Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M2 Note
#26

Потдържа Да
Аксесоари
#27

разгледах обявите в aliekspres и има голяма разлика в цената, на която го продават. Има ли различно вариации, защото искам да си закупя синята версия и не знам на кой продавач да заложа. ако вляза в ибей и там предполагам, че е същото. Някой може ли да ми сподели от кой продавач си струва да се вземе този модел?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















#28

@kstavrev, не забелязах такава - зависи какво се предлага в комплекта с него + начина на доставката. По принцип си търси продавач с висок рейтинг, с много поръчки на въпросното устройство ; не е зле и да прочеш и feedback на тези, които вече са го поръчали.Smile

 
#29

мерси, ще разгледам. И всъщност ще потърся и в ebay - поне го ползват повече хора. 

Относно мнение за телефона все още нямам, но понеже ми се налага да си взема телефон, с конкретни  характеристики от моя страна, то той ми се вижда най-удачен спрямо лимията на моя бюджет и максимум завишени параметри на устройството. Дано не бъркам Angel

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















#30

Телефонът си е идеален за тази цена - вземай смело
#31

@kstavrev, разлика не виждам. И там са от същите складове и доставчици, само дето цената е по-висока.Smile

 
#32

Здравейте,
Аз си го взех вчера от митницата - да се похваля Smile
Поръчах го от алиекспрес. Дойде за месец.
Продавача е FANCY - изпитан!!!

Мъча се да сложа I в момента....стискайте палци

M2 Note
#33

Колко е митото което плати?
#34

@rosenirs, мито няма, но ддс може.Smile

 
#35

Дали е мито или ддс човека се е изръсил. Въпроса е колко е платил за да си направят хората сметката дали си струва крайната цена.
#36

@rosenirs, дали е мито или ддс - не е все едно. 20% към цената на устройството е ддс-то - лесно се смята.Smile

 
#37

Никъде не съм писал, че е все едно. Просто човека не е минал метър и е платил някаква сума за да си получи пратката на митницата. ДДС- то е ясно на всички, че е 20%. Той телефона не е над 200$ , че да плаща мито.
#38

Здравейте,
Молба за помощ: как се отключва bootloader-a на китайска версия U? Kyosev по-горе беше споменал, че е трудно, но как точно става е въпроса????
Благодарности :-) предварително

Да, ДДС е 20% и ми излезе 290 лв. Wink мито над 150EUR се плаща

M2 Note
#39

Моя също го поръчах от Fantacy през aliexpress.com. Стойността на етикета беше 20$ / mp5 player /и мина през митницата без проблеми. Не съм плащал ДДС. За слагане на flyme 4.5.4i нямах никакви проблеми -следвах точно стъпките от линка, който съм постнал по-горе. Работи добре, не забелязвам някакви бъгове.

@imode, не можеш, a и не трябва да отключваш буутлоудера. Именно защото е заключен се ъпдейтва към ver.I по този начин. Ако не си успял да упдейтнеш до вер. 4.5.4i, провери дали си активирал руут или usb debugging, а също инсталирай busybox от Play store, стартирай го и дай инстал.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
#40

@imode ще те помоля да споделиш как е 4.5.4I ,като верися ? Как се държи батерията,как е функционалноста? Аз си чакам моя М2 НОТЕ от ремонт,надявам се скоро да дойде ,а той е с 4.5.1I и не знам ,като дойде дали си заслужава да се ъпдейтне. С моята версия бях доста доволен,държеше се стабилно,нямаше лаг,забивания,рестарти. Всичко беше идеално.
Благодаря ти и лека вечер на всички!
#41

Колеги,някъде из менюто има ли опция за контрол на led  известяването?
С международната версия съм,,ако е от значение....В момента зареждам телефона и не свети,така ли трябва да е ?

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




#42
Wink 

(2015-10-16, 19:30:29)shotokanarai написа:  @imode ще те помоля да споделиш как е 4.5.4I ,като верися ? Как се държи батерията,как е функционалноста? Аз си чакам моя М2 НОТЕ от ремонт,надявам се скоро да дойде ,а той е с 4.5.1I и не знам ,като дойде дали си заслужава да се ъпдейтне. С моята версия бях доста доволен,държеше се стабилно,нямаше лаг,забивания,рестарти. Всичко беше идеално.
Благодаря ти и лека вечер на всички!

Обещавам да споделя мненията си, но още не мога да инсталирам I-то.
мисля, че имам проблем с руута ..... Sad


Прикачени файлове Миниатюри
   

M2 Note
#43

Ако искаш опитай с тази програма - китайците ми я пратиха за едно мейзу - само я инсталваш и ти дава руут права !!!

https://mega.nz/#!u4dzXRaQ!WrNctrFy_6xQX...MGqd8ZKJPg
#44

(2015-10-17, 17:19:33)djokando написа:  Ако искаш опитай с тази програма - китайците ми я пратиха за едно мейзу - само я инсталваш и ти дава руут права !!!

https://mega.nz/#!u4dzXRaQ!WrNctrFy_6xQX...MGqd8ZKJPg

Да така си е. Инсталирах програмката и вече имам руут... и I-версията......10ХХХХ .... скоро впечатления  Visslar

M2 Note
#45

Да, и при мен имаше грижи с руута. С версия 4.5.2u с която пристигна телефона, активирах руут обаче реално той не работеше. Явно китайците слагайки чуждоезикови пакети, бъгват руута. Сега вече съм сигурен след като и ти го потвърди. Аз го оправих като изтеглих и качих версия 4.5.4u.
После пробвах 4.5.4а и накрая се спрях на 4.5.4I, която е най-добрата за мен.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
#46

Има ли официлен ъпдейт,защото като дам актуализация и изписва,че съм с последна версия на софтуера.
А съм с 4.5.2I.
#47

(2015-10-17, 19:29:55)kyosev написа:  Да, и при мен имаше грижи с руута. С версия 4.5.2u с която пристигна телефона, активирах руут обаче реално той не работеше. Явно китайците слагайки чуждоезикови пакети, бъгват руута. Сега вече съм сигурен след като и ти го потвърди. Аз го оправих като изтеглих и качих версия 4.5.4u.
После пробвах 4.5.4а и накрая се спрях на 4.5.4I, която е най-добрата за мен.

И аз бих останал с 4.5.4I и работи много леко, но с нея нямам мобилни данни ........ странно .... идеи ?!?!

M2 Note
#48

@imote, провери за настройки в apn - точка достъп на мобилни данни.

 
#49

(2015-10-13, 19:02:56)kstavrev написа:  разгледах обявите в aliekspres и има голяма разлика в цената, на която го продават. Има ли различно вариации, защото искам да си закупя синята версия и не знам на кой продавач да заложа. ако вляза в ибей и там предполагам, че е същото. Някой може ли да ми сподели от кой продавач си струва да се вземе този модел?

Голямата разлика в цената не е само в това какво е включено в пакета, а и с коя модификация ще е флейма (с "А" или "U")

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
#50

(2015-10-17, 20:25:19)Xpra написа:  Има ли официлен ъпдейт,защото като дам актуализация и изписва,че съм с последна версия на софтуера.
А съм с 4.5.2I.
 и аз бях така но си инсталирах ръчно следващата версия 4.5.3I и когато излезе 4.5.4 се обнови без проблем. Направо си изтегли 4.5.4I и си я инсталирай ръчно.

Xiaomi POCOPHONE F1


Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)