Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M2 Note

Здравейте, моля да ми кажете дали и двете карти на телефона са активни едновременно, можете ли да наберете едната карта от другата? Харесал съм телефона, но не искам докато говоря по едната карта на другата да дава, че няма връзка.
Благодаря предварително за отговорите!
Аксесоари

Не, не може. Почти всички са така.

(2015-11-06, 14:46:36)tcudimanova написа:  Здравейте, имам затруднения с root—ването на телефона (Flame 4.5.4A). Дава ми, че е руутнат, но в действителност не е. От няколко дни си комуникирам с китаеца, от който е купен и той вече не знае какви предложения да ми даде. Бях писала по—рано за проблема с flame акаунта—оказа се, че те са го рутнали преди да го изпратят насам(първоначално всичко беше ок с телефона, но ми дойде ъпдейт, който ме върна в първи клас—телефона забива, екрана само пресветка...). Попитах китайчето дали да не върна заводските настройки, но категорично каза "не".  Не знам какво друго да пробвам...

И що не? Аз точно това бих направил. Между другото, моя имаше същия проблем. Получих гo с 4.5.2u, направих си акаунт и рутнах. Оказа се, че нещо се бъгва и руута не работи. Флашнах 4.5.4u и всички се оправи. После флашнах 4.5.4А, а след това и 4.5.4I, но друга е друга тема...

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP

(2015-11-06, 21:11:51)kyosev написа:  Не, не може. Почти всички са така.


И що не? Аз точно това бих направил. Между другото, моя имаше същия проблем. Получих гo с 4.5.2u, направих си акаунт и рутнах. Оказа се, че нещо се бъгва и руута не работи. Флашнах 4.5.4u и всички се оправи. После флашнах 4.5.4А, а след това и 4.5.4I, но друга е друга тема...

не знам и аз. Питам го и не ми отговаря. Притеснявам се да не би нещо да се заключи. Възможно ли е? Мога ли да Ви притеснявам на лични? Досега винаги съм се справяла с всички андроид телефони, които съм имала, но този много ми се дърпа ? 
Да взема да върна заводските настройки пък ще видим какво ще стане
Благодаря ти
P.S. върнах заводските настройки и засега се държи добре

Samsung Galaxy Tab 2 7" Slim Bean 4.2.2
Samsung Galaxy S3

Аз имам едно питанеSmile С 4.5.4I съм и не мога да си сложа работеш уиджет за времето. Като кача някой,без значение кой ми дава че се упдейтва времето и си стои така.Не реагира на нищо и си стои като картинка с надпис актуализация на времето или ъпдейт и така...
Някой оправил ли се е с това нещо ? Че май няма вградена програма за времето.
Благодаря ви и лека вечер.

Заключи програмата която ти е за времето и ще се оправи.

Какво означава да я заключа? Дай малко подробности,че не съм много на ти с тези неща. На ниво любител съм самоSmile

п.п.разбрах ,какво е.в настройте за Сигурност го има. пробвах,но...с едната програма имам частичен успех.но с гизметеото никакъв шанс. Да ми препоръчате хубаво и работещо приложение за времето ?
Благодаря ви и лек денSmile

Animated widgets работи добре, особено като избереш правилния доставчик.

Huawei P30

Аз май жестоко се набутах с тази китайска версия, дано само процесора да си е този, който си е на международната версия и изобщо на оригиналния Meizu Smile Надявам се най-накрая до 5 дни да пристигне, че вече не издържам и да пиша повече

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Нищо не си се набутал! Като хардуер да абсолютно идентични. Единствената разлика е заключения буутлоудер. Затова пък китайския е едни 30-40 долара по-евтин.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP

(2015-11-08, 22:42:23)kyosev написа:  Нищо не си се набутал! Като хардуер да абсолютно идентични. Единствената разлика е заключения буутлоудер. Затова пък китайския е едни 30-40 долара по-евтин.

