непонятни за мен пречини.До този момент не съм искал възстановяване на средства за направена покупка нито към тази игра ,нито пък към което и да е друго приложение или продукт предлаган от Гугъл плей.
С това ми се изчерпват възможностите така ли да разбирам?
Цитирай

Единственото което мога да те посъветвам е да си активираш защитата за да иска удостоверяване преди покупка.
Цитирай

Vi70 благодаря за съвета.Това го направих още онзи ден след като се случи това. Но както се казва след дъжд качулка.Тя мизерията е вече налице и съм с 200 лева вътре.Ако някой има някакви други предложения ще съм благодарен да сподели.
Цитирай

Все някой колега е имал взимане даване с тях, и може да предложат решение. Случката е неприятна, а и парите не са малко. Надявам се да стигнеш до благоприятно решение.
Цитирай

То вече свършило, но никога не си давай телефона на когото и да е! Аз моя не го давам поради простата причина, че там ми е интернет банкирането/иначе игри не играя/, не пипам и чужди телефони. Единствено съм молил колеги да се обадя по телефона, поради забравяне на моя в къщи. Четейки постнатия линк на гугъл плей - нямаш шанс при тях. Единствено при съпорта на играта! Чувал съм от моя син, че злато може да се продаде, ама за коя игра и за какво точно става дума - не знам. Във "въпроси и отговори" към играта, пише ли нещо?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)