Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

Незнам дали пиша на правилното място заради което се изинявам предварително.
Здравейте.Вчера като реших да влезна андроид маркет ми каза ,че трябва да приема общите условия а не влизам за първи път и с нов акаунт или телефон,телефона си се ползва с този акаунт от поне 5 месеца.Аз ги приех защото при отказ ме изхвърля от магазина.И ми се появи меню мигновени приложения.Във което мигновените приложения ми са активни.Дава ми да ги де активирам или да ги де активирам.Имам и друго устройство което ползва този акаунт,но там тези мигновени приложения в менюто ги няма говоря за менюто гугъл във самия телефона.И двата апарата са с една и съща версия на андроид 7.0. и на маркета. Бихте ли ми обяснили какви са тези приложения и да активирам или деактивирам тази опция.
Цитирай
Аксесоари

Я постни един екран - при мене няма такива - имам 3 устройства. Да не е някое приложение с реклами ?
Цитирай

Ето това ми показва.      
Цитирай

Ами откажи го
Цитирай

Здравейте, момчета,

имам следния проблем. Искам да инсталирам едно приложение за мирър на телефона - Android Auto, но България е рестриктната територия. Можете ли да ми помогнете как да заобиколя тези защити на гугъл. Смених си адреса на английски и пуснах випиен, както прочетох в някои форуми, но пак не ми я открива в гугъл плей. Ето това е приложението - https://play.google.com/store/apps/detai...n.gearhead

Адски ми е важно и ще съм много благодарен, ако ми дадете инфо
Цитирай

Има програми в Google Play които имитират, че не си в България...
Цитирай

@person, да, предложи ни такива за тест.

 
Цитирай

Примерно 'CyberGhost VPN'
П.П.- Виж тогава тази: 'Surface Secure Android VPN'
Цитирай

(2017-09-02, 21:26:40)person написа:  Примерно 'CyberGhost VPN'
Примерно при мен прави връзка само със сървърите на територията на България, а с чуждите извън - не.

 
Цитирай

(2017-08-14, 07:46:17)BisVal написа:  Ами откажи го

И защо да го отказва : https://play.google.com/intl/bg/about/ot...tant-apps/
Цитирай

Не става с випиен програми. Като сърчна android auto и пак не ми излиза. Вързвам се немски сървър и английски през Cybeg Ghost. Явно има още нещо, което пропускам.

Тегля приложението от APKmirror и накрая ми излиза ето това съобщение след успешната инсталация - [Изображение: 21291182_10211904063210053_1192052833_n....e=59AE385E]
Цитирай

Пробвай с това,при мен стартира нормално
https://m.sendspace.com/file/wtl1np

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Телефонът е РедМи4 Прайм, 3/32.
Вече повече от месец непрекъснато преди, по време, след избиране и разговор се появява съобщение "За съжаление Google Play Магазин спря да работи"
Направих всичко, за което се сетих - проверих за актуализация на софтуера, актуализирах системните приложения, изчистих данни и кеш от Гугъл Плей, спрях му нотификациите - никакъв ефект. Във вас ми е надеждата!!! Моля за съвети!
Цитирай

И при мен се получи същото с LeTv X520 съм.
Цитирай

Ico 3, решихте ли проблема?
Цитирай

Здравейте,
от известно време не мога да обновявам или свалям приложения.
Давам линк към постове от другата тема за Google Play и Facebook, във връзка с този проблем.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...00&page=13 - темата на Google Play от пост № 319 натам е писано по темата.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1464438 - темата на Facebook пост № 507

Това, което направих до момента:
Деинсталирах актуализациите на Google Play, изтрих неколкократно кеша на приложението, но все още не мога да инсталирам приложения. При последните няколко опита стига някъде до 91 % на което и да е приложение и до там.
Дайте съвет как да процедирам.
Единственото, което не съм направила е да изтрия данните на приложението и фабрични настройки на самия телефон.
Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

изтрий данните и на Google Play
Цитирай

(2018-04-01, 15:31:16)yo_asakura написа:  изтрий данните и на Google Play

Изчистих данните на Google Play магазин. Няма промяна. Трябва ли да изчистя и данни на Услугите на Google?

Сега се сетих, че пробвах да ъпдейтна някои приложения през Galaxy Apps и от там също не успях.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

(2018-04-01, 15:38:13)NaniG написа:  Ще ми изченат ли приложенията или ще се запазят?
До сега не ми се е налагало да ги трия и затова питам.

Сега се сетих, че пробвах да ъпдейтна някои приложения през Galaxy Apps и от там също не успях.
Не, приложенията ще си останат инсталирани.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2018-04-01, 15:53:15)iNfRaSoNiC написа:  Не, приложенията ще си останат инсталирани.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Да, аз вече си коригирах мнението.
Благодаря.
Не знам вече какво да правя.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

(2018-04-01, 15:58:23)NaniG написа:  Да, аз вече си коригирах мнението.
Благодаря.
Не знам вече какво да правя.
Hard reset е моят съвет.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2018-04-01, 16:00:44)iNfRaSoNiC написа:  Hard reset е моят съвет.

Sent from my Samsung Galaxy Note 8 using Tapatalk
Добре, обаче при такива настройки какво ще ми се загуби ?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

(2018-04-01, 16:03:27)NaniG написа:  Добре, обаче при такива настройки какво ще ми се загуби ?

Всичко се губи от HARD RESET-a, освен данните в SD картата. Приложенията обаче си заминават.
Вижте точно как се прави за вашия модел телефон, ако не пишете какъв е и ще ви кажа.

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2018-04-01, 16:09:34)iNfRaSoNiC написа:  Всичко се губи от HARD RESET-a, освен данните в SD картата. Приложенията обаче си заминават.
Вижте точно как се прави за вашия модел телефон, ако не пишете какъв е и ще ви кажа.

Модела е Galaxy S6 от подписа. Затова не съм го писала допълнително.

Може и на лични, за да не се получава спам в тази тема.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Здравейте, колеги :Smile преди време можеше чрез PC, като влезеш в Google play да деинсталираш приложения, а сега не може.... Проблема ми е, че искам отдалечен достъп до мое устройство на което да премахна приложения, да почистя памет. Опитах с TeamViewer, но Моторола G3 2015 не поддържа споделяне на екран..... 

Всичко това ми е нужно, защото устройството се побърква според мен и не му стига RAM, това води до спиране на Viber - иконата става сива /не активна/ и когато натиснеш върху иконата изписва, че това приложение не е активно. Преинсталирах го, но сега пък започна да прави същия проблем с иконата 
"Телефон". Всичко се оправя след рестарт, което за мен е липса на оперативна памет.

S20FE SD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)