мисля и се притеснявам за това дали ще мога да направя така, че да си имам редовни ъпдейти а и да си имам бг меню, не ми се иска да бъде едното за другото Smile

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Хайде да ни е честит новия ъпгрейд....довечера инсталвам и ще споделя впечатления :-)[Изображение: 838b56bbfeb28b6e35712598084232ea.jpg]

Обаче проблем - казва ми, че сваления файл update.zip е повреден и има опция за clear data. Дали ще има ефект?, но рискувам да загубя всички данни и текущи настойки ..... Sad

M2 Note

И на мен това ми изписва, а съм си с 4.5.4.I версията ... купен от Али, с U версия минах през А и I и днес ми изписа, че мога да обновя до I ??? А аз съм си с I версията? Трябва ли да обновяваме, какво ще кажете?

п.п. И на мен ми дава, че файла е повреден, макар, че това си е официален ъпдейт ... и си карам с 4.5.4.I от meizufans...

Meizu M2 Note,  Microsoft 535

Колеги, аз днес си сложих този ъпдейт - 4.5.4.1I. Нямах абсолютно никакви проблеми с него. Моя телефон е международната версия "I". Не съм забелязал да ми е изчезнало нещо.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]

Колеги,като минат няколко дни споделете дали си струва да се ъпдейтва. Най вече ме касае,дали има промяна в батерията. Защото сега съм с 4.5.4 I и съм адски доволен. Телефона работи перфектно,батерията доста държи...Да не вземе да са сгафили нещо китайците и ... Smile
Благодаря ви и лека вечер Smile

За тези които не са с интернационалната версия, това е решението за ъпдейт. https://meizufans.eu/forum/topic/2599/gu...nd-meizu/2

Имам телефона от две седмици ползван е със 4.5.4 i, но този процес нещо ми се струва не нормален .При вас как е?
Снимките са от 4.5.4.1 i който инсталирах ръчно снощи понеже не ми излизаше ОТА (телефона е интернационална версия)


Прикачени файлове Миниатюри
       

При мен се инсталира всичко без проблеми през ОТА, обаче ми изчезнаха темите и APP store дето си беше фабрично. Сега тези две апликации ги няма.

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Е то в резюмето на Мейзу си го пишеше. Че махат тези 2 приложения от интернационалната версия. Останалото беше някакви фиксове по wi fi,sms и други такива,които при мен не са се проявявали. Тел.ми се ъпдейтна ОТА без проблем. Бачка си оки,само още не мога да преценя как е батерията. Би трбвало да няма проблем,защото ъпгрейта беше само 28 мб. Днес сутринта го ъпдейтнах. Като минат 2—3 дни пак ще пиша.

Поддържа - аз съм точно така (в единия ми е сим картата, в другия - картата памет).

След отварянето на нов раздел е желателно за всяко нещо да се отваря нова тема (ако няма такава), а не да се пише във една тема. Тази тема ще бъде заключена. Информацията от нея може да бъде подбрана и извадена във важна тема от типа на F.A.Q. Ако някой има желание, може да се заеме или да ми пише на мен или друг Модератор, да подготвим темата.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Дойде ред и аз да питам повече.... - вече телефончето е при мен.

След ъпдейт е вече с последната версия на Флейм А версия, но искам този прословут българси език. Ще мога ли да й сложа I версия без руутване?

Гледах линка от meizufans за това как се слага друга версия на флейма, но заради ограничето в езиците ще се радвам ако някой сподели видео как се прави това нещо, че до колкото разбирам не е шега работа?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Рутва се елементарно през Флайми акаунта. Ако тази процедура толкова те притеснява, по-добре не се захващай. Между другото, някъде в темата съм дал линк към подробно описание как се ъпдейтва към i-версия / на английски е/. Тествано е и работи.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP

Аз имам следния въпрос...как се обединяват контактите

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

@RiseOfTheLycan Щракаш на слушалката, после на ТРИТЕ ТОЧИЦИ най-долу в дясно. След това на НАСТРОЙКИ -> ACCOUNT AND CONTACT MANAGEMENT. Появява се списък с всичките ти профили, включваш тези които ти трябват.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)