Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G3 (2015)
#26

И на мене не ми харесва това че е със бял фон във менюто.Със черния фон седи къде къде по-добре.Благодаря за мнението ти относно телефона.За тези пари-толкова,както се казва Smile.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

А забравих да кажа говорителя е много силен да не кажа  чува се почти като от малко радио  Освен това говорителя е отпред и е по близо до ушите С един говорител е телефона Доста е басов дори при усилени докраи високи честоти от оригиналния еквилаизер Аз слагам друг плеир при които си усилвам високите повече и съм доволен
Цитирай
#28

(2015-10-09, 17:38:26)me109e7 написа:  Къде се намира по толкова?
Express Link го предлага за 369 лв. с двегодишна гаранция.Естествено става дума за 8 гб вариант.
Цитирай
#29

Някой дали знае кога ще има 2ГБ версия тук?

Samsung Galaxy A52s
Цитирай
#30

Кога ще се предлага 2гб версията в България?

Samsung Galaxy A52s
Цитирай
#31

Не е необходимо да задаваш един и същ въпрос всеки ден.Явно не се знае.
Цитирай
#32

+1 много добър телефон. Използвам го от няколко дни и впечатленията са ми много добри.
Цитирай
#33

vgz-може ли малко подробности относно впечатленията ти,и за коя версия говориш?
Цитирай
#34

(2015-10-29, 23:59:52)djupata написа:  vgz-може ли малко подробности относно впечатленията ти,и за коя версия говориш?

Става въпрос за 8гб 1рам - 23.37.3.osprey_reteu.reteu.en.EU reteu. С една сим карта. Взех я от  онлайн магазин.
Имах преди време мото г1 сравнение с него:
- батерията е по - добра (издържа ден и половина)
-екрана е по голям (цветовете лично на мен повече ми харесват)
-работи доста бързо с 5.1.1 андроид
-звука от говорителя (дори на лоудспикър при разговор е ясен и силен)
-има слот за карта
-камерата прави доста добри снимки (сравнен с мото г1 и леново S850)
-Очаква се ъпдейт до андроид 6 (поне така пише  Smile   ) .
- има БГ меню.

ПП също така може да се "Disable" всички безполезни програми като help, miration i т.н.
Цитирай
#35

И моита е същата Не ти и прави впечатления като снимаш с камерата видео червено илиза малко по светло и въобще клиповете стават с малко по светли цветове
Цитирай
#36

да, но цветовете на снимките са хубави. клипове много рядко снимам.
Цитирай
#37

@fgreg, пробвай с Open Camera да правиш клип. Има ръчна настройка на яркостта, както и tap to focus.
Цитирай
#38

Аз имам един мотор които е червен но като снимам с Моторолата на снимката излиза много светло червен или почти оранжев http://postimg.org/gallery/13n67eeuo/04dc386f/ От първия линк двете снимки са направени с HTC Desire S които са много добри и са със реалните цветове http://postimg.org/gallery/2k1q2zlpk/88729e4d/ От втория линк са направени с Моторолата които са далеч от истинското червено все едно съм с пребоядисан мотор и това много ме дразни По въпроса със смяната на камерите тази опън камера съм я пробвал но не ми хареса и сега ползвам една силент камера само за снимки Но не виждам смисъл да слагам друго приложения за камерата след като съм с 13 мп камера а не може да докара един прост червен цвят Струва ми се че тия от ЛЕНОВО развалиха цялата продукция на Моторола
Цитирай
#39

Имам следния въпрос.
като заключвам телефона точно преди да угасне дисплея цветовете стават черно бяло. От изгледаните клипчета е ютуб останах с впечатление че е при всички устройства мото г3.
При вас така ли е?
Цитирай
#40


ДА  И при мене е така
Цитирай
#41

значи е нормално? Smile
Цитирай
#42

Нормално е и при мен е така.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#43

Днес получих ъпдеит за Моторола  Мото джи3 177 МВ  версия 5.1.1 Новата версия на софтуера  е 23.41.47.osprey_reteu.reteu.en.EU reteu Някои да е  получавал нешо такова
Цитирай
#44

(2015-11-10, 21:11:22)fgerg написа:  Днес получих ъпдеит за Моторола  Мото джи3 177 МВ  версия 5.1.1 Новата версия на софтуера  е 23.41.47.osprey_reteu.reteu.en.EU reteu Някои да е  получавал нешо такова

Да. стабилити ъпдейт. Smile
Цитирай
#45

ok значи има и при вас
Цитирай
#46

Момчета, колко свободна памет има от 8 gb, а и как се държи с консумацията на тоз 1 gb ram?

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#47

Почти 6gb мисля, че има.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#48

Хахаха. Как 6?!!? Mаксимум 4 gb.
Цитирай
#49

4.5 gb свободно място има 8gb версия.
Цитирай
#50

Някои знае ли кога на нашия роден пазар ще се появи Moto G 3rd Gen с 2 SIM карти? Искам да си го купя вместо модела от миналата година но навсякъде ми предлагат само с 1 SIM карта
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)