Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M2 Note
#76

По скоро го префлашват китайците преди да го пратят насам
Аксесоари
#77

За което им е нужен активен акаунт??? Както и да е

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
#78

Нужен йм е заради роот правата. Всички ги префлашват с някакъв техен си ром.
#79

Здравейте отновоSmile Значи днес ми върнаха телефоните от ремонт. Не знам до колко е качесвен все още,ще споделя после. Имам отново питане за флайм ос 4.5.4 I ,как е версията? Заслужава ли си да мина от 4.5.1 I на нея или не ? Как е батерията? Има ли на вградения браузър все още нощен режим ?
Въобще всичко което се сетитеSmile
Благодаря и лек ден Smile

п.п. звука е добре засега,няма бръмчене,ще видим как ще е на по слаб обхват.няма следи от интервенции по телефона
оказа се,че са ми го ъпдейтнали в сервиза до 4.5.3 I .но си остава въпросът за 4.5.4 I 
Smile
#80

@shotokanarai Здравей колега, от два дни съм с версия 4.5.4I и на първо време мога да кажа, че се държи добре. Днес ще натоваря телефона максимално да видя батерията и после ще пиша. Да, в градения браузер има нощен режим

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
#81

БлагодарскоSmile
Лека вечер Smile
#82

Виждам че телефона вече се продава и в БГ магазини.Сега е на промоция в ЕМАГ и мисля да го купя.Едно нещо ме спира и то е,че смятам,че софтуера на телефона е бъгав и ще е неподдържан.Все пак ще ползвам този телефон 2 години.Някакви впечетления да споделите.Някакви бъгове каквито и да било?
#83

Вземи си го от друго място, а не оттам, и няма да имаш такива.

 
#84

Ползвам два телефона от септември и съм много доволен.Единия е версия А а другия I. Днес обърнах внимание на вида на процесора чрез CPU-Z и излиза че не е този който го дават в характеристиките при търговците и в официалния им сайт и той е MediaTek MT6753 а моите са MediaTek MT6735. При всички ли е така или съм попаднал на такава партида.

Xiaomi POCOPHONE F1


#85

@shotokanarai Както обещах да кажа за батерията. Вчера батерията беше 78% при включен режим на производителност. При включен wi-fi, gps, разговори с продължителност 2-3 минути, смс-и, чат от 13:30 часа до 22:30 часа батерията падна с 20%. Днес цял ден беше включен wi-fi, gps, разговори с продължителност 2-3 минути, смс-и, чат и игри около 30 минути, батерията вече е на 14%.


@Chani Колега, независимо с каква версия си - A или I процесора трябва да е MediaTek MT6753, ако не е този процесор значи ТЕЛЕФОНА ТИ Е МЕНТЕ

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
#86

@gadjet12  искрени благодарности за отговора. До колкото разбирам доста добре се държи батерията. Твоето мение спрямо предишните версии как е ? Оказа се,че моя в сервиза са го ъпдейтнали до 4.5.3 и като цяло съм доста доволен от версията. Имам още един въпрос. Малко може да ти се стори глупав,но все пак....прозорците как са отбелязани на екрана,на хоум скрина да го кажа. Пак ли с А,хоум,B,C и т.н. или буквите са заменени с точки ?
Благодаря ти отново за отговора и лека вечерSmile

Пак съм аз Smile Значи ъпдейтнах си го преди малко телефона,визуално няма разлика с 4.5.3 I . Като поработя ден два с него ще споделя впечатления.
Благодаря на всички за вниманието и до скороSmile
Лек денSmile
#87

(2015-10-28, 21:47:00)gadjet12 написа:  @Chani Колега, независимо с каква версия си - A или I процесора трябва да е MediaTek MT6753, ако не е този процесор значи ТЕЛЕФОНА ТИ Е МЕНТЕ

Да предположим че е менте . Би ли сложил една снимка на екрана на твоя Meizu от GPU-Z за да видя че процесора е 6753 и да си търся правата от китаеца.

Xiaomi POCOPHONE F1


#88

@shotokanarai Колега телефона го ползвам от 3 дни. Като го получих беше с 4.5.3I не мога да кажа дали е добра или лоша тъй като нямам наблюдения. Още в същия ден като го взех го ъпдейтнах. Но една приятелка ползва телефона с 4.5.3I и каза, че всичко е ОК и няма забележки. Да, пак са с букви означени - А,В и т.н.

@Chani Добре колега ще кача още днес снимки само да го изтегля.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
#89

@gadjet12 благодаря за вниманието Smile Аз го ъпдейтнах вече и като цяло съм доволен. Доста стабилно си върви,батерията добре се държиSmile
Лека вечер Smile
#90

това е моята снимка . моля споделете вашите .


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi POCOPHONE F1


#91

Ето от мен една :-)    

(2015-10-29, 18:27:42)imode написа:  Ето от мен една :-)
Обаче в CPU-Z пише като при теб....явно това е нещо друго. Аз вярвам на AnTuTo


Прикачени файлове Миниатюри
   

M2 Note
#92

Здравейте. Имам телефона от три дни . Европейската версия. Има инсталиран PLAY MARKET. Като добавя Google профила си , в  менюто за синхронизация липсват контактите, а има само Google fit, gmail и подробности за хора. Някой знае ли как да си синхронизирам контактите ? Вече два пъти връщам заводските настройки и е все същото.

MI 8 PRO
#93

(2015-10-29, 19:16:42)gunzo6 написа:  Здравейте. Имам телефона от три дни . Европейската версия. Има инсталиран PLAY MARKET. Като добавя Google профила си , в  менюто за синхронизация липсват контактите, а има само Google fit, gmail и подробности за хора. Някой знае ли как да си синхронизирам контактите ? Вече два пъти връщам заводските настройки и е все същото.

Здравей,

Влизаш във Phone->долу дясно трите точки->Settings->Account and Contact Management->включваш гугълския профил.


ЛЕкааа Smile

M2 Note
#94

Там има само flyme, които е по подразбиране. Неактивен е и не мога да избера друг.

MI 8 PRO
#95

С коя версия на Flyme е телефона?
#96

4.5.2

MI 8 PRO
#97

(2015-10-29, 21:49:43)gunzo6 написа:  4.5.2

Препоръчвам да го обновиш до 4.5.4. Моя телефон също дойде с 4.5.2 и даваше при ОТА обновяване че е с последна версия. Ако и твоя прави така просто изтегли последната версия и го обнови ръчно. Има писано как точно става и е много лесно.

Xiaomi POCOPHONE F1


#98

@Chani Колега, и на мен в CPU-Z ми пише като при теб. А в antutu теста си пише MT6753. Говорих с хора, който от доста години се занимават с продажба на телефони и те казаха, че не може да се вярва на 100% на тези приложения - CPU-Z и antutu. Казаха ми, че лесно могат да бъдат манипулирани и никой продавач няма да ти приеме спора ако се основава на тях

 Ето и моите снимки: 


[Изображение: 11htele.jpg][/img]


CPU-Z

[img][Изображение: 1zlyjbn.jpg][/img]

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
#99

Благодаря на всички за снимките . Не може на всички телефоните да са ментета така че остава да са си истински. Остава със здраве да си ги ползваме. Big Grin

Xiaomi POCOPHONE F1


Искам да попитам някой има ли проблеми с инсталирането на google play games...Не иска да ми се инсталира...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)