Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G3 (2015)

На ме ми дойде онзи ден ъпдейт до 6.0.1. С 16 GB версия съм.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,получих ъпдейт във Франция и тела се бъгна тотално в един сервиз го запалиха но ми казаха чр не трябва да го изпускам да му пада батерията иначе пак ще угасне моля ако някой може да помогне с нещо да пише благодаря
Цитирай

Всички видове ъпдейти получих. С по-малката версия съм.
Телефона си работи с всичките си нормални проблеми. Wink

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

@vassetz,
С 7.2 ли си?Ням ли проблеми?Аз тука 2 дена пробвах 2 рома 7.1,но и на двата още като ми звъннат и екрана се заключва и не мога да видя кой е ,да вдигна ,да затворя-нищо.
Сега съм с 6.0.1 и за сега няма проблеми.Единствено нямам настройки за камерата да не се пуска от тръскане,но няма значение.СМ 13 turbo ....някъв.
Пробвах RR 6.0.1 и при него същата работа с екрана.
@фараонче,
Аз бих го рутнал (стига да ти се занимава,разбира се).Това да внимаваш да не угасне звучи смешно.Да не би проблема да е хардуерен нещо?Тия в сервиза нищо ли не казват?Или и те не са наясно...
Ромове има за този модел.Бях с 2 стабилни 5.1.Стоковия 5.1 си работи добре на рутнат тел...и 6.0. има избор.И 7ци има,но аз пробвах 2 и не ми се занимава да пробвам други.
 
...тела трябва да се реска от време на време,както всеки софт.

Xiaomi user
Цитирай

Smile
Трябва да го изтрия тоя подпис.
Със стоков 6.0.1 съм Wink

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Ахам,ок.Ако се появят бъгове на сегашния,че потърся стоков и аз.Smile

@vassetz,
Дай линкче на стоковото ти ромче,ако е възможно.

Xiaomi user
Цитирай

Не съм бъзикал телефона все още. Фабрично си е така. Ъпдейтна се OTA до 6.0.1
Но мисля да го сменям, защото много лагва, когато някой приложения са на SD картата, която е бърза.
Примерно viber е ад да се ползва, ако е там.
Дори сега ми бози Tapatalk-a докато пиша.
Мисля да боцна послесния Cyanogen mod.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Мхмм щото пишеш със сток ром....предположих че си руутнат.
Аз този последния турбо ром не съм бил инсталирал последната версия.Направих го и в нея си има тия опцийки за камерата и фенерчето с поклащане.Но пък тук не ми работи пускането на датата от уидгет(иначе ако вляза в настройките и я пусна от там-няма проблеми) и горе при дата ми показва 3G ,вместо Н+.
Сток 6.0 за малката мото G3 не мога да намеря.
Ще пробвам някои 7.1.1 да видя.Последната версия на OSPREY е от 25.12.Надявам се да е оправена слушалката.

Xiaomi user
Цитирай

Малко помощ,ако може.На хлапето паметта се запълни а няма никакви допълнителни апп,даже вайбър и фейс не може да инсталира.Картата е направена да е като вградена памет но си стои полу празна.Чистих кеш,дадох хард ресет,все тая. Bu


           

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

[Изображение: Screenshot_20170111_134002.png] 
така е при мен.
Пробвай да преинсталираш каквото можеш.
Предполагам си рестартирал телефона след формат на картата.
Аз бих направил един хард ресет(заводски настройки),като запазиш снимки и музика на компа,разбира се.

Xiaomi user
Цитирай

Правих хард ресет,но си стои същото. Всички приложения които има са си неговите.

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

Wipe data,Wipe Cache през рековъри менюто.Има доста инфо в нета как се влиза в рековъри меню,пиши в гугъл,има го в официалната страница на Моторола.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

тогава форматирай картата по другия начин.

Xiaomi user
Цитирай

Ще се пробвам после и ще пиша!

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

Пробвал ли си това,което ти казах преди малко да направиш?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Не,не съм.След два часа ще се прибере и ще пробвам

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

[Изображение: Screenshot_20170111_135531.png]
[Изображение: Screenshot_20170111_135549.png]
тия неща прави ли ги.

(2017-01-11, 13:50:41)vesoisthebest написа:  Wipe data,Wipe Cache през рековъри менюто.Има доста инфо в нета как се влиза в рековъри меню,пиши в гугъл,има го в официалната страница на Моторола.

това исках да копирам ..... пфффф....та хард ресет не прави ли това?

а за рекавъри менюто->гасиш тела,пускаш го като задържиш едновременно пауър бутона и намаляване на звука.двете копчета).Като влезеш в менюто с бутоните за звука прелистваш страниците за да стигнеш до рековъри мод и с пауър бутона влизаш.Като видиш опцийките,пак с копчетата за звук слизаш до wipe data и wipe cash  и с пауър бутона активираш.Ако по някаква причина ти работи тъча-разбира се цъкай по екрана Wink, но на дали.Но хард ресет ги прави точно тия неща,та според мен няма смисъл.Но все пак може нещо да се е бъгнало и да стане чудото Wink

Не помня какви други опцийки има в стоковото рекавъри,но ако случайно има wipe system - не го цъкай там Wink че ще изтриеш рома и няма какво да запали после.Тост за най-сигурно само дата и кеш трий.

Xiaomi user
Цитирай

Обикновено хард ресет ги прави,ама това е Андроид,така че..нека пробва по този ръчния начин и тогава да видим какво ще става.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

genttogsg,
а как по-точно е станала тая работа?След ъпдейт към 6-ца ли? И след хард ресет телефона си стои напълнен,без да е инсталирано нищо?Дай малко яснота ако може.

Xiaomi user
Цитирай

Незнам как е станало. Вчера ми каза,направих хард ресет и пак така си седи да го ева

Изпратено от моят Nexus 5 с помощта на Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

А случайно нещо снимки, клипчета да е правило детето?!

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

клипчета и снимки са на картата.

Получи се,през рековъри мод.Но преди това форматирах и извадих карта памет,може би е трябвало да да я извадя при хард ресет-та. Благодаря на всички!

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)