Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

ако кликнеш на Google Play след като вече свършат началните настройки, какво ти излиза?
Цитирай
Аксесоари

Помагайте моля! Ако някъде другаде сте го дискутирали моля дайте линк.
Става въпрос, че по никакъв начин не мога да накарам Плей стора да тегли през мрежата на оператора(включени данни). Изчаква WIFI.
Телефона(те ) са ЛЕЕКО МАКС2 и ЛЕЕКО ПРО3.
Нищо не мога да направя. Менютата са по различни от на Шиоми. В нета има повече подробности именно за тях и нищио за ЛЕЕКО.
Цитирай

(2017-04-10, 07:56:50)dwd написа:  Става въпрос, че по никакъв начин не мога да накарам Плей стора да тегли през мрежата на оператора(включени данни). Изчаква WIFI.

Ако си изчерпал MB-тите на бърза скорост няма да можеш дори да отвориш Play Store.
За да чака Wi-Fi значи приложението, което теглиш има голям кеш за теглене и ограничението мисля, че беше от 50MB нагоре да е само през Wi-Fi.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

(2017-04-10, 08:07:23)centur написа:  Ако си изчерпал MB-тите на бърза скорост няма да можеш дори да отвориш Play Store...
Това го чувам за първи път. Приложението при мен се зарежда без проблем и при липса на бърза скорост също.

 
Цитирай

(2017-04-10, 08:14:45)NoMaD написа:  Това го чувам за първи път. Приложението при мен се зарежда без проблем и при липса на бърза скорост също.

Зависи на колко са те ограничили, ако е на 128 Kbps може да се отваря, но на 64 Kbps едвам зарежда и често не се отваря (поне преди така беше).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

4G. Нищо не е изчерпано. Има рестрикция, която не мога да преодолея.

https://www.google.bg/#q=how+to+change+w...y&spf=1086

И др. го имат този проблем....
Аз обаче не мога да го реша на ЛеЕКО-то

В плей стора в опцията ауто-ъпдейт апс имам чекнато-"Auto-update apps any time. Data changes may apply"
По никакъв начин не тръгва да тегли през мрежата на операторите при включени данни. Чака WiFi. Когато са големи файловете ми казва че е хубаво да е през WIFI.
Az maham tazi otmetka I slagam na Proceed..и пак пише Waiting for WIFI.
Някъде другаде трябва да барна...
Цитирай

(2017-04-10, 07:56:50)dwd написа:  ......
Става въпрос, че по никакъв начин не мога да накарам Плей стора да тегли през мрежата на оператора(включени данни). ....

Мисля,че ако включиш фоновите данни на ,,мениджър на изтегленията,,ще стане.Пробвай.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Проблем с Google Play и Sense Home при HTC
Здравейте,

След системна актуализация на приложенията на HTC Desire 820 , постоянно ми излиза съобщение, че Услуги за Google Play и Home Sense са спрели да работят, съответно не ми дава по никакъв начин да си вляза в началния екран на телефона, или в приложенията. Съобщенията ми изскачат едно след друго на всеки 2 секунди. През настройките ,и с хиляда зора, успях да изчистя кеша на Услуги за Google Play, но не помогна, имам и достатъчно памет в телефона, така че и това не би трябвало да е.Моля за помощ. Благодаря предварително!
Цитирай

Привет с коя ос ви е HTC то?Преди години имах същия проблем на един Estar X35 с 4.4.2 ос.Проблема се оправи като върнах фабричните настроики на телефона.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Колеги, сигурен съм, че вече е дискутирано, но ми трябва спешно и не мога да намеря темата. Става въпрос за приложения които не мога да инсталирам поради регионално ограничение? Моля за съдействие

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Здравейте , купих си тв бокс но се оказа , че има предваритлено инсталиран Гугъл плей тв , който не позволява да изтегля някои приложения. Може ли да ми дадете линк към Google Play Service  , за да го инсталирам?

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай

Напиши си модела на Android Box-а

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

v88 plus   , ram 2gb, rom 8gb, версия Android 6.0.1

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай

Scishion V88  Android 6.0.1

Тук виж колега ... >> https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry61086327

Трябва да рутнеш, ако все още не си ... и не забравяй да излезеш от акаунта и да изчистиш данните на Google Play services преди рестарта и след като си подменил файловете Smile


Прикачени файлове
.rar new_permitions.rar Размер: 16.86 KB  Сваляния: 2

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте. Имам проблем с Google play store Свалям приложения но когато опитам да ги деинсталирам телефона се рестартира  а приложенито си остава
Цитирай

След актуализация на телефона Allview v1 viper E и рестарт не се актуализира Google play и някой приложения всички не могат да се изтеглят и телефона не работи както трябва. Гледах клипчета в нета да се запозная с проблема, но нищо не се получава. За последно го преинсталирах и пак е същото. Ще може ли някой да помогне. Предварително благодаря.
Цитирай

Здравейте, как мога да инсталира едно и също приложение два пъти. Става въпрос за ибей. Имам два профила и искам и за двата да получавам нотификации, съответно трябва да имам приложението два пъти. Благодаря предварително на отзовалите се.
Цитирай

Не разбрах, за едно устройство ли става дума?

 
Цитирай

(2017-06-20, 22:57:18)NoMaD написа:  Не разбрах, за едно устройство ли става дума?

Да, за едно. На един телефон да имам две приложения ибей, които да са свързани с двата ми профила и съответно да получавам нотификации и за двата профила.
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai....appcloner
Вършеше работа за Скайп преди,сега незнам.
В Гугъл Плей има доста подобни приложения.

https://play.google.com/store/apps/detai...space.lite

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

(2017-06-21, 21:38:31)gelermo написа:  https://play.google.com/store/apps/detai....appcloner
Вършеше работа за Скайп преди,сега незнам.
В Гугъл Плей има доста подобни приложения.

https://play.google.com/store/apps/detai...space.lite

Какво да кажа освен едно огромно благодаряSmile ПроработиSmile Благодаря от все сърце!!
Цитирай

Ами кажи с кое приложение проработи!

Huh
Цитирай

@xenonic ползвал съм paralel space преди време и вършеше работа както за игри така и за други приложения.Предполагам,че колежката с него е успяла.Но бараше батерията малко ама сега може да са го оправили и да не точи както преди.Пробвай
Цитирай

Здравейте! От вчера чета за начини да си реша проблема, но не намерих. Телефонът е Lenovo A7000 с андроид 6.0. До вчера нямах проблем с теглене от Гугъл плей. Но вече не мога да изтегля нищо. Не мога и да актуализирам стари приложения. Започва да тегли и след минута-две се появява съобщение, че изтеглянето/обновяването е невъзможно, код на грешката 495. През уайфай не ще, през мобилни-също. Изтрих кеша и актуализациите на услугите за гугъл плей и гугъл плей магазин, изтрих профила в гугъл, рестартирах, въведох профила, пак не става. Единственото нещо което съм правила в промеждутъка когато теглеше без проблем и вчера е актуализация на системата. По принцип не бърникам из телефона, защото не разбирам твърде. Някакви насоки да ми дадете как да се справя? Благодаря.
Цитирай

Здравейте, преди няколко часа зададох въпрос, който още чака одобрение. Явно проблемът е бил в Гугъл плей, защото в един момент при поредната проба ъпдейтнах и изтеглих всичко, което исках. Ако прецените изобщо не публикувайте въпроса ми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)