Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G3 (2015)
#1

Защо няма голяма тема в раздела?

Искам да попитам дали имате вече опит с телефона? Smile

Имате ли идея кога и от къде ще пуснат 16/2 GB версия на модела? Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Още не са ги изкупили от онлайн магазините,а за 16 гб версия аз не намерих никаква информация кога,как и дали ще се внася.Ако не-ще се търси по големите сайтове..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Във официалния сайт на Моторола, естествено има 16гб.

Въпросът е дали доставят до България.

16гб. версия излиза около 500лв., с предимството - motomaker.

Някой, ако се интересува и знае, да пише.

И вземете направете голяма тема в раздела, а не такава, която никой не я вижда сигурно.
Цитирай
#4

@Optimism, какво имаш предвид под "голяма тема"?

D_coffee
Цитирай
#5

В началния раздел за Моторола. А не да е в подтемата "други телефони Моторола"

Има теми за Moto G, Moto G 2nd gen, направете и за G3.
Цитирай
#6

Когато повече потребители се сдобият с въпросния телефон и има поне няколко активни теми, тогава ще има и раздел за него.  Smile

D_coffee
Цитирай
#7

Привет, и мен ми е интересно някой да сподели първи впечатления от телефона ако вече си го е закупил. Цената на 8GB днес я намерих за 400 лв и ако си заслужава бих си купил него вместо Мото Г 2014
Цитирай
#8

Къде го намери за 400 лв. ?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#9

@dido_d, нали знаеш, че 8ГБ версия е с 1ГБ РАМ?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#10

Другото което е,че на мене ми се виждат много 400 лв. за телефон със 1 ГБ рам.За мене тая цена е висока и не бих си го купил.По-добре 200 лв. отгоре и един свестен Moto X или Nexus 5.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

(2015-09-11, 15:35:46)vesoisthebest написа:  Къде го намери за 400 лв. ?

Надявам се че не е забранено да давам линкове към магазини.

http://slotbg.com/product_info.php/moto-...8422e2702c

@bobyn - знам че е с 1г рам. Аз все пак мисля да го ползвам най вече за работа а и няма да играя игри на него. Като цяло се бях насочил към миналогодишния модел който е ктм 340 лв но като видях този незнам дали не си струват тези 60 лв отгоре за по нов модел. Иначе над 400 лв не мисля и да давам за телефон.
Цитирай
#12

Не се ли намира вече някъде версията със 2ГБ рам,разгледах по-сериозно клиповете във тубата и съм склонен да мисля,че модела с 2 ГБ рам може да се окаже flagship killer.Той просто се представя чудесно на клиповете,пък и аз също ползвам Моторола и тия чисти андроиди са нещо невероятно..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#13

В Амазон гледам може да си направиш preorder на модела с 2Г. Очаква се да се появи към края на Октомври. Мисля и аз да изчакам дотогава да видя колко ще е на нашия пазар като цена.
Цитирай
#14

Можете да си поръчате 2GB версия от сайта на Моторола - с motomaker.

Дава ви да си изберете цялостен дизайн, ще се изненадате колко е персионализируем (каква дума измислих само :д )

Цената излиза около 520лв., с безплатна доставка.

Въпросът обаче е - ДОСТАВЯТ ЛИ В БЪЛГАРИЯ? И ако НЕ, то вариант е да се поръча за другаде и да ви го донесе някой.

Иначе, както казах съм го разглеждал още като го пуснаха - супер бърз е на пръв поглед. И то 1GB RAM версия.

Който иска 8GB / 1GB RAM - http://smartphone.bg/smartphones-motorol...2015-XT154

От същия сайт писаха, че все още нямат информация дали ще могат да предложат и 16 GB версия.
Цитирай
#15

В Англия може да се направи врътката с motomaker, само че не доставят директно до България. Ще трябва да се ползва фирма превозвач с адрес там, като Гъбко и т.н. Иначе цената си е същата. Друг е обаче въпроса ако пуснат намаление в amazon за него.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#16

Не съм сигурен, че Габко приемат пратки, за които се изисква личен подпис при получаване, някой да провери.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#17

Версията с 1гб вече е налична и в Емаг за 399лв. За 2гб единствения вариант е Англ. Амазон, но с тия над 500 лв. май ще го чакам доста докато поостарее и се сдобия с някой втора ръка. Толкова пари за телефон не ми се дават, цял лаптоп се взема за тия пари. Всичко му е перфектно освен цената.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#18

Ба тоа дзвер за 500 леа !!Не,мерси Smile .

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#19

В емаг цената на версията с 8гб/1гб е 399 (все още леко висока).
Но ако погледнете алтернативите - Asus Zenfone 2 2GB (който е с много стар процесор + наблъскан с bloatware), Meizu m2 note (с "шарения" Flyme OS, където от 2GB рам, само 400 мб са свободни). И няколко предложения от Lenovo... Други алтернативи няма (говорим за нов модел телефон, не втора ръка).
Поне при Motorola, Android-a си е почти чист, няма ужасен bloatware. Плюс това, ъпдейтват телефоните си на време.
8GB вградена памет, за мен лично няма да е проблем, при положение, че не играя игри, големи като Asphalt 8 или тем подобни. Аи SD Card Adoption при Android 6, е нещо което най-накрая пристигна.
А за 1GB RAM - пак си е строго индивидуално, ако искате да имате отворени 10 страници в Chrome и едновременно да играете на 5 игри - ОК, няма да ви стигне.
Ако се занимавате само с приложения от тип "Social" - никакви проблеми. (Поне при мен. Motorola оправи гадния RAM Management при 5.1)
Цитирай
#20

Честно казано,в последно време забелязвам,че от Android 5.0 нагоре няма такива лагове и бъгове при телефоните със 1 ГБ рам,което пак е строго индивидуално,като тук не намесвам китайските лагави процесори изобщо.При Моторола,Андроид си е направо чист.Съдържа само по себе си 1-2 полезни отделни приложения и това е,трудно се обърква със Nexus серията.Лично аз съм фен на Мото-то,обаче мисля,че 1 ГБ рам все пак е малко за Андроид.Така мисля аз,защото са ми минали абсолютно всякакви телефони през ръцете и просто виждам разликата,но на някой може да му е напълно достатъчно.
За мене този телефон 8гб/1гб ще си струва едва когато стане на около 330-340 лв.,защото не виждам нищо кой знае какво специално в него,че да е 4 стотака.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#21

Вече спокойно се намира на цена 360-370 лв.Сега ако на някой му се чака за още някой лев надолу да чака Smile
Цитирай
#22

(2015-09-21, 12:09:58)chocH написа:  В емаг .......
Колега цената е доста завишена. Цената трябва да е около 350-360лв., над тази цена не мисля, че си заслужава да сменя Мото Г2. Относно конкуренцията за 1гб версия, не мога да коментирам просто защото сега си ползвам един много добър телефон, на който единствения недостатък е че трябваше да има по-голяма батерия. За 2гб версия единствената конкуренция виждам единствено в П70 на Леново. Ако въобще се предложи в БГ, 2гб версия тя ще е на цена около 500-550лв имайки предвид колко струва в Англия + % за тукашния магазин - че е с само един сим слот. При по положение, че с един приличен план от оператор или взет от някой купил го с план и продаващ го за 350-380лв или нов за 420, не над 500лв като Г3 не виждам защо да чакам 2гб версия. Жив пример е брат ми, който дори го надъхах за 2гб-я, но за жалост в USA до преди 15 дена не беше наличен и нямаше как приятел да го донесе от там. В крайна сметка си взе с план за 320 П70 който има свободна памет от 700-800мб. Наблъскан е с доста приложения, но гооооламата батерия, 8 ядр. процесор и 2гб рам и 16 "хард" е повече от добър. Колега с какво Мото си, че в 5.1 мениджмънта е оправен. При Г2 това се оправи с 5.0.2, кофти са само някои забавяния в анимациите и лошото представяне на батерията. Още малко и мисля да му плясна един къстъм ром и да се приключва. Колега какво е това "SD Card Adoption при Android 6"?
(2015-09-22, 08:22:53)vesoisthebest написа:  Честно казано....
Колега подкрепям те с две ръце. Мотото е доооста добре относно актуализациите и чистия си андроид, но не цената си и това че версии с два слота или с повече памет се предлагат на определени пазари като Индия и Бразилия.
(2015-10-09, 16:11:46)droid_sense написа:  Вече спокойно се намира на цена 360-370 лв.Сега ако на някой му се чака за още някой лев надолу да чака Smile

Къде се намира по толкова? Надявах се да стани както с Мото Г2 - още на втората седмица от 400лв го пуснаха уж на промоция на 350лв., нищо че се възползвах. Така е до момента като последните месеци спадна на 380 и 340-350 на промоция. Ще видим колко ще е от по-големи магазини. В Емаг реално не се предлага от тях а от онлайн магазини които си качват офертите на Емаг, но всички са с един сим слот. Нещо което не ме удовлетворява а и че не се предлага 2гб версия.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#23

Купих си Моторола мОТО Джи 3 Всичко е добре само дисплея не е добър според мене
Цитирай
#24

Колега дай по-обективно мнение относно телефона щом си го закупил,ако има възможност разбира се.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#25

Ами телефона е много добър като цяло Но на мене не ми харесва това че е с гугъл ноу лаунчера със стария си беше по добре Дисплея е с една идея по студени цветове това го забелязах особено ако си имал мото джи 1 и след това гледаш мото джи 3 има осезаема разлика така според мене Друго камерата прави страхотни клипове много детаилни и ясни с много добре цветове като че ли малко светли на моменти При снимките много не ми хареса това че аз ми се струва че не излизат много точни но все пак са добри но за 13 мп камера може и по добри Отпред е с 5 мп камера която е доста добра поне така си мисля и прави доста добри снимки по отношение на цветовете с по топли цветове е от задната Друго което не ми харесва е че с този лаунчер менюто е на бял фон на черен си беше в пъти по добре за мене не харесвам меню на бял фон За процесора не го знам какъв е този 64 битовия но някои път накъсва по менюто особено в приложението гугъл плеи но може причината да е в приложението но общо взето е много добър Поддържа 4джи мрежи което е добре макар че в България маи още няма такива не знам поне за Теленор де Като цяло телефона е много добър но за мене е голям минус че дисплея  е с по студени цветове Не знам на други може да им хареса така но на мене не Ами това е от мене ако някои има други наблюдения над своита Моторола Мото Джи 3 да пише нещо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)