Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за Google Play

мнение 1 676 от adi71

Здравейте! От вчера чета за начини да си реша проблема, но не намерих. Телефонът е Lenovo A7000 с андроид 6.0. До вчера нямах проблем с теглене от Гугъл плей. Но вече не мога да изтегля нищо. Не мога и да актуализирам стари приложения. Започва да тегли и след минута-две се появява съобщение, че изтеглянето/обновяването е невъзможно, код на грешката 495. През уайфай не ще, през мобилни-също. Изтрих кеша и актуализациите на услугите за гугъл плей и гугъл плей магазин, изтрих профила в гугъл, рестартирах, въведох профила, пак не става. Единственото нещо което съм правила в промеждутъка когато теглеше без проблем и вчера е актуализация на системата. По принцип не бърникам из телефона, защото не разбирам твърде. Някакви насоки да ми дадете как да се справя? Благодаря.
Цитирай

мнение 1 677 от adi71

Здравейте, преди няколко часа зададох въпрос, който още чака одобрение. Явно проблемът е бил в Гугъл плей, защото в един момент при поредната проба ъпдейтнах и изтеглих всичко, което исках. Ако прецените изобщо не публикувайте въпроса ми.
Цитирай

мнение 1 678 от i770514

Незнам дали пиша на правилното място заради което се изинявам предварително.
Здравейте.Вчера като реших да влезна андроид маркет ми каза ,че трябва да приема общите условия а не влизам за първи път и с нов акаунт или телефон,телефона си се ползва с този акаунт от поне 5 месеца.Аз ги приех защото при отказ ме изхвърля от магазина.И ми се появи меню мигновени приложения.Във което мигновените приложения ми са активни.Дава ми да ги де активирам или да ги де активирам.Имам и друго устройство което ползва този акаунт,но там тези мигновени приложения в менюто ги няма говоря за менюто гугъл във самия телефона.И двата апарата са с една и съща версия на андроид 7.0. и на маркета. Бихте ли ми обяснили какви са тези приложения и да активирам или деактивирам тази опция.
Цитирай

мнение 1 679 от BisVal

Я постни един екран - при мене няма такива - имам 3 устройства. Да не е някое приложение с реклами ?
Цитирай

мнение 1 680 от i770514

Ето това ми показва.      
Цитирай

мнение 1 681 от BisVal

Ами откажи го
Цитирай

мнение 1 682 от milenski777

Здравейте, момчета,

имам следния проблем. Искам да инсталирам едно приложение за мирър на телефона - Android Auto, но България е рестриктната територия. Можете ли да ми помогнете как да заобиколя тези защити на гугъл. Смених си адреса на английски и пуснах випиен, както прочетох в някои форуми, но пак не ми я открива в гугъл плей. Ето това е приложението - https://play.google.com/store/apps/detai...n.gearhead

Адски ми е важно и ще съм много благодарен, ако ми дадете инфо
Цитирай

мнение 1 683 от person

Има програми в Google Play които имитират, че не си в България...
Цитирай

мнение 1 684 от NoMaD

@person, да, предложи ни такива за тест.
 «Quod licet Iovi (Jovi), non licet bovi»
Цитирай

мнение 1 685 от person

Примерно 'CyberGhost VPN'
П.П.- Виж тогава тази: 'Surface Secure Android VPN'
Цитирай

мнение 1 686 от NoMaD

(02 Sep 2017, 22:26:40)person написа: Примерно 'CyberGhost VPN'
Примерно при мен прави връзка само със сървърите на територията на България, а с чуждите извън - не.
 «Quod licet Iovi (Jovi), non licet bovi»
Цитирай

мнение 1 687 от anatol06

(14 Aug 2017, 08:46:17)BisVal написа: Ами откажи го

И защо да го отказва : https://play.google.com/intl/bg/about/ot...tant-apps/
 Фен на себе си

Цитирай

мнение 1 688 от milenski777

Не става с випиен програми. Като сърчна android auto и пак не ми излиза. Вързвам се немски сървър и английски през Cybeg Ghost. Явно има още нещо, което пропускам.

Тегля приложението от APKmirror и накрая ми излиза ето това съобщение след успешната инсталация - [Изображение: 21291182_10211904063210053_1192052833_n....e=59AE385E]
Цитирай

мнение 1 689 от gelermo

Пробвай с това,при мен стартира нормално
https://m.sendspace.com/file/wtl1np
DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD